Сучасні вірші, проза, твори Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
Корзина: +0

 [Логін]
 [Пароль]
11.03.2015 12:15Роман
Фантастика  Для дорослих  Про любов  
00000
Без обмежень
© Василенко Андрій Антонович

На грані живого і мертвого

глава 8, том 2

МІЖПЛАНЕТНИЙ ЗВЯЗОК

Василенко Андрій Антонович
Опубліковано 11.03.2015 / 28358

Сніжана ввімкнула комп’ютерне устаткування і вийшла по міжпланетному Інтернету на зв`язок із Наташею з планети «SS-344».

– Я слухаю тебе, пані Сніжано, – озвалася Наташа.

– Шановна, пані Наташо, ми бажаємо від вас отримати розробки ваших вчених по спілкуванню з душами померлих. Я налаштувала комп’ютерне устаткування на прийом.

– Я бачу ти, Сніжано, готова прийняти інформацію. Тоді відправляю. Як там твій Олександр? – запитала Наташа.

– З ним усе гаразд, а от зі мною… Ревную, – відповіла Сніжана. – Дякую за інформацію.

– Звертайся, будь ласка, коли треба і не ревнуй. На все добре, – побажала Наташа и вимкнула зв`язок.

Сніжана стала роздруковувати на принтері отриману інформацію. А Олександр та Микола, нетерпляче спостерігали за нею.

– Ти ж, Сніжано, віддрукуй і нам, будь ласка, в двох примірниках, – попросив Микола.

– Знаю. Міг би обійтись і без зауважень. Якщо так то твій екземпляр уже готовий, залишилося віддрукувати чотири сторінки для другого. Зараз обидва прошию та переплету і принесу, – заспокоїла, усміхнувшись Сніжана.

Кожен отримав по книжці у 148 сторінок і тут же став читати не піднімаючи голови.

– Я вам не потрібна, – сказала Сніжана і пішла в заводську друкарню, не дожидаючи відповіді.

Коли Сніжана повернулася із друкарні то хлопці як сиділи так і сидять, не підвівши очей на її прихід.

– Ви що? Скоро на обід, а ви ще не прочитали. Чого мовчиш Олександре?.Я вам із друкарні принесла свіжий філософський нарис Василини.

– Давай! – Майже в один голос обізвався Олександр та Микола, почувши таку неочікувану новину.

– А що далі вже не цікаво читати, – запитала Сніжана ревниво глянувши на Олександра.

– Не те, що не цікаво. Цікаво. Просто ці філософські думки ідуть не втому напрямку, який вибрали ми. Можливо їх напрямок краще, але філософський висновок Василини чітко нам говорить, що ми теж на вірному науковому шляху, – говорив Олександр ніби виправдовуючись від ревнивого погляду Сніжани.

– А ти, Миколо, – що скажеш? – тим же тоном запитала Сніжана, продовжуючи ревниво дивитися в очі Олександра.

– Сніжано, Олександр тобі вірно говорить. Філософські

думки Василини – це, на мій погляд, той науковий ключик, яким ми відімкнемо двері істинної суті, задуманої нами, – відповів Микола.

Від такої відповіді у Сніжани зникли ревниві почуття. І вона віддала нарис Олександру.

– Раз так, тоді на – читай. А цю інформацію дай мені почитати, – сказала Сніжана і пішла на своє робоче місце.

Олександр зняв на ксероксі екземпляр і, віддавши Миколі вони стали читати нарис. За змістом він був такий:

« СВІТОВИЙ РОЗУМ.

У вченні Платона сказано: все те видиме створено завдяки еволюції невидимого – вічної волі Бога. А це значить, що по законах природи з мікросвіту тобто з часточок атомів спочатку створювалися різні атоми різної величини, а потім з різних атомів спочатку створювалися різні молекули різної величини і різні по структурній формі, а з молекул стала створюватися різна матерія і теж різна по формі і за змістом. А з різної матерії створювалися різні тіла різної геометричної форми та різні по величині. Ці матеріальні тіла обволікалися електромагнітним полем – оболонкою. Атом хоч і невидимий, але він є матерія. Адже з невидимих атомів складається всяка матерія. В атомі є електронно-магнітна оболонка – електрони, в молекулі оболонкою є електронно-магнітні атоми. В матерії оболонкою є електромагнітні молекули.

А так як в ефірі були і атоми розуму, то так же логічно спочатку були створені атоми розуму, а з них молекули розуму, а з молекул розуму була створена матерія розуму – сам Вищий Розум.

А потім створенням нейронів, нейтронів, електронів, атомів, молекул та матерії різної величини та по формі і розміщенням її у геометричній моделі у відповідних оболонках займався Вищий Розум. І творив це все по законам природи теж ним створених. Закони виникали як слідство на основі розумного і збалансованого співвідношення певних геометричних форм – структури, складу та розміру створеної ним матерії. По такому принципу був збудований весь Всесвіт.

Що стосується душі як живої так і мертвої людини то вона теж створена з урахуванням всіх сучасних законів природи. Її атомна структурна решітка обволікається атомами духу і вона розміщена в духовному електронно-магнітному полі і є невидимим духовно-матеріальним тілом, яке як і всяке матеріальне тіло існує по законам природи виведених Вищим Розумом, як слідство при створенні матеріального Всесвіту. А це значить, як колись ще сказав Ломоносов, що матерія не зникає і не народжується заново а лиш із одного стану переходить в інший стан. Тому душа, знаходячись в єдиному матеріальному полі «фізика ефіру» і володіючи електронно-магнітною оболонкою може бути як притягнена іншим матеріальним тілом так і відторгнута.

Враховуючи те що душа знаходиться в електронно-магнітній оболонці духу, який є невидимий, але матеріальний і як відомо, що кожна матерія володіє енергією або статичною, або динамічною і здатна переміщатися, так само і дух, володіючи енергією здатний транспортувати свою душу. От вона і літає, збираючи інформацію по завданню Вищого Розуму, бо такою її сотворив Вищий Розум – який з часом був названий Богом.

Коли людині сниться сон, який потім здійснюється то це значить, що коли людина спить душа, як розумне астральне тіло, випурхнувши із матеріального тіла – мозку злітала на місце події і повернулася назад. А коли вона прилітає на своє місце ще сплячої людини то тільки тоді людині починає сни-

тися те, що вона побачила.

Що стосується пам`яті душі, як живої так і мертвої людини. Духовно-матеріальна пам`ять душі, знаходиться, як окреме духовно-матеріальне тіло в духовно-матеріальному тілі розуму і як електронно-магнітне тіло, дублює всю свою інформацію в пам`яті розуму. Маючи дубльовану інформацію душі розум скидає таку інформацію в мозок людини де вона зберігається в електронно-магнітному вигляді в нейронних чарунках його електронів. Тобто пам`ять душі відносно пам`яті мозку людини є первинна і являється самостійним індивідом. Вона дає своє прізвище та ім’я людині. Душа людини може також дублювати інформацію пам`яті розуму людини так, як мозок людини дублює інформацію пам`яті душі людини. Тому душа знає адресу, ім’я та прізвище лю-дини.

Коли ж людина помирає то розум разом із душею та духом відторгаються від матерії мозку і дух їх транспортує в ефір. В ефірі розум випускає із свого тіла душу і переходить на енергобіоз. Душа направляється в області Місяця для очищення від негативів накоплених людиною за все життя. Дух та очищена душа зі своєю пам`яттю знову притягується розумом і будучи в його тілі вони повертаються на Землю, де розум разом з душею та духом втілюються у фізичне тіло людини до її народження.

Всі свої доктрини Платон базував на присутності Вищого Розуму. Він казав: «Дух та розумна душа людини будучи сотворені Вищим Розумом володіють єством споріднення з божеством і здібні лицезріти вічні реалії. Душа не може увійти в плоть людини, якщо вона не бачила істини, яка дійсно існує. Душі завжди присутній божественний імпульс еволюції, який постійно заставляє душу прагнути до вищих форм існування, доказуючи таким чином, що життя має своїм початком духовну могутність. Бо над усе є тільки духовна мо-

гутність створена Вищим Розумом.»

Так Василина закінчила свій філософський нарис.

Сніжана, прочитавши інформацію, отриману від Наташі підійшла до хлопців. Їх обличчя сяяли від задоволення.

– Що скажете? – звернулася Сніжана до Миколи, уставившись на нього своїм поглядом.

Микола підняв праву руку вверх і великим пальцем під-нятим теж вверх показав їй «віра». І добавив: «Клас»!

– А ти, Олександре, що скажеш? – поїдаючи його своїми ревнивими очима спитала вона.

– Те, що тобі сказав Микола, – відповів він і своєю ніжною усмішкою ніби виправдовував свою вину.

– А ти, Сніжано, читала? – запитав Микола

– Встигла прочитати ще в друкарні, – відповіла Сніжана. – Думаю, що це вже готовий філософський алгоритм вашої математичною моделі, – запевнила вона. – Так, що чекаю на неї від вас. Я б ще хотіла почути від Василини щось таке цікаве та зрозуміле про душу, – додала Сніжана.

Хлопці стали складати алгоритм математичної моделі по зв’язку з душею, а Сніжана по Міжпланетному Інтернету, вийшовши на зв`язок із Наташею подякувала їй за цікаву інформацію і стала дочитувати книжку.

м.Дніпропетровськ 09.11 – 11.11.2014
НадрукуватиПортфоліо автора
*Збереження публ. для прочитання пізніше
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (глава 7, том 2)
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (глава 9, том 2)
Чудово Добре Посередньо
Найновіше
17.03.2018 © ТАЛА / Есе
Ранок/Morning
17.03.2018 © ТАЛА / Есе
Фортепіано
17.03.2018 © Меньшов Олександр / Повість
Залізом та кров`ю. Книга перша (2. Гіркий попіл мрій)
16.03.2018 © Маріанна / Мініатюра
Двійники
16.03.2018 © Наталія Старченко / Мініатюра
Про улюбленців домашніх
На грані живого і мертвого (Том II)
11.03.2015
На грані живого і мертвого - СПІЛКУВАННЯ З ДУШЕЮ ЛЮДИНИ (глава 1, том 2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 6, том 2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 8, том 2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 10, том 2)
Сподобалось? Підтримай Автора, поділись посиланням:
Рейтинг: Відсутній
Переглядів: 53  Коментарів:
Тематика: Проза, роман,
ОБГОВОРЕННЯ
Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
БЛОГ "ВІЛЬНІ ТЕМИ"
17.03.2018 © роман-мтт
Кіберпанк попереджає: не зловживайте технологіями +9
16.03.2018 © роман-мтт
Фантастична карта України +9
01.03.2018 © роман-мтт
Повернення +9
01.03.2018 © роман-мтт
Бабрук +6
ВИБІР ЧИТАЧІВ
17.12.2014 © Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ
26.11.2011 © Микола Щасливий
26.03.2012 © Піщук Катерина
20.01.2011 © Михайло Трайста
17.03.2018 © ТАЛА
27.11.2013 © Андрій Осацький
Літературне інтернет-видання "Проба пера" ставить за мету сприяти розвитку української культури та мови. У нас можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літературному порталі тільки вірші та проза сучасників.
© "Проба Пера" | 2008 - 2018
admin@probapera.org

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та політичні вподобання дописувачів, тому відповідальність за зміст творів несуть самі автори ©  Авторські права на твори застережені і належать їх авторам
© Передрук матеріалів в електронних ЗМІ та на веб-сайтах дозволений тільки за наявності гіперпосилання на probapera.org
© Право на передрук творів у паперових ЗМІ та іншій поліграфічній продукції (а також відтворення у будь-який спосіб в аудіо чи відео форматах) належить авторам і дозволений лише за їх письмової згоди