Сучасні вірші, проза, твори Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
Корзина: +0

 [Логін]
 [Пароль]
11.03.2015 13:08Роман
 
00000
Без обмежень
© Василенко Андрій Антонович

На грані живого і мертвого

Глава 12, том 2

В ПОШУКАХ МЕШКАННЯ ДУШІ

Василенко Андрій Антонович
Опубліковано 11.03.2015 / 28362

Василина Григорівна прийшла в лабораторію. Микола Антонович та Олександр Андрійович вже працювали за комп’ютером.

– Знайомтеся з нашим новим співпрацівником – Василиною Григорівною, яку ми добре знаємо. Вона із сьогоднішнього дня буде працювати з нами на посаді філософа лабораторії, – представив Микола Антонович.

– Я щиро вітаю тебе шановна, Василино Григорівна, на цій посаді, – поздоровила Сніжана Вікторівна. – Твоє робоче місце буде ось за столом.

– Василина, ти розкажи мені, щось цікаве про душу, – попросила Сніжана Вікторівна.

– Моя уява про душу і її мешкання така: «Душа це є самостійне астрально-матеріальне тіло. Оболонка тіла душі покрита різними атомами із певної кількості. Складова тіла душі теж із певних різних атомів, які складають структурну решітку тіла душі із певної кількості різних атомів. В самому тілі душі відбуваються фізико-хімічні процеси (реакції) і виробляють енергію для підтримки життя душі, як це відбувається в тілі людини. Так як тіло душі складається з атомів, то воно має електромагнітне поле і може, як притягуватися так і відштовхуватися. Дубльована інформація розума та його пам`ять – це є пам`ять та інформація душі в повнім об’ємі за все її життя. Розум та душа, мешкають в головному мозку людини де душа скидає інформацію в пам`ять людини – в нейронні чарунки її головного мозка. Пошук душі треба робити по її інформації. Душа пам’ятає своє прізвище тобто прізвище чи то живої, чи вже померлої людини, ім’я та по-батькові. І через сканування електромагнітного мозка душі, отримавши необхідні дані вийти на спілкування з нею», – пояснила Василина. – Як я вже казала, що головною ідеєю ярко вираженою в трудах піфагоро-платонівської традиції являється розділення в душі земної людини двох початків: людського і тваринного. З першим пов`язаний людський дух, а з другим – тваринне тіло. Людський дух і тваринне тіло з’єднує душа. В залежності від домінування в людині або духовного, або тваринного – плотського, – душа керується або людським, або тваринним. Нижча частина душі формується в областях Луни. Після смерті людини душа відправляється на лунні поля, де через деякий проміжок часа нижча частина душі відшаровується і залишається, Постільки людина в процесі своєї появи на світі з моменту свого народження завжди народжується і помирає, що виражається в постійних змінах склада тканини її тіла, то обмінні процеси душі з Луною постійно протікають в продовж всієї історії життя людини і рішуче впливають на її еволюцію – здібність управляти енергетичними потоками, управляти життям і смертю. Така можливість і знання в завуальованому виді древніми філософами художньо вплетена театралізованими діями в різних містеріях, в легендах, та в міфах».

– Василина, як ти ставишся до міфів? – запитав Микола Антонович.

– Так як в древності сказав про них Платон, що міфи – сосуди суті, – носії великих істин. І їх треба вивчати, – відповіла Василина Григорівна.

– А що ти, Василина Григорівна, скажеш про душу? Один древній філософ класифікував душі, як психічні та духовні, або розумні, і що вони теж безсмертні, – запитав Олександр Андрійович.

– Думаю, що це не так. Я вже вам казала іще скажу, що Платон думав про душу трішки по іншому. В його доктринах і ярко виражених трудах піфагоро-платонівської традиції я узріла розділення в душі земної людини двох початків: людського та тваринного. З першим – людським душу пов’язує дух та розум, а з другим – тваринним пов’язує її тваринне (плотське) тіло – похіть. Людський дух і тваринне тіло з’єднує душа. В залежності від домінуючого в людині або духовного, або плотського, душа керується або людським, або тваринним, – пояснила Василина Григорівна.

– Василина, а як ти ставишся до Бога? – запитала Сніжана Вікторівна.

– Це дуже складне питання, – сказала Василина Григорівна. – Але можна відповісти так: Бога ніхто, ніколи і ніде не бачив тому, що він є особливого роду духовна матерія, наділена Вищим Розумом. З часом Вищий Розум був названий Богом. Таким чином сам Бог він і є та незрима особливого роду духовна матерія, що являє собою Вищий Розум. Тобто Бог. Ця розумно незримо-духовна матерія – Вищий Розум, як і всяка зрима матерія, має належну йому духовно-матеріальну матерію – атомне тіло певної форми. Духовно-матеріальне тіло Вищого Розума складається із різних структурних решіток начинених різноманітними певними атомами в різній певній кількості, бо атом є – свідома ціле-направлена сила життєвого початка. Ця свідома сила пронизує кожну клітину структури любого духовно-матеріального тіла. У складі структурної решітки цього незримого матеріального тіла – Вищого Розума знаходяться самостійні структурні решітки: духу та душі. Вищий Розум будучи духовно-матеріальним тілом, як і кожне матеріальне тіло, має свою духовно-матеріальну оболонку. Ця духовно-матеріальна оболонка – «шкіра» тіла складається із невидимих різних атомів визначеної кількості і має своє електронно-магнітне поле. Таке електронно-магнітне поле випромінює хвилі певного коливання особистої частоти. Тіло духовно-матеріального Вищого Розума володіє своїм матеріально-духовним духом та матеріально-духовною душею, які теж випромінюють електронно-магнітні хвилі, коливання яких ідентичні коливанню хвиль Вищого Розума. Тобто можна припустити, що чим володіє Вищий Розум всім тим володіє людина: тілом, духом, душею, розумом та електромагнітним полем. У Вселеній за всіма причинами, законами, ідеями і принципами існує тільки Вищий Розум як єдина субстанція від якої всі речі отримали: свій початок і суть; першопричину всього порядку і гармонії; красоту; перевагу; доброчесність, які пронизують всю Вселену. От за це Вищий Розум і називають Богом, – Так я думаю, – сказала Василина Григорівна.

– Почувши тобою сказане, Василина Григорівна, виходить, що ти своєю філософською логікою підтримуєш нашу з Миколою Антоновичем думку про те, що душа знаходиться там же де розум – у мозку. Так, чи ні? – запитав Олександр Андрійович.

– Так, – погодилась Василина Григорівна.

– Ти, Василина Григорівна, будь ласка, розкажи мені ще щось про впливання Луни на людину, – попросила Сніжана Вікторівна.

– Найбільші брутальні впливи Луни на життя людини відбуваються саме в дні астрономічного повнолуння, – почала свою розмову Василина Григорівна – Такі астрономічні впливи пов’язані з потоками Сонячної енергії через ефірні канали. Саме в ці дні повнолуння помітно порушується людська енергія фізичного тіла, що призводить до падіння сили, а в дні новолуння навпаки – до надлишку енергії. Енергетичні зміни побічним шляхом впливають на нервову діяльність людини та на її розум. Енергетичні зміни саме в ці дні значною мірою впливають на множення мікроорганізмів, які здібні виробляти хімічні речовини, викликаючи в людині гнітючий стан, або безпричинну ейфорію. Статистика зафіксувала, що в дні повнолуння скоєно найбільше всього випадків: злочинних та дорожньо-транспортних, – завершила Василина Григорівна свою розповідь.

– Василина Григорівна, ти можеш придбати собі ще одну суміжну професію – програміста, – запропонувала Сніжана Вікторівна. – Я тебе научу. Вивчиш мову програмування. А потім я покажу вже як треба програмувати математичну модель, – додала вона.

Ну як, згодна? – запитала Сніжана Вікторівна.

– Згодна. Я давно хотіла розпізнати таємницю цього штучного інтелекту – мову матричного розума, – додала вона.

Сніжана Вікторівна дала їй мову програмування і Василина Григорівна почала вивчати, запам`ятовуючи її на клавішах комп’ютера.

Олександр Андрійович та Микола Антонович гамірно дебатували, складаючи алгоритм пошуку душі навіяний їм Василиною Григорівною.

А Сніжана Вікторівна для державного Інтернету стала складати прогноз погоди на майбутній тиждень.

Так із бадьорим настроєм в новому, дружньому колективі почався перший трудовий день Василини Григорівни.

17.11.2014

м.Дніпропетровськ 20.11–22.11.2014
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (Глава 13, том 2) / Роман | Василенко Андрій Антонович
Попередня публікація: 11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (Глава 11, том 2) / Роман | Василенко Андрій Антонович
НадрукуватиПортфоліо автора
*Збереження публ. для прочитання пізніше
Чудово Добре Посередньо
Найновіше
23.04.2018 © Ковальчук Богдан Олександрович / Нарис
Квиток
21.04.2018 © Костенюк / П`єса
Мігель де Сервантес (переклад)
20.04.2018 © Ковальчук Богдан Олександрович / Оповідання
Дарчина зграя
20.04.2018 © Ковальчук Богдан Олександрович / Оповідання
Дарчина зграя
19.04.2018 © Наталія Старченко / Оповідання
Усе минає
На грані живого і мертвого (Том II)
11.03.2015
На грані живого і мертвого - СПІЛКУВАННЯ З ДУШЕЮ ЛЮДИНИ (глава 1, том 2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 10, том 2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (Глава 12, том 2)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 14, том 2)
Сподобалось? Підтримай Автора, поділись посиланням:
Рейтинг: Відсутній
Переглядів: 63  Коментарів:
Тематика: Проза, роман,
ОБГОВОРЕННЯ
Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
БЛОГ "ВІЛЬНІ ТЕМИ"
27.03.2018 © Ковальчук Богдан Олександрович
Русско-тєрнопольський Київ +22
21.03.2018 © роман-мтт
Книжкова полиця: Світи і лабіринти +15
21.03.2018 © роман-мтт
З Днем поезії +15
17.03.2018 © роман-мтт
Кіберпанк попереджає: не зловживайте технологіями +23
ВИБІР ЧИТАЧІВ
10.07.2013 © Іміз
29.08.2010 © Віта Демянюк
20.01.2011 © Михайло Трайста
12.04.2011 © Закохана
02.11.2012 © Саша
01.12.2014 © Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ
Літературне інтернет-видання "Проба пера" ставить за мету сприяти розвитку української культури та мови. У нас можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літературному порталі тільки вірші та проза сучасників.
© "Проба Пера" | 2008 - 2018
admin@probapera.org

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та політичні вподобання дописувачів, тому відповідальність за зміст творів несуть самі автори ©  Авторські права на твори застережені і належать їх авторам
© Передрук матеріалів в електронних ЗМІ та на веб-сайтах дозволений тільки за наявності гіперпосилання на probapera.org
© Право на передрук творів у паперових ЗМІ та іншій поліграфічній продукції (а також відтворення у будь-який спосіб в аудіо чи відео форматах) належить авторам і дозволений лише за їх письмової згоди