30.04.2013 14:16
Для дорослих (18+)18+
207 views
Rating 5 | 1 users
 © Джері Фіцджеральд

Я, Бог і Достоєвський

Частина І Колись давно нас переконали, що є Він, і щоб, справитися з невизначеністю, нам залишається сподіватися лише на Нього. Потім нас переконали, що Шлях до Нього, яким би ім`ям Його не називали, стає коротшим, якщо взаємодіяти з Ним через «посередника». «Посередник» будує офіційні установи - Церкви, приймає пожертвування, відпускає гріхи, бореться за чисельність пастви, вчить шанувати священні писання. «Посередник» обіцяє нам райське життя після смерті. «Посередник» наділяє себе духовною владою. Але «Посередник», який узяв на себе всі Його повноваження - самозванець, бо з Ним можна спілкуватися безпосередньо. Саме Він створює всі реальності і світи, факти та інтерпретації, карти і моделі, хаос і порядок. Саме Він, як сказав Альфред Джері, - це найкоротша відстань між нулем і нескінченністю. Він - це ... Т. Лірі, М. Стюарт Деструктивні психотехніки. Технології зміни свідомості в деструктивних культах.

Не встиг я оговтатися, як Рома різко скочив із ліжка і закричав:

- Творець тут! Творець з нами! Творець тут! Всевишній з нами!

Обійнявши всіх, крім мене і Колі, творець через тіло Романа почав говорити тихим спокійним голосом:

- Я так радий вас бачити, діти мої. Так прекрасно, що ви всі тут. Які ви молодці. Гарних людей бачу тут я. Ви йдете по шляху духовного розвитку і це прекрасно. Це радує мене. Може хтось хоче мені щось сказати?

Саме зараз я зрозумів, що подібних речей я в житті ще не бачив. Переді мною стоїть хлопець, який годину тому випив настій на мухоморах, а 10 хвилин тому чистий декстомітрофан. І тепер, представившись богом, він розповідає нам свою «істину». Але про все по-порядку.

Матеріалістична медицина ставить хрест на святому Павлі, називаючи його епілептиком, а всі видіння по дорозі в Дамаск поразкою нервового центру потиличного відділу кори головного мозку. Скептичні психіатри оголошують святу Терезу Авілльскую істеричкою, а святого Франциска Ассизького - спадковим дегенератом. Божественні одкровення палаючого куща на горі Сінай, перетворення палиці в змію, тимчасове ураження проказою руки Мойсея втрачають свою значимість при ознайомленні з працями Курта Шнайдера по шизофренії. Втім, давайте згадаємо, що думка психіатрів - лише одна з багатьох інших думок, і не варто ставитися до неї, як до істини в останній інстанції.

Про Рому я почув від свого знайомого музиканта Саші. Свого часу він грав The Doors та Nirvana у мене на презентації першої книги, і я захотів з ним поспілкуватися ближче. Він розповів, що живе в однокімнатній квартирі зі своєю дружиною Олею, їхніми друзями Ромою і Жанною в компанії чотирьох котів. Вони весело проводять час, спілкуючись з божествами, духами, історичними особистостями, які колись населяли цей та інші світи. Рома володіє парапсихологічними здібностями, які надають йому змогу приймати в своєму тілі тимчасових відвідувачів. За більш детальною інформацією він порадив звернутися до своєї дружини, яка цікавилася духовними пошуками набагато глибше від нього.

Повноцінне знайомство з цими чудесними людьми, які досі відіграють для мене важливу роль у житті, сталося на мій день народження, на який я їх запросив ненароком зустрівши на книжному ринку. Розмови в той дивний вечір, коли вони завітали до мого друга Колі на квартиру, велися, в основному, навколо Роми, його екстравагантних здібностей та вчення, якого він притримувався. Ця дивна доктрина була родом з Росії, вигадана матір’ю та її дочкою, які називали себе контактерами із світом вищих духів.

Перебуваючи в той час у духовних пошуках сакрального початку всесвіту, я з цікавістю поглинав надану інформацію. Масла у вогонь підлило зізнання Олі, що Рома вже зв’язувався з вищими духами стосовно мене. Ті відповіли просто та лаконічно «Можете йти спілкуватися з ним. Він вже готовий сприйняти дану інформацію». Після розповідей, що вони встановлювали контакт з Джимі Хендріксоном, Майклом Джексоном, Ісусом, Буддою в пам’яті відразу пригадалися сторінки роману «Покоління Р» Віктора Пєлєвіна, де, набравшись сміливості, Вавілен Татарський розпитує про нові рекламні концепції у Ернеста Чегевари. Що знав Віктор Олегович чого не знаю я?

Ромина дівчина Жанна володіла даром бачити третім оком. Коли дух вселявся в Рому, вона могла бачити його, перемальовуючи собі в зошит. Часто вони просто сиділи посеред кімнати і ділилися враженнями про духів, які завітали у наш матеріальний світ. За їхніми відвертими переконаннями, вони їх бачили та могли відчувати.

Визначившись з датою, ми домовилися організувати нам з Колею сеанс спілкування з Всевишнім поєднаний з вживання настойки з висушених мухоморів. Як молодого письменника мене також цікавила можливість поспілкуватися з покійними геніями літератури. Орієнтуючись на згадане «Покоління Р», я обрав Достоєвського, чий роман «Злочин і кара»  перечитував двічі.

У той день дорогою Коля був абсолютно спокійний. Мене, навпаки, увесь день тривожили дивні думки.

- А якщо це назавжди змінить наше життя? – питав я його.

- Тоді так і буде, - скептично відповідав він.

Переступивши поріг квартири, ми відразу оцінили дивну атмосферу цього приміщення. Прекрасна бібліотека, звідки я досі беру книжки, фотографії Курта Кобейна, Майкла Джексона, полотна незакінчених картин, старий програвач, куплених оптом платівок Beatles та Rolling Stone. Вдома були лише Саша і Оля, приходу головних діючих осіб сьогоднішнього вечора нам треба було ще почекати.

Через годину прийшов хлопець, 25 років від роду, з довгим заплетеним в косинку волоссям, привітною посмішкою, вагою рівною 55 кілограмам. Це і був Рома. Хвилюючись, я почав ставити сотні питань. Він охоче розповів нам свою історію.

Будучи наркоманом зі стажем, Рома одного разу під дією декстромітрофану пережив справжній вихід із тіла. Під час цієї астральної подорожі його зору відкрилися дивні малюнки, природу яких він почав шукати після повернення в себе у пошукових системах Інтернету. Побачивши відображення своїх галюцинацій на екрані монітору, він почав фанатично вивчати вчення, яке пояснювало їхню природу. У нього був друг-однодумець, який називає себе шаманом, але через його жадібність їхні долі розійшлися.

Наркотики він вживав для того, щоб при частих контактах не витрачати свою природну сакральну енергію та енергію духів, для полегшення входження в контакт з ними, прочищення каналу. Виявляється існує ієрарх медичної системи, який являється третьою середньою ланкою в системі Бог-Диявол та продає першим двом небесні наркотики.

Йому навіть вдавалося встановити контакт з прибульцями. Якось Жанна та Оля коли палили на балконі, побачили яскраву цятку в зоряному небі, що швидко переміщалася з одного місця в інше. Покликавши уваленого Рому, вони запитали про природу цього явища. Напруживши екстрасенсорні здібності, Рома увійшов в контакт з апаратом прибульців і дізнався про їхню місію на Землі. Виявляється, вони працюють по контракту з богом, займаючись збором згустків негативної енергії.

Поки я слухав ці розповіді, додому повернулася Жанна. Вона була не дуже товариська, мабуть соромилася, але розговорити її я все таки зміг.  Розповідь була не менш вражаючою. В підлітковому віці, як і більшість однолітків, вона захоплювалася гаданням на картах, викликанням духів, приворотами. Потрапивши одного разу до професійної гадалки, вона почула від неї про наявність у себе паранормальних задатків для розвитку бачення третім оком. З того часу вона постійно почала відвідувати відьму, яка зробила з неї свою ученицю.

Йдучи одного разу вночі додому, Жанна звернула увагу на блискучий предмет обабіч дороги. Напруживши зір, вона побачила силует прозорого чоловіка з довгою бородою. Злякавшись, побігла додому. Наступна їхня зустріч сталося вночі, коли Жанна вже спала. Прокинулася вона від того, що відчула, як на її ліжку хтось сидить. Відкривши очі, побачила того ж бородатого чоловіка. З часом вона перестала його боятися і робила спроби налагодити спілкування: якщо «ТАК», то підніми праву руку, якщо «НІ», підніми ліву руку. Привид не реагував.

Коли вона зустріла Рому, їм вдалося, за їхніми словами, встановити контакт з бродячим духом. Як виявилося, ним був покійний батько Жанни. Їм навіть вдалося вмовити його збрити бороду. З часом це спілкування обмежилось.

У той час, коли Рома варив у каструлі мухомори, Жанна показувала мені свої малюнки. Ось це Мухамед, це Ісус, Чегевара, а це Майкл Джексон. Всі визначні постаті зовсім не були схожі на свої земні тіла. Вони мали вигляд погано намальованого аніме, яким, як я згодом дізнався, захоплювалися Рома з Жанною. Довге волосся, яскраві довгі плаття, хрестики на шиях, гострі очі.

 Ми випили по стаканчику приготованої Ромою відвару. Досипаючи в неї приправу від мівіни він сказав:

- Не бійтеся. На смак, як грибний супчик. 

Після ритуального вживання настойки вони полишили нас і на деякий час вийшли на вулицю. А ми залишилися їх чекати, сподіваючись на веселий грибний прихід. Оля тим часом далі розповідала мені про теорії існування вищих світів та передавала ту інформацію, якою вона вже володіла. На питання, чи дійсно вона вірить у те, про що розповідає, вона відповіла впевнено ствердно. У теорії все мало дуже фантастичний вигляд, але мені подобалась інформація. В школі я багато читав про секту Друнвало Мельхісідека «Квітка життя» і тому міг сам похизуватися запиленими знаннями з черепної коробки. У чомусь ці вчення просто були схожі. 

Дія грибів збільшувалася разом з інтересом до подій сьогоднішнього дня. Після дивної сонливості прийшла хвиля ейфорії та енергії. Відразу захотілося поговорити поділившись з Олею і Сашою всіма своїми проблемами. Коля лише нервово курив очікуючи на сьогоднішню виставу та посилення ефекту мухоморів. Його особисто драма полягала в бажанні дізнатися долю близької йому людини, яка покинула цей світ зовсім нещодавно.

Коли Жанна з Ромою повернулися, почалися приготування до входження в контакт. А для цього за допомогою кислоти та бензину треба було відбити чистий наркотик з популярного дитячого сиропу від кашлю.

Уважно слідкуючи за процесом у ванній, який мене дуже зацікавив, я спитав:

- Слухай, а можна поговорити з Достоєвським?

- З Достоєвським? Зараз почекай хвилинку, - Рома заплющив очі та опустив голову. Через хвилину він радісно промовив, - Так! Можна! Він не спляча душа, це буде дуже цікаво! Є такі душі, які через погану карму досі ждуть пробудження. От як наприклад Курт Кобейн, з яким так і не вдалося встановити контакт заради Саші.

- Дякую, - відверто сказав я і пішов хвастатися Колі про затвердження програми на сьогоднішній вечір. 

- А можна я запитаю? – поцікавився Коля, коли Рома зайшов на кухню, – чи можу я поговорити з цією людиною? – і він назвав ім’я та прізвище.

- Я тобі скажу трохи пізніше, - відповів контактер та зник в кімнаті. Ми продовжували курити сигарети в німому очікуванні чуда.

- Це твоя рідна душа, - сказав Рома повернувшись до нас, – ця людина померла 2 роки тому назад.

І тут ми з Кольой завалили роти. Нас дуже вразила влучність хронологічного попадання. Ми переглянулися, і я показав йому два пальці. Він, підтверджуючи правильність слів зв’язкового з богом, ствердно кивнув головою.

- Пішли в кімнату, скоро прийде творець, - поманила нас своєю величчю за собою в кімнату людина, яка на секунду здалася нам справжнім генієм.

Поки Рома, опустивши голову, налаштовувався на канали всевишніх, я розпитував про теорію споріднених душ. Це ті душі, що кожну реінкарнацію йдуть разом. Коля втратив свою рідну душу так рано через її енергетичні борги в попередньому житті. У Олі теж виявилася рідна душа.

- А хто в тебе споріднена душа? – спитав я.

Оля показала очима на своє праве плече, де було наколоте татуювання з Майклом Джексоном.

- Майк Джексон?! – від здивування підвищив голос я.

Оля ствердно кивнула, а у мене всередині поселились відчуття грандіозного обману. Майкл був для неї музою з дитинства, і цілком очікувано було, що їй просто сказали те, що вона так хотіла почути. Та сама ситуація і з моїм другом, у серці якого, можливо, все ж таки ще тьмяно горіла свічка надії.

- І ти з ним говорила? Питала про його життя?

- Так, але ми, в основному, говоримо про те, як він ТАМ себе почуває, ніж про його земне життя. Духи іноді не дають відповіді на питання, які ти сам вже знаєш. Єдине, в чому я впевнена, це що він мене чекає.  

Повертаємося до початку нашої історії. Коли всевишній привітався з нами, почалася довга, примітивна проповідь. Суть її полягала в тому, що кожній живій душі, якій дано право життя, необхідно розвиватися духовно. Коли ти молишся, богу це подобається, коли ти читаєш книжки, бог показує тобі піднятий до гори великий палець, коли ти не викидаєш пластикові пляшки на дорогу, бог стоячи тобі аплодує, бо можна за такі дії «отримати по лобу».

І тут я подумав. Мені бог тільки що сказав, що я отримаю по лобу, якщо викину пластикову пляшку. І справа не в шкідливості для перетравлення землею пластику. Справа в тому, що це не схоже на мову бога. Потім надійшла черга наших запитань.

- Підкажіть, будь-ласка, чи варто мені продовжувати творчу діяльність? – звичайно, спитав я.

- Так. Мені подобається це. Мені подобається, коли ти розвиваєшся. Але це, лише один із можливих твоїх шляхів.  Твоє космічне ім’я, яке було дано тобі при народженні душі – Уріман, твій рівень розвитку 90. Всі ви тут позитивні душі.

Далі пішли запитання Колі. Відповіді ті ж самі, що і мені. Нічого конкретного і божественного ми не почули. Єдина відмінність полягала в тому, що я земна душа, а Коля космічна. Деякі його реінкарнації проходили у вищих світах.  Навіть його ім’я було схоже на моє – Буріман, рівень розвитку 88. Ми з моїм другом постійно переглядалися. Як виявилося на наступний день, кожен із нас думав, що хтось не витримає і просто ударом в божественне обличчя завершить сеанс контакту.

І тут Коля вирішив зіграти на високих ставках:

- Вибачте, можна питання? Це не буде великою нахабністю, якщо я спитаю іще про двох людей?

Рома завагався, але ствердно відповів на прохання. Він же творець, хулі тут такого? Коля назвав імена своїх покійних знайомих. У творця сталися перебої у сприйнятті інформації. Він попросив тайм-аут на невизначений час.

Після десятихвилинних роздумів він ніяково промовив:

- Йому ти вже не можеш допомогти, а от їй потрібна твоя підтримка.

- В якому сенсі? – я думав Коля зараз зірветься. «Наркоманам треба пиздить з ноги», –  так він сказав мені наступного дня, коли ми розглядали можливі варіанти поведінки вчорашнього дня.

- Ну, молитви, там таке… - влучно пояснив Роман.

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі Оповідання, Для дорослих, Про Бога

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Train spotting | Джері Фіцджеральд». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Верховна Зрада Уркаїни | Джері Фіцджеральд 18+». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Джері Фіцджеральд.


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 01.05.2013 15:16  Каранда Галина => © 

читаю... цікаво, впринципі... пару разів натрапляла на подібних людей, і завжди було цікаво, що ж ними керує? наскільки вони самі вірять в те, що кажуть?... 

Публікації автора Джері Фіцджеральд

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо