06.05.2010 15:02
1310 views
Rating 4 | 3 users
 © Ліліана Філіпчук

Прокидаючись з тобою

Я люблю спати з тобою. Ти рятуєш мене від нічних кошмарів, бо ти – промінчик щастя в моїх безрадісних снах. Ти рятуєш мене від холоду. Взимку, коли мене не може зігріти навіть три пухові ковдри, ти обнімаєш мене і зігріваєш своєю любов’ю. 

Я люблю прокидатися з тобою. Ти великий оригінал, і кожного разу ти будиш мене по-різному. 

Одного разу ти збудив мене своїми поцілунками – ніжними і легкими, мов пурхання метелика. Іншого разу я прокинулася, бо ти лоскотав мене за п’яти. Часто ти просто відкидав ковдру, грубо стягував мене з ліжка, і не встигала я прокинутися, як опинялася під холодним душем. Ти вдавано сердито бурчав: 

- Яка ж ти соня! 

А я мовчала.  

- Зовсім не соня, – думала я, – просто мені подобається, коли ти будиш мене. 

Одного ранку я розплющила очі через дивну тишу – ти не будив мене. Я злякалася і подумала, що ти пішов. Тоді я обернулася на другу половину ліжка, щоб побачити пусте місце. 

Але побачила там тебе. Ти спав. 

Рівне жовтень 2009Близькі за тематикою матеріали читати в розділі Нарис, Для студентів, Для коханої [для коханого], Для дорослих, Про мої мрії, Про любов, Про кохання, Про життя, Про щастя

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Нарис - Маршрутка». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Вона хотіла побачити диво». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Ліліана Філіпчук.


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Ліліана Філіпчук

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо