Сучасні вірші, проза, твори Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
Корзина: +0

 [Логін]
 [Пароль]
11.03.2015 11:29Роман
Фантастика  Для дорослих  Про любов  
00000
Без обмежень
© Василенко Андрій Антонович

На грані живого і мертвого

глава 4, том 2

МІСЯЦЬ І ДУША

Василенко Андрій Антонович
Опубліковано 11.03.2015 / 28354

Зранку до початку робочого дня Сніжана вирішила занести свої вірші в заводську газету «Фрезер» і взяти почитати свіжу газету.

В літературній сторінці газети були вірші Маргарити: «В астральному вимірі» і «В астральній домівці» та ще був філософсько-історичний нарис Василини Григорівни: «Вплив Місяця на людину»

Сніжана тут же прочитала вірші. Це були такі:

В АСТРАЛЬНОМУ ВИМІРІ

Крученим вітром долі

Відсахнеться душа від тіла, 

Пройде крізь стелю неба

І замре на його горищі...

Чирвою кров відійде

Із аорти, мов з гілки, листя...

В темряву зайдуть очі.

Що від себе залишу в хаті?

Зникне моя уява

Про оспівану мудрість світу, 

Стихне шумливість денна

У проваллі землі глухої...

Буде душа бродити

Аж в астральному вимірі світу!


В АСТРАЛЬНІЙ ДОМІВЦІ

Ти любила зелену траву, 

Чебрецем вистеляла у хаті долівку, 

А тепер вже чомусь наяву

Не існуєш і маєш десь іншу домівку —

Із астрально-космічних мірил, 

Літаєш у часі на різних орбітах, 

Де стрічаєш багацько Ярил

Та ще й нашим, душевним теплом, ти зігріта…

Ти любила зелену траву, 

Чебрецем вистеляла у хаті долівку, 

А тепер вже чомусь наяву

Не існуєш і маєш астральну домівку!

А нарис Василини Григорівни Сніжана вирішила читати в лабораторії.

Прийшовши в лабораторію вона ввімкнула комп’ютерне устаткування, налаштувавши його на міжпланетний Інтернет для отримання із планети «SS-344» від Наташі інформації на вчорашнє запитання і стала читати нарис Василини під такою

назвою «Вплив Місяця на людину». Він був такого змісту: «Древні філософи кажуть, що Місяць є близьким сусідом Землі і, як стверджують древні вчення – визначальним учасником нашого земного життя. Він впливає на припливи і відпливи океанів та морів, на соки в рослинах, на рідину в людині, на зачаття утробної істоти, тобто на води – основу життя. Якщо життя є залежним від Місяця, то і смерть, будучи другою стороною медалі теж пов’язана з Місяцем. Перед втіленням душі в земне тіло душа, як особливе матеріальне тіло, формувалась, в областях Місяця. Після смерті людини душа знову відправлялася в мандри туди де зароджувалася, і тільки тоді коли через деякий час нижча складова душі відокремиться, оновившись вона знову переходить в нове, невидиме, земне матеріальне тіло. Такі цикли повторюється безперервно – душа ж безсмертна.

Сучасні ж філософи думають, що стосується Бога, якого ніхто, ніколи і ніде не бачив лише тому що він не матеріальний, а духовний, але все ж таки кажуть, що він створив матеріальний світ. То якщо він і єсть сама суть і природа цієї безмежної і вічної матерії та її енергія і рух, то його не можна розглядати як вічного по тій лиш причині, що неможливо сприймати суть або буття про яке нікому нічого не відомо. А якщо нам скажуть, що Бог як сама суть чистого духу єсть незалежний від матерії в своєму існуванні і є розумним правителем, то скажіть як може щось матеріальне належати чисто духовному і з ним співіснувати?! Або як можна приймати рішення коли розум потребує мислення, а щоб мислити потрібно мати уяву почуття та емоції, які належать тільки фізичній матерії – тілу людини?!

Я гадаю, що воно то так, але треба не забувати, що матерія буває різна по складу і по формі. Атом – це одна матерія в складі якої є ядро та електрони. Молекула – це друга матерія в складі якої є різні атоми. Атом, як матеріальне тіло, має електронну оболонку, яка його обволікає і придає йому певну форму. Молекула, як матеріальне тіло, має атомну оболонку, яка її обволікає і придає теж певну форму. І хоч ця матерія не видима, але матерія є матерія. І ця матерія як і вся інша має свою енергію Тоді дух може складатися із різних атомів і це вже буде матерія, тіло якої буде знаходитися в атомній оболонці. Душа ж може складатися з різних молекул і її матеріальне тіло буде мати молекулярну оболонку, яка вже має певне електронно-магнітне поле і може притягувати до свого тіла матерію так само, як притягуватися певними матеріями.

А так як розум це теж невидима матерія, яка знаходиться в матеріальному тілі мозку, придає духу, душі і будь якому матеріальному тілу певну розумно направлену силу, як духовну так і фізичну, то тільки розум є та первинна духовна матерія, яка в космічному матеріальному ефірі формує всі інші матеріальні тіла. І тільки самий Вищий Розум, володіючи як позитивною так і негативною інформацією може створити, як невидиму (духовну) матерію – дух та душу так і фізичну матерію із якої складається Вселена. Цей найвищий розум може бути втілений як у фізичне тіло так і в духовне. Якщо цей розум знаходиться у фізичному тілі – в мозку, то воно може існувати десь на якійсь невідомій нам планеті і звідти посилати духовну інформацію, яку сприймає інший будь який розум і виконує суттєві вказівки. Якщо цей розум має самостійне духовне тілі – воно може існувати в любій точці Вселеної і зі швидкістю думки, яку має тільки нейтрино, пресуватися в координатах простору, якщо у цьому є потреба. А можливо розум у вигляді якоїсь живої невидимої істоти існує теж на якійсь планеті і звідти керує, створюючи те, що потрібно для існування будь якої матерії всієї Вселеної. Оце для мого розуму і буде той Бог ніким і ніде не бачений. Але він як духовна матерія існує і збудував Вселену по геометричним формам і арифметичним числам і пов’язав її законами природи.

Якщо ми розглянемо розум з точки зору основного закону природи, що матерія не зникає і не з’являється сама по собі, а лише переходить із одного стану в інший то я думаю, що воно так і є. Розум, віддає свої частки особливого призначення матерії, які перетворюються і переходять в енергію необхідну для існування духу та душі..

Таким чином доки людина жива то її розум як матерія черпає енергію із матерії мозку А коли людина помирає, то розум разом з душею, як іншої структури самостійні тіла покидають людину і відправляються в область Місяця. Там, згідно наукової теорії: «Фізика ефіру» українського вченого Миколи Опанасенко душа для свого еволюційного оновлення черпає енергію із космічного ефіру. Вона мешкає самостійно за рахунок енергобіозу аж доки знову народжується нове земне тіло яке своїм електромагнітом притягує розум разом із душею і втілює в мозок, в якому душа продовжує черпати енергію. Ось чому душа вічно жива і повторюються такі вже не фантастичні цикли, як гадали древні філософи. І постільки сама людина спочатку свого еволюційного становлення постійно народжується і постійно помирає, що обумовлено постійним оновленням як її клітин так і структури її душі В такому оновленні закладено джерело еволюційного розвитку розуму, душі та людини. Тому тільки розум у мозку людини, з часом, піднявшись до надмірної наукової чутливості, зможе знайти ключ мудрості Вселеної. Тоді лише людина зможе відкрити суть створення Всесвіту».

Так Василина закінчила писати свій філософський нарис.

Сніжану цей нарис приємно вразив своєю обізнаною актуальністю, новизною науково-філософської інформації та сміливістю думки і вона вирішила його негайно показати

Миколі та Олександрові.

26.10 – 27.10.2014

ВИВЧЕННЯ ТА НАПИСАННЯ АЛГОРИТМУ

Працюючи у своєму творчому кабінеті Олександр складав алгоритм фізичних, хімічних та математичних викладок для створення математичної моделі по мові реплікації молекул. Олександр ретельно занурився у вивчення всіх фізико-хімічних реакцій, які будуть відбуватися в автоклаві під його наглядом через електронний мікроскоп по рентгено-структурним зйомкам в час синтезу нуклеїнової кислоти.

Але для створення математичної моделі по спілкуванню з душами померлих треба ще написати математичні моделі на викладки хімічних та фізичних реакцій, а щоб їх написати то треба спочатку визначити та написати які будуть відбуватися фізико-хімічні реакції котрі будуть складати зміст мови реплікації для створення механізму реплікації нуклеїнової кислоти.

Вивчивши і, написавши фізико-хімічні реакції – мову реплікації і, знаючи розміри кожного із атомів, які входять у склад молекули, відстань та кути між атомами, Олександр став уявляти та ліпити каркаси молекул по аналогу шарикової моделі, приставляючи шарики (атоми) потрібного розміру до каркасних стержнів, повернутих на потрібний кут. Так він змінював структуру та склад молекули, підбираючи необхідні шарики – тобто молекули, а коли змінилася структура, то обов’язково зміниться і поведінка молекули. Таким чином він, підбираючи структуру майбутньої молекули кодував її генне унаслідування, тобто структуру та молекулярний склад і її поведінку. Так думав Олександр і почав писати математичну модель по мові реплікації молекул, Його подальшу думку зупинив дублікатний комп’ютерний дзвінок з міжпланетного Інтернету – це була Сніжана.

– Любий, у мене для тебе та Миколи є дуже корисна і цікава інформація. Ти зателефонуй йому – хай він приходе. А

я вже іду, – зацікавила Сніжана.

Коли Сніжана переступила поріг його творчого кабінету Микола вже був у нього.

– Давай розповідай! – аж скрикнули майже в один голос Олександр та Микола.

– Тут треба читати, – серйозно сказала Сніжана і показала на газету. – Читати будете по черзі – по одному і дала своєму любому, який вже тримав її у своїх обіймах.

Олександр сів і став читати, Сніжана та Микола пильно стежили за ним – за його мімічним здивуванням, яке раз від разу проявлялося на його обличчі.

– Що не очікував, то не очікував, а вразила приємно! – радісно сказав Олександр і передав газету Миколі.

Микола став читати, а Сніжана свій ревнивий зір перевела на Олександра, який уже стежив за Миколою і не помітив її ревнивого докору за свою щирість. Читаючи нарис Микола декілька разів коментував написане такими словами: вірно, погоджуюся, сміливо, а, потім зупинився і став коментувати прочитавши в нарисі таку думку:«Там, згідно розробленої українським вченим Опанасенко Миколою нової теорії єдиного поля ефіру: «Фізика ефіру» душа, існуючи, черпає енергію із ефіру. Живе самостійно за рахунок енергобіозу аж доки народжується нове земне тіло яке своїм електромагнітом притягує душу і втілює в мозок, в якому душа продовжує черпати енергію. Ось чому душа вічно жива».

– У цій глибоко-філософській думці закладена моя мрія і я тепер впевнений, що був на вірному науковому шляху, – радісно сказав Микола і дочитав нарис. – Здорово, молодець. От вам і є справжня фрезерувальниця філософської думки! – теж радісно виклав своє враження.

Сніжана теж була за неї дуже рада, але чомусь радість Олександра визвала в неї глибоке почуття ревнощів.

– Ну, що обговорюйте Миколину мрію, а я не буду вам заважати, – сказала Сніжана і пішла в лабораторію.

Коли Сніжана зайшла в лабораторію і підійшла до свого робочого місця, то на табло комп’ютерного устаткування побачила інформацію від Наташі із планети «SS-344». на вчорашній запит про астральне кохання. Сніжана на принтері роздрукувала відповідь Наташі. Вона була такого змісту: «Ви запитували чи це був фантастичний фільм, чи дійсно науковий. Це був науково-фантастичний фільм, але наші вчені вже майже завершують пошуки такого спілкування. Якщо вас цікавлять їх наукові теоретичні розробки та устаткування, то ви можете ними скористатися. Чекаю на вашу відповідь. Я зараз же їх для вас приготую.»

До кінця робочого дня залишилося більше двох годин. Сніжана вирішила зайнятися поезією. А Микола та Олександр стали писати математичну модель по мові реплікації. Їх творчі уми працювали у ритмі з часом, який до кінця робочого дня непомітно для них сплив, як вода. Сніжана встигла написати і зняти на ксероксі свій поетичний твір. Олександр та Микола ще продовжували ламати голови над написанням математичної моделі по мові реплікації. Сніжана вирішила зайти за ними.

– Досить ламати голови. Гайда додому, – жартівливо сказала Сніжана і дала роздруковану на принтері відповідь від Наташі.

– Це вже цікаво! – сказав, прочитавши Олександр і віддав Миколі.

– Добре, – сказав, прочитавши Микола. – Я в понеділок до тебе прийду, ми вдвох допишемо математичну модель по мові реплікації і заодно дамо запит на розробки їхніх вчених. А тепер по коням та додому, – жартівливо додав він.

Вони закрили лабораторію і пішли додому. Їх зустрічав чотирнадцяти поверховий будинок.

– Олександре, скажи це ж ми вже через тиждень як п’ять років мешкаємо в цьому будинку А хтось мовив коли справляли новосілля, що через кожні п’ять років будемо справляти ювілейні новосілля? – запитала Сніжана

– Це говорив Сергій Никифорович, – сказав Микола за-ходячи першим у ліфт, який розвіз їх по квартирах.

28 10 – 30.10.2014

НадрукуватиПортфоліо автора
*Збереження публ. для прочитання пізніше
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (глава 3, Том2)
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (глава 5, том 2)
Чудово Добре Посередньо
Найновіше
20.02.2018 © Дарія Китайгородська / Мініатюра
Бігти чи не бігти?
19.02.2018 © Панченко Вадим / Оповідання
Зведений брат Люцифера
18.02.2018 © Меньшов Олександр / Повість
Залізом та кров`ю. Книга перша (1. Бор з Грьонефьелт-фіорду)
18.02.2018 © Маріанна / Мініатюра
Голуб
15.02.2018 © Меньшов Олександр / Повість
Залізом та кров`ю. Книга перша (1. Бор з Грьонефьелт-фіорду)
На грані живого і мертвого (Том II)
11.03.2015
На грані живого і мертвого - СПІЛКУВАННЯ З ДУШЕЮ ЛЮДИНИ (глава 1, том 2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 2, Том2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 4, том 2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 6, том 2)
Сподобалось? Підтримай Автора, поділись посиланням:
Рейтинг: Відсутній
Переглядів: 52  Коментарів:
Тематика: Проза, роман,
ОБГОВОРЕННЯ
Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
БЛОГ "ВІЛЬНІ ТЕМИ"
02.09.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Ідеальна ОС для письменника +131
07.08.2017 © Каранда Галина
Двері для школи, або Сон рябої кобили. +204
28.06.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Найгірша книга +170
03.06.2017 © Борис Костинський
Життя в США. Інтерв`ю з самим собою +113
ВИБІР ЧИТАЧІВ
04.10.2011 © Марина
26.03.2012 © Піщук Катерина
26.11.2011 © Микола Щасливий
02.11.2012 © Саша
20.01.2011 © Михайло Трайста
18.09.2013 © Тетяна Ільніцька
Літературне інтернет-видання "Проба пера" ставить за мету сприяти розвитку української культури та мови. У нас можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літературному порталі тільки вірші та проза сучасників.
© "Проба Пера" | 2008 - 2018
admin@probapera.org

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та політичні вподобання дописувачів, тому відповідальність за зміст творів несуть самі автори ©  Авторські права на твори застережені і належать їх авторам
© Передрук матеріалів в електронних ЗМІ та на веб-сайтах дозволений тільки за наявності гіперпосилання на probapera.org
© Право на передрук творів у паперових ЗМІ та іншій поліграфічній продукції (а також відтворення у будь-який спосіб в аудіо чи відео форматах) належить авторам і дозволений лише за їх письмової згоди