01.04.2013 00:17
Без обмежень
297 views
Rating 5 | 4 users
 © Дана Славонік

Самотні вдвох

Люди по своїй суті є самотніми. І вони прагнуть знайти  того хто розбавив би цю самотність, того хто був би поряд, того з ким вони завжди зможуть бути на самоті.

Й вона просто дивилась в його очі і втрачала землю під ногами. Вона довго противилась цьому. Відгороджувалась усім чим тільки могла і як тільки вміла. Та можливо, нарешті, зустрілась та людина, яка чула не лише те, що вона говорила але й те про що мовчала, про що хотіла сказати. Він заполонив її серце своєю турботою, своєю добротою. Він догнав її незважаючи на усі спроби втекти. Він дав їй те чого вона прагнула понад усе і крига в її душі починала танути. Й тепер вона вже була не одна. Тепер вони були самотні вдвох.

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі Мініатюра, Про життя, Про любов

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Зустріч | Дана Славонік». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Віра | Дана Славонік». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Дана Славонік.


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 03.04.2013 22:59  © ... => Тетяна Ільніцька 

Що ж в кожного є право на свою думку... 

 03.04.2013 20:18  Тетяна Ільніцька => © 

ви саме описале... нічого крім назви не зрозуміло... "краткість" не завжди сестра таланту... 

 03.04.2013 19:41  © ... => Тетяна Ільніцька 

Ну, як на мене, не в задумі, адже описале те, що написане але можливо й справді чогось бракує, тому додала такий собі висновок думаю він вже мусить все роз*яснити 

 02.04.2013 12:39  Тетяна Ільніцька => © 

Повірте, пані Дано! Це все лишилося у задумі... Вам це не вдалося реалізувати... Те, що ви проговорили у коментарі, залишилося поза межами самого твору... 

 01.04.2013 23:09  © ... => Тетяна Ільніцька 

Я говорила про таку сутність людей, як самотність і що навіть коли вони зустрічають когось , то всеодно залишаються таким й дуже добре коли обоє це розуміють і їм затишно в двох.
Й моя героїня після багатьох зневірянь знайшла таку людину і вони вдвох але самотні, бо це їх суть, тому, думаю, що назва підходить. 

 01.04.2013 11:53  Тетяна Ільніцька => © 

У вас назва не зовсім відповідає змістові твору. 

Публікації автора Дана Славонік

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо