Сучасні вірші, проза, твори Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
Корзина: +0

 [Логін]
 [Пароль]
11.03.2015 14:47Роман
Фантастика  Для дорослих  Про любов  
00000
Без обмежень
© Василенко Андрій Антонович

На грані живого і мертвого

глава 2, том 3

ЛЕВІТАЦІЯ

Василенко Андрій Антонович
Опубліковано 11.03.2015 / 28374

Телебачення декількох країн, державний та міжпланетний Інтернет швидко розповсюдили цікаві відкриття на грані живого і мертвого молодих вчених України – Миколо Опанасенко та Олександра Світозаренко.

Із Колумбійського інституту Нью-Йорку прийшло в заводський Інтернет запрошення для участі в симпозіумі на тему: «Філософія та еволюція Вселеної». Це запрошення було персональне. Петро Микитович роздрукував на принтері це запрошення. Воно було такого тексту: «В Колумбійському інституті Нью-Йорку відбудеться Міжнародний симпозіум на тему: «Філософія та еволюція Вселеної». Взяти участь в обговоренні цієї теми запрошуються: доктор Філософських наук Василина Григорівна Чабаненко та доктор медичних і математичних наук Олександр Андрійович Світозаренко. Симпозіум відбудеться 15.01.2015 року. Декан Колумбійського інституту Филипп Хеневалт».

Петро Микитович зателефонував у лабораторію. Слухавку взяла Василина.

– Прийдіть і заберіть цікаву для вас інформацію, – повідомив він.

– Дякую. Прийдемо, – відповіла Василина.

Творче мислення Олександра та Миколи змінилося рутинним мисленням. Вони, прийшовши на роботу майже цілий день вивчали економічний нарис директора заводу Сергія Никифоровича. В цьому нарисі він планує змінити профіль виробництва. Зменшити виробництво токарних верстатів, посилаючись на значне зниження попиту. Скоро на заводі буде налагоджено виробництво сільськогосподарських машин – комбайнів. Сергій Никифорович обрахував всі затрати на це виробництво. Він хоче також на заводі впровадити автоматизовану систему управління виробництвом продукції. Для цього треба Миколі та Олександрові невідкладно виробити на заводі спеціальні прилади та устрої та доповнити ними своє діюче комп’ютерне устаткування, або прийдеться придбати для лабораторії за кошти заводу електронно-обчислювальну машину. Крім цього на кожній спеціалізованій технологічній лінії виробництва поставити реєстратори виробництва, в які будуть прямо з робочого місця виконавцем, або майстром заводитися дані про назву вироблених деталей та їх кількість за робочий день. Ці дані будуть поступати із реєстраторів виробництва на обчислювальний центр в електронно-обчислювальну машину. В кабінеті начальника механічного цеху та в кабінеті головного інженера заводу буде висіти настінне комп’ютерне табло, на якому стане видно почасове виконання плану виробництва.

Микола та Олександр закінчили вивчати економічно-промисловий нарис Сергія Никифоровича і стали писати математичну модель по автоматизованому управлінню виробництвом продукції за робочий день.

Василина, прочитавши у філософській газеті «Вселена»

розділ «Левітація» стала писати новий філософський нарис на цю тему. Вона хоче привернути увагу Олександра та Миколи на нові наукові пошуки в області «Левітації», яку щоб вони розглядали уже не з точки зору доктора математичних наук, а з точки зору доктора медичних наук.

Сніжана, підготувала для Інтернету дані про погоду і хоче їх віднести у відділ заводського Інтернету та заводську друкарню «Фрезер».

– Сніжано, будеш в нашім Інтернеті забереш якусь інформацію. Тільки що дзвонив Петро Микитович.

– Добре, заберу – сказала і, взявши дані про погоду понесла їх у відділ Інтернету.

Коли Сніжана повернулася в лабораторію і підійшла до хлопців то вони, працюючи за комп’ютером навіть на неї й не глянули. Сніжана підійшла до Василини, яка теж вся була в своєму філософському нарисі. Розуміючи їх і відчуваючи в цей час свою духовну пустоту Сніжана стала заповнювати її своїм хобі – поезією. Сіла на своє робоче місце і стала писати вірш.

В лабораторії настала тиша. Зрідка цю тишу порушували двоє, пишучи математичну модель економіки: «автоматизована система управління виробництвом продукції заводу».

Сніжана закінчила вірш і підійшла до Василини, яка теж

закінчила писати філософський нарис і навіть віддрукувала на принтері в трьох примірниках.

– Піду до хлопців узнаю, як ідуть їх справи по написанню математичної моделі.

– Зараз ми до вас підійдемо, – сказав Микола, почувши їх розмову.

– А, що вже закінчили писати математичну модель? – запитала Сніжана. – Та ні. Завтра допишемо, а на сьогодні досить, – відповів Микола. – Давай, Олександре, вимикай. Послухаємо дівчат та підемо додому на відпочинок. Хлопці підійшли і сіли на диван. До них теж підсіла і Сніжана.

– Ну, що Сніжано почнеш? – запитав Микола.

– А, що починати? – усміхаючись навмисне запитала вона.

– Давай, давай – читай, – теж, усміхнувшись попросив він.

– Може послухаємо спочатку нарис Василини? – запитала Сніжана, дивлячись на Василину.

– Можна й так, – погодилась Василина.

– Хай читає, – сказав Олександр, ухиляючись від ревнивого погляду Сніжани.

– Я віддрукувала, – сказала Василина і, сівши поруч зі Сніжаною віддала папір кожному в руки.

Вони стали читати. Нарис був такого змісту:

«Що таке левітація?

Етробація – грецьке слово на мові сучасних медичних науковців називається левітацією. Ці слова вживаються в медицині тоді коли людина знаходиться у стані великого душевного збудження, або творчого натхнення, або хвора епілепсією, або будучи у сплячому стані щось робить. Тоді коли людина знаходиться в такому стані вона або підіймається в повітрі, або ходить по повітрю. Левітація може бути як свідома так і несвідома. В одному випадку – це магія. В другому – це хвороба, або сила, яка потребує роз’яснення.

Відправною ж точкою цього поняття служить признаний

електрохімічний принцип, по якому тіла наелектризовані одним і тим же зарядом відштовхуються, а тіла наелектризовані різними зарядами – притягуються.

Земля – магнетичне тіло, фактично, як це встановили деякі вчені, вона будучи насичена електричним струмом представляє собою величезний електромагніт. Людське тіло так же, як і всі інші форми матерії, має свій заряд іншої форми електричного струму, який є протилежним земному заряду.

На Землі окрім закону земного тяжіння паралельно існує закон електрично-магнітного тяжіння, яке діє між Землею і людиною і утримує її теж на поверхні землі. Виходить що ці закони мають ідентичну дію, але в різній формі. Але закон земного тяжіння в багатьох випадках порушувався левітацією людей і левітацією не живих предметів. Чим це явище можна пояснити?

Стан фізичного тіла людини залежить від впливу нашої сили волі та сили духу. Добре керуюча сила волі та сила духу може творити чудеса. Адже у випадках левітації такі чудеса вже існують. В людині залежно від її фізичного сану відбувається переміна її електрично-магнітної полярності на полярність Землі і тоді полярність людини по відношенню до Землі переходить у відштовхувальну дію. На цей час для неї земного тяжіння та електрично-магнітного тяжіння не існує. І людина буде підійматися в повітрі доти аж доки відштовхуюча сила не вичерпається. Вишина левітації буде залежати від здатності людини заряджати своє тіло електричним струмом однакової із Землею полярності.

Із вище сказаного виходить, якщо людина оволоділа властивістю левітації, яка має вплив на її фізичне тіло, то перехід від земного тяжіння до левітації не повинен бути труднішим її дихання».

– Молодець, Василино! – сказав Микола. – Ти мислиш так

як ми з Олександром коли були у Сергія і виклали йому свою думку про те, чим будемо займатися далі на своєму науковому шляху.

– А ти, Олександре, що скажеш? – запитала з ледве помітним поглядом ревності Сніжана. – Мені її нарис сподобався, – додала вона.

– Теж сподобався, – відповів Олександр і ніжно та щиро поцілував. – От тепер на закуску подавай свій поетичний десерт, – додав він.

– Будь ласка, панове, слухайте! – пафосно промовила Сніжана і стала читати по пам`яті. Це був такий вірш:


«О, ПАЛИВО МРІЙ!

Немов реактивна тяга долонь

Вві сні підіймає думку пророче…

І мчить із сопла моїх мрій вогонь, 

Він хоче згоріти паливом творчим, 

Що йде із його небесних очей, 

Щоб бачити ними у дзеркалі ночі

Відбиток слідів безсонних ночей, 

Якими не раз розшукував зодчість...

О, паливо мрій моє голубе, 

Чи зможеш сягнути в гони космічні –

Зійти із орбіти сну до небес, 

Щоб в долі моїй проснулася вічність!»


– Я дуже задоволений і вдячний тобі Сніжано, – сказав Микола і ніжно поцілував їй руку. – А тепер можна і додому. Так, Олександре, чи ти з Василиною хочеш іще обговорити її нарис, – додав він, жартуючи, глянувши на Сніжану. Сніжані чомусь на зміну ревнощів прийшло почуття щирого жарту і вони з Василиною розсміялися дивлячись одна одній в очі.

– Додому – ні. Додому підемо тоді коли я вас зараз порадую ось такою інформацією, – сказала і віддала Миколі. – Читай, – додала Сніжана.

Інформація була такого тексту: «В Колумбійському інституті Нью-Йорку відбудеться Міжнародний симпозіум на тему: «Філософія та еволюція Вселеної». Взяти участь в обговоренні цієї теми запрошуються: доктор Філософських наук Василина Григорівна Чабаненко та доктор медичних і математичних наук Олександр Андрійович Світозаренко. Симпозіум має відбутися 15.01.2015 року. Декан Колумбійського інституту Филипп Хеневалт».

– Поздоровляю вас, – сказав Микола, тиснучи руку Олександра. – А чого ж ти так довго мовчала? Запитав Микола.

– А це ж на десерт, як ти, Миколо, та Олександр так любите говорити, – пожартувала Сніжана. – А тепер можна і додому. А завтра обговоримо цю приємну подію, – додала вона.

м.Дніпропетровськ 22.12.2014
НадрукуватиПортфоліо автора
*Збереження публ. для прочитання пізніше
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого - ШТУЧНАЕВОЛЮЦІЯ ЛЮДИНИ (глава 1, том 3)
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (глава 3, том 3)
Чудово Добре Посередньо
Найновіше
15.02.2018 © Меньшов Олександр / Повість
Залізом та кров`ю. Книга перша (1. Бор з Грьонефьелт-фіорду)
14.02.2018 © Вітер / Есе
Коханці
14.02.2018 © Вітер / Новела
Штучна самотність
14.02.2018 © Вітер / Есе
І дощ змиває усі сліди
14.02.2018 © ГАННА КОНАЗЮК / Мініатюра
Подарунок на Валентина
На грані живого і мертвого (Том III)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 2, том 3)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 4, том 3)
Сподобалось? Підтримай Автора, поділись посиланням:
Рейтинг: Відсутній
Переглядів: 73  Коментарів:
Тематика: Проза, роман,
ОБГОВОРЕННЯ
Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
БЛОГ "ВІЛЬНІ ТЕМИ"
02.09.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Ідеальна ОС для письменника +130
07.08.2017 © Каранда Галина
Двері для школи, або Сон рябої кобили. +202
28.06.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Найгірша книга +170
03.06.2017 © Борис Костинський
Життя в США. Інтерв`ю з самим собою +111
ВИБІР ЧИТАЧІВ
04.10.2011 © Марина
12.04.2011 © Закохана
20.01.2011 © Михайло Трайста
27.11.2014 © Серго Сокольник
07.03.2014 © Тетяна Ільніцька
06.01.2011 © Таня Лисюк
Літературне інтернет-видання "Проба пера" ставить за мету сприяти розвитку української культури та мови. У нас можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літературному порталі тільки вірші та проза сучасників.
© "Проба Пера" | 2008 - 2018
admin@probapera.org

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та політичні вподобання дописувачів, тому відповідальність за зміст творів несуть самі автори ©  Авторські права на твори застережені і належать їх авторам
© Передрук матеріалів в електронних ЗМІ та на веб-сайтах дозволений тільки за наявності гіперпосилання на probapera.org
© Право на передрук творів у паперових ЗМІ та іншій поліграфічній продукції (а також відтворення у будь-який спосіб в аудіо чи відео форматах) належить авторам і дозволений лише за їх письмової згоди