15.05.2014 21:36
Без обмежень
132 views
Rating 5 | 3 users
 © Ем Скитаній

Репліка

а у нас усе пройшло спокійно - без галасу і пилу було двухсотвідсотково проголосовано за "лунарик" - таке собі кримінально-олігархічне територіальне утворення - затим влаштували шабаш на площі біля міськради, над яким майорить московитський триколор - і стовпище раділо - сусіди трохи подобрішали до мене, ба! навіть моя мова їх не дуже так вже й дратує - але мої висловлювання щодо усієї тої дурні, яку вони вчинили, великодушно вислуховують як скарги старої хворої людини на болячки - їм добре від усвідомлення виконаної місії, дуже важливої, державної ваги! справи, а саме - утворення власної "республіки" - і тепер з нетерпінням очикують нових паспортів цієї "республіки", карбованця і війська москалів, які наведуть( як на їхню думку ),  врешті решт, "порядок" і приєднають їх до Московії, де( і вони у цьому упевнені! ), "рай і благодать" - краще, як вони кажуть, бути "под Росією"...?... - і я у котре вже переконався у тому, що донбаський хохол, якого давно перетворено у комунятського совка, дуже звик жити у злиденному, пригніченому стані - він так і не зміг здійнятися у повний зріст у волі і стати хоча б хозяїном свого власного побутового буття - і оце тепер під конвоєм паханату покірно повзе навколішках у прірву... - жаль... - у мене таке враження, наче мене повернули до сталінських часів, яких я не знав... - тяжко усе це бачити і споглядати людей, в мізках яких міцно сидить бацила зненависті і страху перед свободою і людською гідністю...

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі Мініатюра, Про місто, Про сучасність, Про політику

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «О сущности вещей / Стихи | Ем Скитаній». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «З "невмисні віршики (у роскид)" / Вірш | Ем Скитаній». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Ем Скитаній.


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 21.05.2014 15:42  © ... => КАТИНСЬКИЙ ОРЕСТ 

вибачти, я не знаю що воно таке "мерда", але те, що лайно вспливає та ще й смердить - тут, від донбасу на всю Україну - це видно і відчутно... 

 21.05.2014 01:16  КАТИНСЬКИЙ ОРЕСТ => © 

НЕ ДОРОСЛИ...

МЕРДА СПЛИЛА НАВЕРХ---ЩОБИ ОЧИСТИЛАСЯ ВОДА... 

 20.05.2014 16:02  © ... => КАТИНСЬКИЙ ОРЕСТ 

ну, хіба що "вищі сили"...але хотілося б, щоб і "земна" ( а саме наша влада ) долкучилася би до цього. 

 19.05.2014 20:03  КАТИНСЬКИЙ ОРЕСТ => © 

...але ж скільки іще потрібно принести людських життів із-за людської ж тупості? =====

Парадокс нашого життя --- всі думають, що вони праві...і всі помиляються в житті...

Буде так, як вищі сили заложать своїм помислом... 

 19.05.2014 14:19  © ... => КАТИНСЬКИЙ ОРЕСТ 

дякую, п. Оресте! мені теж так здається...але ж скільки іще потрібно принести людських життів із-за людської ж тупості?...не хотілося б, що запитання залишилося риторичним. 

 19.05.2014 14:12  © ... => Деркач Олександр 

це читається по людських обличчях - в них зненависть від страху... дякую, Олександре, за відгук на мою сумну репліку. 

 18.05.2014 23:35  КАТИНСЬКИЙ ОРЕСТ => © 

Не відчаюйтеся...так має бути --- прийшов час очищення... 

 18.05.2014 17:49  Деркач Олександр => © 

вірно підмітили - страх перед свободою і ненависть до людської гідності... 

 18.05.2014 15:21  © ... => КАТИНСЬКИЙ ОРЕСТ 

том то й біда, що учень цей не хоче мислити здраво - такий учень ніколи не буде готовим до сприйняття здорового глузду і просто пройде повз ВЧИТЕЛЯ...і це у кращому випадку, бо може й матюками послати його чимдалі...сумно. 

 18.05.2014 15:15  © ... => Якобчук Павло 

щіро вдячний за підтримку. 

 17.05.2014 19:38  КАТИНСЬКИЙ ОРЕСТ => © 

Я дуже часто бував колись на Донбасі, по роботі, і маю безліч друзів там...можу сказати, що їм вбили в голову все це бачення життя...і потрібен час --- КОЛИ УЧЕНЬ БУДЕ ГОТОВИЙ, ТОДІ ВЧИТЕЛЬ ПРИЙДЕ І ВІДКРИЄ ІСТИНУ... 

 16.05.2014 20:59  Якобчук Павло => © 

Добродію Ем. Весь "бандерівський" край поділяє Вашу стурбованість ситуацією. Вам снаги, терпіння. Аналіз ситуації Вами поданий віддається болем і жалем. Ніби розум люди свідомо проміняли на "совок" я його лише трохи застав, дивуюсь. Нехай Боже благословіння не відходить від Вас.

 16.05.2014 20:40  © ... => Тетяна Ільніцька 

дякую за підтримку!

 16.05.2014 20:34  Тетяна Ільніцька => © 

Дорогий пане Еме! Кріпіться! З Божою допомогою переживемо і ці важкі часи!)))))

Заходьте! Завжди раді вас бачити!!!

 16.05.2014 20:16  © ... => Тетяна Ільніцька 

чомусь пригадався вислів Гебельса - "дайте мені засоби масової інформації і я любий народ перетворю у стадо свиней" - оце таке сталося із донбасом...в усякому разі, в моєму місті Алчевську...прикро і соромно...оглядаю свою хату - чи втікати? чи ні?...адже на владу нема надії і віри в неї майже не лишилося ніякої...і, слава Богу! тут поки ще не стріляють( тьфу-тьфу! )... 

 16.05.2014 10:33  Тетяна Ільніцька => © 

Жахливо... Читати неможливо! Не знаю, як ви там живете! Співчуваю від щирого серця! Тримайтеся!
Вже писала, що все це нагадує бал у Воланда, або "виставку" свино-чорячих рил у Гоголя в "Сорочинському ярмарку". Нечість "резвіться". 

 15.05.2014 22:03  Суворий => © 

Людина - істота соціальна. Себто прагне жити в соціумі, який об`єднує спільна мета існування. В кожного власна мета, але має бути ще й спільна для того, щоб всі трималися купи. Зрозуміло, що частина Донбасу випала з соціуму, що називається "українці". Причин можна перерахувати безліч, але це факт. Якби було не так, то вони б виходили б на свої Майдани з власними вимогами, але з жовтоблакитними стягами і не соромились співати "Ще не вмерла України...".

ДНР - це спроба створити з цього утворення вл...

 15.05.2014 14:05  Инна поэт => © 

Я сама дивилась на референдум, на цю юрбу. Та щось згадалось, як у фільмах показують євреїв, яки йдуть у газові камери. Тільки, євреїв силоміць , а тут самі. 

 15.05.2014 13:48  © ... => Инна поэт 

а я і не кажу, що всі - і я за єдину і неподільну - але у більшості, я кажу про Алчевськ, істеричний промосковський психоз після проведення "референдума" якось втихомирився в очікуванні "хазяіна", який твердою рукою викине "хунту киевскую з добаской землі" і візьме нас, таких нещасних і бідних! під крила двоголового орла..."краще бути під Росією"...зауважте, не З Росією, а під нею. 

 15.05.2014 13:26  Инна поэт => © 

не усі у нас - "донбаські хохли", є нормальні. Шкода, що усіх, хто жиє у Донецьку бачать такими, що не є українцями. Я наприклад, за єдину країну, та в мене дуже болить серце, коли бачу, що діється у нас. 

Публікації автора Ем Скитаній

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо