Сучасні вірші, проза, твори Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
Корзина: +0

 [Логін]
 [Пароль]
11.03.2015 16:59Роман
Фантастика  Для дорослих  Про любов  
00000
Без обмежень
© Василенко Андрій Антонович

На грані живого і мертвого

глава 7, том 3

ПІДГОТОВКА ДО ПОЇЗДКИ НА СИМПОЗІУМ

Василенко Андрій Антонович
Опубліковано 11.03.2015 / 28381

Прийшовши на роботу кожен учасник став думати над своїм виступом. І вони почали писати на комп’ютерах.

В лабораторії наступила така тиша, що навіть було чути тихі звуки від клавішів комп’ютера та інколи чути воркотання диких голубів. Тільки обідня перерва порушила тішу. Колеги обговорювали свої ще не дописані виступи. Після обіду в лабораторії знову опанувала тиша, яка супроводжувала їх творчі уми аж до потемніння.

Сніжана закінчивши писати вірші сиділа тихо і чекала коли вони закінчать писати тексти своїх виступів.

Миколи Антоновича нарешті закінчив писати. Текст такого змісту:«Із самих древніх часів релігійні філософи вчили, що вся Вселена була наповнена божественно-духовними істотами різних рас. Із однієї із цих рас з часом розвивалася первобутня людина. З цим висновком можна погодитися. Адже духовна еволюція та тілесна еволюція тісно пов’язані фізичним ефіром в якому перебувають різні невидимі, але матеріальні атоми. А так як вони невидимі, то їх називають божественно-духовними атомами.

Ще Платон не міг прийняти філософію, позбавлену духовної цілеспрямованості. Для грецького мудреця фізичні та духовні аспекти як філософії так і еволюції є одне ціле. Тільки справжній філософ зможе дійти до своєї цілі, бо він володіє реальним знанням істини.

Ми, люди Четвертого Кругу, весь час еволюціонуючи, вже досягаємо другу половину П’ятої Раси нашого людського Четвертого Кругу.

Людство, будучи в дії свого життя повторно і безперервно рухається по замкненому колу. Таке безперервно-повторне еволюційне життя людства проходить Повний еволюційний цикл, який складається із Семи еволюційних циклів – Великих Кругів. Серединою цього Повного циклу являється Четвертий Великий Круг – нинішнє людство.

І якщо наука має такі дані, що Великий Круг становить 4.320.000 років, то хто може сказати скільки ж таких Великих Кругів – років існує Вселена? Хіба можливо через таку бездну років сказати коли і як появилася людина і з якого часу вона еволюціонує? Багато древніх вчених в тому числі і сучасних вчених із області богословів, теософії і філософії пробували свої сили в поясненні виникнення Вселеної. Всі їхні теорії в тому числі духовні та містичні не витримували випробування на «живучість», так як вони в своїй основі не мали тієї фізичної бази, яка б пояснила принципи існування матерії.

Сьогодні існує один із величезних парадоксів сучасної науки – рівність ненаукової гіпотези існування Бога, кий сотворив Вселену і наукової гіпотези множинності Вселених: утворюючих, існуючих, розвиваючих, трансформованих та помираючих еволюційним шляхом.

Згідно моєї теорії: «Фізика ефіру», Вселена вічна і знаходиться в непереривному динамічному розвитку та еволюції.

Ця нова теорія фізики ефіру дозволяє не тільки пояснити історію виникнення нашої сонячної системи і нашої хати – Землі, що само по собі дуже цікаво, а навіть в змозі дати пояснення походженню природи створення Вселеної.

Згідно нової теорії фізики ефіру початковий період виникнення зірки мало чим відрізняється від інших теорій і являє собою з’єднання в ефірі різних атомів при випадкових постійних хаотичних діях різних ефірних причин: гравітаційних, магнетичних, електричних, ультразвукових, температурних, світлових та тиску. Завдяки цим хаотично діючим причинам спочатку із різних атомів і їх різної кількості виникали різні молекули, а потім із цих різних молекул і їх різної кількості при відповідних діях ефірних причин виникали різні матерії, а з цих різних матерій вже еволюційним шляхом виникали різні суб’єкти, різної форми і різної величини аж до створення самої Вселеної. І після того, як таким несвідомим еволюційним шляхом виник Вищий Розум Вселеної та в його структурі духовно-матеріального тіла Душа, почався свідомий процес еволюції як духовно-матеріального тіла – душі, так і матеріального тіла – любої живої істоти в тому числі і людини.

Відомо, що кожна матерія не вічна. Вона, пройшовши свій еволюційний шлях зникає, щоб потім знову виникнути тим же несвідомим еволюційним шляхом на протязі великого периоду (Великий Круг), який становить 4.320.000 років».

Василина теж закінчила писати. Її текст за своїм змістом був такий: «Яке еволюційне майбутнє цивілізації Землі Четвертого Кругу П’ятої Раси? Адже людство не знає – звідки і як воно виникло і куди воно іде. Від незнання і нерозуміння цих питань суспільство обволікається легендами, міфами, різними видами релігії, що призводить до причин, викликаючих протиріччя та різні нещастя. Це питання не тільки і не стільки природознавче, а являється в більшій мірі філософським.

Обмежившись релігійними і міфологічними казками люди не придавали особливого значення точності відповіді на це питання. Але сьогодні воно набуває актуальності. Тепер і релігія і суспільство вимагають від природознавчих наук та науки філософії істинної відповіді. Нині теорія Дарвіна: «Походження видів життя» втрачає підтримку науки. Справа в тому, що суттєвих еволюційних змін по кожному виду життя вченими не виявлено. Мавпа не балакає, як би її не вчили. Собака не ходить на задніх лапах, як би її не тренували. І найтрагічніше те, що буває в розумних родителів дитина народжується такою ж безглуздою, як у посліднього аборигена Австралії. А якщо наука втратила довіру в теорію Дарвіна, то відповіді на це питання поки що немає. Але я думаю, що німецький вчений Е.Фішер ще в 1907 році став на вірний шлях до цієї відповіді – шлях синтезу білків у складі яких як правило існують молекули нуклеїнових кислот ДНК та РНК, які в молекулярному стані хаотично теж існують в космічному ефірі.

Відомо, що мозок людини складається із двох частин: діючої та резервної. Так же відомо, що діюча частина мозку виконує функції управління людиною у бутті – дотримання морально-етичних та духовно-політичних правил. У складі діючої частини клітин мозку, як правило, існують три види молекул нуклеїнової кислоти: рядові; реплікації – життєво-творчі; репарації – лікувальні.

В основному діюча частина мозку заповнена клітинами із рядових молекул нуклеїнової кислоти. Молекули реплікації існують в діючій частині мозку тільки для того, щоб коли прийде той еволюційний час і почнеться еволюція клітин резервної частини мозку, то молекули реплікації почнуть еволюційно розмножуватися, поповнюючи резервну частину мозку і задіють її нам уже відомі життє-творчі функції. Відрізнити такі молекули від інших дуже просто. Вони мають іншу атомну структурну решітку і їх по цій іншій структурній решітці їх треба знайти дивлячись через електронний мікроскоп для розгляду молекули ДНК, використовуючи спеціалізоване компютерне устаткування у складі якого задіяні: спеціальні устрої, прилади та ультрацентрифуга для хроматографічного роз’єднання молекул ДНК електрофорезом.

Міркуючи з того, що нашими дослідниками Миколою Опанасенко та Олександром Світозаренко при дослідженні резервної частини мозку експериментальним шляхом виявлено її інформаційні функції та функції управління фізичним тілом людини можна прогнозувати, що ця частина мозку керує як духовним так і матеріальним станом людини та несе в собі спадкоємну кодовану інформацію для нащадків у своїх реплікаційних клітинах

Космічний ефір є склад різних атомів і молекул нуклеїнових кислот. Згідно відкриттю українського вченого Миколи Опанасенко нової теорії:«Фізика ефіру», яка мало чим відрізняється від інших теорій і являє собою ефірний автоклав синтезу в якому відбувається синтез. Синтез – це з’єднання шляхом фізико-хімічних реакцій різних атомів, існуючих в час синтезу на космічному складі ефіру при випадкових постійних діях таких ефірних причин: гравітаційних, магнетичних, електричних, ультразвукових, температурних, світлових та тиску. Завдяки цим хаотично діючим причинам спочатку із різних часточок атомів і їх різної кількості шляхом синтезу виникали різні атоми. Потім із цих атомів виникали різі молекули, а потім із цих різних молекул і їх різної кількості теж шляхом синтезу при відповідних діях ефірних причин виникали різні матерії, а з цих різних матерій вже еволюційним шляхом виникали різні суб’єкти, різної форми і різної величини в тому числі і людини та створення самої Вселеної. І після того, як таким несвідомим еволюційним шляхом виник Вищий Розум Вселеної та в його духово-матеріальній структурі тіла Душа Вселеної, почався свідомий процес еволюції як духовно-матеріального тіла – душі, так і матеріального тіла – любої живої істоти в тому числі і людини.

Відомо, що кожна матерія не вічна, а вона пройшовши свій еволюційний шлях зникає, щоб потім знову виникнути тим же несвідомим еволюційним шляхом на протязі великого периоду (Великий Круг), який становить 4.320.000 років».

Щоб прискорити процес еволюції людини експериментальним шляхом, а не йти протягом 4.320.000 років тим несвідомим процесом еволюції, саме в цьому напрямку нині працюють наші вчені Микола Опанасенко та Олександр Світозаренко».

Олександр теж закінчив писати і підготував для виступу такий текст:

«Ми з Миколою Антоновичем прийшли до такої думки, що для виявлення у клітинах діючої частини мозку молекул реплікації та репарації і їх втілення у клітини резервної частини мозку треба створити належні умови.

Перш за все для проведення такого пошуку в належних умовах треба наше існуюче спеціалізоване комп’ютерне устаткування удосконалити і доповнити його – створивши спеціалізовані прилади та устрої для проникнення в мозок. Це повинно бути спеціалізоване хірургічне ліжко – скафандр, в головній частині цього скафандру передбачений устрій для проникнення в мозок спеціальним шприцом. Цей шприц повинен бути із чотирьох розсувних частин – розсувний і в одній розсувній частині мати канал для подачі під тиском рідини обезболювання. У другій розсувній частині повинен бути вмонтований міні електронний ультразвуковий датчик для визначення координат діючої та резервної частин мозку з обов’язковим їх виводом на табло комп’ютера. І після того як він проникне через кору головного мозку він повинен автоматично розсунутися цим самим, розсунувши кору головного мозку. Шприц повинен автоматично по заданій програмі рухатися: поетапно проникати в глибину мозку і робити оберти. Через ці чотири розсувні отвори електронний мікроскоп зможе розшукати в клітинах мозку молекулу реплікації та молекулу репарації нуклеїнової кислоти з виводом на табло комп’ютера для їх розпізнання. Завдяки електронному ультразвуковому датчику, задіяному через це ж саме спеціалізоване комп’ютерне устаткування по розробленій мною спеціальній математичній моделі, на табло комп’ютера буде видно структурну решітку цих молекул: кількість атомів та під якими кутами вони з’єднані між собою. Тоді, маючи такі дані про структуру можна штучним шляхом по аналогу шарикової моделі створювати в різних місцях тіла людини так звані репараційні ферменти (лікуючі молекули).

Упевнившись, що це дійсно клітина реплікації чи то репарації тоді, знаючи границі частин мозку другим шприцом автоматично вмонтованим у середині цього розсувного шприца взяти цю молекулу із діючої частини мозку і тут же ввести її у резервну частину мозку для еволюційного само розмноження. І це розмноження буде видно на табло комп’ютера.

Мною вже розроблено всі креслення для виготовлення на нашому заводі приладів та устроїв до існуючого спеціалізованого комп’ютерного устаткування і відкриті закази в нашому механічному цесі на їх виготовлення. Розроблена математична модель та комп’ютерна програма на роботу такого устаткування».

Петро налаштовував свою телекамеру і, згадавши просьбу Василини та Сніжани включив міжпланетний Інтернет і став шукати цікаві наукові передачі. А потім, знайшовши передачу в якій розповідалося про те, яка була людина і якою вона буде в майбутньому і подзвонив Василині, яка вчила на пам`ять текст свого виступу. Василина взяла слухавку.

– Слухаю тебе, Петре, що ти хочеш? – запитала вона.

– Я не хочу. Це ти хочеш – пожартував Петро. – Я тут для тебе записав цікаву інформацію із планети Нібіру. Зараз скину тобі по факсу.

– Дякую, – сказала Василина і, роздрукувавши текст стала читати. Інформація була такого змісту: «Древні філософи кажуть, що після того як людство вступило на підйомну дугу першого людського циклу почалися безперервні серії циклів. З кожним циклом людина ставала більш розвиненою поки не досягла свого кульмінаційного розвитку. Потім стала деградувати у зворотнім напрямку, уносячи із собою тільки сліди і признаки прогресу. Руйнувалися царства, нації змінювали одна одну, раси поперемінно то підіймалися до вищої точки, то спускалися, впадаючи у варварство. Розвиток людини більше проявлявся в його ментальній поведінці ніж у зовнішній формі. Древні легенди кажуть, що був час коли люди не мали своєї мови та моральної якості. Люди жили в печерах. Їх велика ширина обличчя та видатна нижня вилиця вказували на велику мускульну силу і звички дикої наполовину розвиненої раси. А ось що говорить ясновидця якій дали осколок скаменілої кістки не сказавши, що собою представляє цей предмет. Осколок зразу ж визвав у неї картини людей і сцен, які вона віднесла до кам’яного віку. Вона бачила людей, які нагадували їй мавпу з дуже волосатим тілом і довгими руками. Їх тазостегнові кістки так побудовані, що людина стояти не зможе. Зрідка вона бачила серед цих істот людино подібне обличчя, але щось в ньому було мавп’яче, бачила частину тіла гладкою та більш світлого кольору. Таку уяву про початок створення людської раси будують вчені, філософи та ясновидці глибокої старини.

Сучасні ж вчені не намагаються навіть дискутувати на таку тему, філософи все ж стверджують, що згідно закону циклів людська раса неминуче повинна вернутися до того відправного пункту еволюції і стати фізично одухотвореною. Це відбудеться під впливом закону природного відбору. Неминучим наслідком відбудеться так, коли більш інтелектуальні і більш моральні раси витиснуть деградовані раси. Тоді влада природного відбору буде діяти в напрямку еволюції менталітету людини, направленого на покращення здібності людини, на покращення навколишньої екології, морального та соціально-політичного стану людської раси. Людина Облагороджена новими інтелектуальними здібностями і високими почуттями буде продовжувати розвивати свою ментальну конституцію до тих пір, поки Земля не стане населеною єдиною однорідною расою.

Василина захоплено читала отриману від Петра Микитовича інформацію. Задзвонив телефон. Василина зняла слухавку.

– Це ти, Петре, слухаю тебе.

– Я знову знайшов цікаву інформацію із планети«SS-344». і вже передаю тобі по факсу повідомив Петро.

– Чую, чую. Зараз роздрукую і прочитаю. Спасибі, – подякувала Василина.

– Що там цікавого? – запитала Сніжана.

– Петро Микитович виконує наше з тобою прохання. Зараз роздрукую і почитаємо, – відповіла Василина.

Василино ти ж і нам роби по копії тексту, – попросив Микола.

Василина роздрукувавши зняла копії і вони стали читати. Інформація із планети «SS-344». була така:

«Одним із найбільше цікавих відкриттів сучасної науки на планеті Земля – це відкриття: «Психометрія» професора Йосипа Бьюканана із Луісвілля, Кентуккі. В його дослідах, які він проводив на феноменах, експериментальним шляхом була виявлена властивість будь якої матерії зберігати і віддавати всю свою інформацію, яку вона отримала від різних суб’єктів свого оточення за весь час свого існування. Старезні рукописи, потребуючі археолога для розшифровки старезних начертань були легко розтлумачені психометричною силою одного феномена. Психометрична сила – це здібність людини – психометра отримувати від любого об’єкта, який тримає в руці, або прикладає до чола, враження про характер або зовнішній вигляд людини. Вчені нашої планети «SS-344». завжди вивчали еволюційний розвиток планети Земля і вони кажуть, що таку інформацію людина – психометр отримує через свою резервну частину мозку, яка вже задіяна еволюційним шляхом і виконує свої інформаційну функцію.

Властивість утримувати вплив ума людини на все з чим вона мала справу, на що затрачувала свою думку та волю може стати в майбутньому зв’язком із умами пройдешніх цивілізацій. Таку свою духовну силу розуму людина-психометер Землі вже може використовувати через спеціалізоване комп’ютерне устаткування недавно розроблене на Землі вченими України Олександром Світозаренко та Миколою Опанасенко для спілкування з душею людини.

Існування такої властивості, як здібності феноменів Землі було продемонстровано ще в 1841 році і було перевірено тисячами психометрів у різних частинах Землі, і доказало, що кожна подія, в тому числі і подія людини, пригода, випадок залишають незгладимий відпечаток інформації на фізичній природі, в тому числі і на людині. Якщо ж знову розглянути з точки зору нової теорії «Фізика ефіру» вченого України Миколи Опанасенко то хранителем і переносником інформації є ефір. Адже в його оточенні відбуваються всі інформаційні дії з дослідним об’єктом. А з космічного ефіру душа людини – психометра, яка в той час знаходилася в резервній частині мозку, зчитувала інформацію і переносила її в мозок людини – психометра. І це все завжди відбувалося і відбувається завдяки резервній частині мозку людини – психометра, яка має таку властивість. Адже її резервна частина мозку виконує і таку інформаційну функцію.

Причетну до будь якої матерії невідому науці властивість, яка здатна, впливаючи на будь яку матерію змінити її фізичний стан своєю не відомою силою впливу вчені планети Земля називають «флюїдом». Залежно від матерії флюїди бувають різні:нечутливість тіла людини до важких ударів, проникнення в нього гострого знаряддя та куль. Наука нашої планети теж не може дати відповіді на цю таємну силу – флюїд, який в даному випадку обезболює тіло.

Ефірний флюїд може стати настільки ущільнений, що створює навколо людини еластичну оболонку, абсолютно непроникливу для будь якого фізичного предмета. Нашим вченим також відомо що в Індії і в деяких місцях Центральної Африки знахарі вільно дозволяють любому мандрівнику стріляти в них з любої вогнепальної зброї. Декілька років тому назад в одному африканському селі жив колдун. Одного разу група європейців, які їхали в Судак, час чи два бавилися тим, що стріляли в нього із пістолетів та гвинтівок. Таку привілею він їм надав за нікчемну платню. Один німець із цієї групи, який приїхав за пір’ям страуса запропонував колдуну п’ятифранкову монету за право вистрелити в нього таким чином, щоб дуло пістолету зіткнулося з тілом його грудей. Колдун спочатку відмовився, а потім під впливом внутрішніх мотивів погодився. Німець уважно зарядив гвинтівку і притиснув її дуло до грудей колдуна. Після короткого вагання німець вистрелив… Дуло гвинтівки розлетілося на куски до приклада, а колдун залишився неушкодженим.

Ефірний флюїд, в оточенні якого находиться колдун, теж може по бажанню колдуна, ущільнившись навколо нього і послати смертоносну стрілу флюїду, якою володіє колдун. Існують люди, які вбивають жабу просто тим, що дивляться на неї і можуть вбити людину. Сила зловредності цього бажання несеться її флюїдом, мов смертоносна куля.

Коли дві людини приближаються одна до одної їх магнетизм буває або активний, або пасивний, тобто або позитивний, або негативний. Якщо магнетизм позитивний, то їхній душевний флюїд викликає почуттями симпатію. Коли ж він негативний то навпаки – їхній душевний флюїд викликає почуттями антипатію.

Психологічні та фізичні чудеса відбуваються завдяки діям різних флюїдів тільки через ефірний флюїд. Ось декілька із них: наші вчені спостерігали, як на березі Нілу деякі туземці своїм мелодичним посвистом заставляють крокодилів вийти із води і слідувати за ними; деякі туземці спеціалізують свою властивість на зачаруванні ядовитих змій; інші туземці – приводять ядовитих скорпіонів у стан заніміння;на Антілах негри виявляють змій, яких вони не бачать; у Верхньому Єгипті один флейтист свою супутницю – змію зачаровує мелодією флейти; про курчат з головами коршака; є фірні відпечатки на утробному плоді жінки. Такі утробні позначення відбуваються від впливу сильних психічних розладів вагітної жінки. Ось такий приклад.

В Саратовськім окружнім суді, в Росії, був суддя, який завжди носив на щоці пов’язку. Під нею, на лівій стороні обличчя, була скрита миша, тіло якої виділялось на щоці високим рельєфом, а хвіст уходив через скроню і ховався у волоссі. По його поясненням, його мати дуже боялася мишей і це було визвано її переляком коли вона біля своїх ніг побачила мишу.

Багато є таких випадків, коли людина комусь чаклувала зле, сама робилася жертвою.

Енергетична сила людської волі та дух її духовної уяви над

ефірними флюїдами здатна причинити фізичні та ментальні ушкодження не тільки жертві наміченій людиною, а й самій людині, якщо її флюїд з недостатньою силою був направлений на жертву. Цей посланий флюїд на жертву, як гумовий м’яч, відскакує від жертви і в зворотному напрямку наносить удар людині, яка його направила. Це основний принцип магії, в якому людська сила та уява повинні бути в достатку.

А що ж таке уява? Психологи говорять, що це творча могутність душі, але матеріалісти кажуть, що це фантастика. Але це два незалежні інформаційні поняття і ваш вчений філософ – Піфагор дав цим словам чіткі поняття. Він сказав, що уява – це пам`ять про попередній духовний, ментальний та фізичний стан людини. Пам`ять яка тримає таку попередню інформацію. А фантазія – це неупорядкована продукція мозку. І дійсно, яка може бути уява без інформації в мозку? Коли ж при фантазії потрібно із неупорядкованої інформації створити певну уяву в пам`яті.

Так як скульптор проектує спочатку в уві, а потім наяву будує без душевну, але красиву фігуру інертної матерії, так і вагітна жінка своєю уявою проектує в ефір зображення, яке вразивши її, через ефірне відображення залишає відбиток на утробнім тілі.

Наука планети «SS-344». стверджує, що кожен рух навіть на молекулярному рівні де б він не був відчуває і фотографує через ефір Вселена. Говорячи про передачу інформації через ефір, то фотографування всього, що рухається відбувається як непереривний процес передачі інформації.

Подібно тому, як Вищий Розум Вселеної створив різні форми матерії, точно так же і людина, якби вона усвідомлювала свої сили, могла б робити те ж саме. Так же і вагітна жінка, яка усвідомлює свої сили та творчі здібності може придати бажану форму своїй будучій дитині.

Людська сила та уява в сильно збудженому стані – це посередник зв’язку між тілом і душею людини через резервну частину мозку, яка приводить в дію цей флюїдний посередник.

Якщо людина не вірить у чудотворну силу флюїду, то ніяке інше чудо недокаже їй, що така сила існує. Таке чудо треба розглядати тільки як феноменальний факт, який об’єктивно засвідчать почуття людини та її освідчення. Сам факт флюїдного чуда є суттєвий результат істини і являється законом природи, який поки що невідкритий сучасними вченими із різних відомих нашим вченим планет.

Що логіка нам тільки підказує, те психометрія доказує – так стверджують наші вчені.

Психометрія дасть можливість виявляти та розкривати злочини та пороки. Астрономія відкриє нові органічні форми, нові групи зірок, нові сузір’я. І це все зроблять ваші психометри через спеціалізоване комп’ютерне устаткування та свою резервну частину мозку».

Наші вчені винахіднику із планети Земля – професору Йосипу Бьюканану поставили пам’ятник на планеті «SS-344».

Сприйнявши інформацію про відкриття та винахідництво на планеті Земля всі були тріумфально вражені від почутого з уст вчених планети «SS-344».

Була восьма година вечора.

– Ну що, Сніжно, на десерт, – запропонував, як завжди Микола Антонович.

– Можна – погодилась Сніжана. – Я один прочитаю та підемо додому.

Хлопці та Василина сіли на диван, а Сніжана стоячи перед ними по пам`яті читала такий вірш:

ТУМАННІСТЬ

Яка ж ти далека туманність планетна –

В озброєнім оці туман васильковий!

Та все ж до кохання мого ти причетна, 

Бо мила моя, як і ти загадкова!

Дивлюсь в телескоп та, крім неї, не бачу

Зірок, щоб яскравіше неї світили!

…Мої відкриття мо’, нічого й не значать –

Та все ж у коханні обом пощастило!

В такій динаміці закінчився їх трудовий день. Подякувавши Сніжані за вірш вони залишили лабораторію.

м.Дніпропетровськ 10.01. – 08.02.2015
НадрукуватиПортфоліо автора
*Збереження публ. для прочитання пізніше
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (глава 6, том 3)
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (глава 8, том 3)
Чудово Добре Посередньо
Найновіше
20.02.2018 © Дарія Китайгородська / Мініатюра
Бігти чи не бігти?
19.02.2018 © Панченко Вадим / Оповідання
Зведений брат Люцифера
18.02.2018 © Меньшов Олександр / Повість
Залізом та кров`ю. Книга перша (1. Бор з Грьонефьелт-фіорду)
18.02.2018 © Маріанна / Мініатюра
Голуб
15.02.2018 © Меньшов Олександр / Повість
Залізом та кров`ю. Книга перша (1. Бор з Грьонефьелт-фіорду)
На грані живого і мертвого (Том III)
11.03.2015
На грані живого і мертвого - ШТУЧНАЕВОЛЮЦІЯ ЛЮДИНИ (глава 1, том 3)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 5, том 3)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 7, том 3)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 9, том 3)
Сподобалось? Підтримай Автора, поділись посиланням:
Рейтинг: Відсутній
Переглядів: 90  Коментарів:
Тематика: Проза, роман,
ОБГОВОРЕННЯ
Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
БЛОГ "ВІЛЬНІ ТЕМИ"
02.09.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Ідеальна ОС для письменника +131
07.08.2017 © Каранда Галина
Двері для школи, або Сон рябої кобили. +205
28.06.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Найгірша книга +171
03.06.2017 © Борис Костинський
Життя в США. Інтерв`ю з самим собою +113
ВИБІР ЧИТАЧІВ
04.10.2011 © Марина
26.11.2011 © Микола Щасливий
12.04.2011 © Закохана
26.11.2011 © Микола Щасливий
29.08.2010 © Віта Демянюк
20.01.2011 © Михайло Трайста
Літературне інтернет-видання "Проба пера" ставить за мету сприяти розвитку української культури та мови. У нас можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літературному порталі тільки вірші та проза сучасників.
© "Проба Пера" | 2008 - 2018
admin@probapera.org

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та політичні вподобання дописувачів, тому відповідальність за зміст творів несуть самі автори ©  Авторські права на твори застережені і належать їх авторам
© Передрук матеріалів в електронних ЗМІ та на веб-сайтах дозволений тільки за наявності гіперпосилання на probapera.org
© Право на передрук творів у паперових ЗМІ та іншій поліграфічній продукції (а також відтворення у будь-який спосіб в аудіо чи відео форматах) належить авторам і дозволений лише за їх письмової згоди