Сучасні вірші, проза, твори Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
Корзина: +0

 [Логін]
 [Пароль]
11.03.2015 17:28Роман
Фантастика  Для дорослих  Про любов  
00000
Без обмежень
© Василенко Андрій Антонович

На грані живого і мертвого

глава 10, том 3

СТАРТОВА ПІДГОТОВКА

Василенко Андрій Антонович
Опубліковано 11.03.2015 / 28386

Цей день вдався похмурим. сіявся невеличкий сніжок. Січнева погода формувала зимній бадьорий настрій заводчан. Не дивлячись на вплив природи на людину, на заводі робота рухалася повною ходою. Механічний цех налагодив і запустив у виробництво поточні технологічні лінії по виготовленню комбайнів. На кожній технологічній лінії будуть стояти регістратори виробництва продукції. В ці регістратори виробництва бригадир бригади по наказу майстра буде заводити інформацію про кількість виробленої продукції за кожну годину на протязі робочого дня. Із цих регістраторів виробництва по провідному зв`язку інформація буде поступати прямо на електронно-обчислювану машину, яка буде стояти в науковому цеху в кабінеті «Обчислювальний Центр». З Обчислювального Центру щогодини виробництво продукції за добу виводиться на настінне табло в кабінети:начальника цеху, головного інженера та директора.

Закінчилося будівництво заводської лікарні. Закінчуються штукатурні та малярні роботи. Забиті фундаменти під дитячий садочок та школу. Завозиться на заводські склади будматеріал: стінові блоки та плити перекриття.

Повністю приготувалися до весінніх польових робіт – розвезене та розсипане добриво на заводській дільниці та запаслися моторним паливом.

Микола, Олександр, Сніжана та Василина готові втілити на заводі нову економічну модель – автоматизовану систему управління виробництвом продукції. Микола подзвонив своїй любимій Надії, щоб Сергій Никифорович саме з цього приводу скликав щойно оперативку.

Оперативка почалася зразу ж після обідньої перерви.

– Шановні співпрацівники, сьогодні ми зібралися для того щоб обговорити наші стартові позиції нашої заводської діяльності. Є об’єкти, на яких робота тільки починається, а є і такі, на яких робота дійшла, або доходить фінішу. Зосередимося на тих роботах, які вже наближаються до кінця. Візьмемо останню роботу по новій економічній моделі – автоматизованій системі управління виробництвом продукції. Економічна модель розроблена, але треба її запровадити у виробництво. Записуй, Надіє Петрівно. Начальнику відділу труда і заробітної платні до 23 січня цього року ввести в штатний розклад заводу оператора та начальника електронно-обчислювальної машини, а до 25 січня доповнити посадову інструкцію начальника наукового цеху, добавивши в розділи: відповідальність, права та обов’язки, всю роботу, яку буде виконувати Обчислювальний Центр. Начальнику відділу кадрів до 25 січня цього року прийняти на роботу оператора і начальника електронно-обчислювальної машини. Іллі Володимировичу – начальнику механічного цеху з 31 січня цього року почати вже заводити в регістратори виробництва почасовий випуск продукції протягом доби. Начальнику наукового цеху Олександру Андрійовичу до 25 січня цього року встановити електронно-обчислювальну машину та забезпечити безперебійну роботу Обчислювального Центру. Головному енергетику заводу Івану Івановичу до 23 січня цього року забезпечити виконання електричних робіт по установці електронно-обчислювальної машини в науковому цеху та прокладання до неї проводки від цехових регістраторів виробництва. Друга важлива позиція – це введення в експлуатацію нашої лікарні. З цього приводу я хочу послухати наших науковців – докторів медичних наук. Будь ласка, Миколо Антоновичу розкажи нам як ідуть справи в цьому науковому напрямку, – попросив Сергій Никифорович.

– Я ходив дивився як в лікарняному будинку просувається робота. Столярні, водопостачальні, опалювальні, електричні роботи закінчено. Завершуються штукатурні та малярні роботи. Розмовляв я робітниками – кажуть, що їх робота може бути закінчена не раніше як днів за сорок. Я думаю, що на початку березня будемо лікувати хворих на рак та епілепсію. Що стосується медичного обладнання та устаткування у нас все готове. Вчора ми з Олександром разом із монтажниками механічного цеху достроково завершили виготовлення спеціалізованого лікарняного ліжка – скафандра з устроєм проникнення в мозок людини. Це діжко – скафандр по спеціальній програмі доповнює наше комп’ютерне устаткування. Тимчасово ми це ліжко занесли в науковий цех і поставили у вільній кімнаті. В ній ми будемо з Олександром та Маргаритою приймати перших хворих – пацієнтів. Я прошу Петра Микитовича розмістити в Інтернеті рекламу для бажаючих добровільно взяти участь в науковому експерименті. Але треба в цій кімнаті поставити комп’ютер і в цю кімнату провести провід для комп’ютерного зв’язку між нашим комп’ютер ним устаткуванням і цим хірургічним ліжком, – проінформував Микола. – Тепер, що до прийняття на завод оператора електронно-обчислювальної машини. Я думаю, що Василина та Сніжана впораються самі. Начальника машини треба ввести в штатний розклад лабораторії. Він повинен бути за фахом електронник, – додав він.

– Тоді записуй, Надіє Петрівно. Начальнику ремонтно-будівельної дільниці до 01.03.2015 року закінчити штукатурні та малярні роботи. А головному енергетику заводу забезпечити до 25 012015 року. проведення проводу для комп’ютерного зв’язку між комп’ютер ним устаткуванням і хірургічним ліжком. Якщо пропозицій та питань ні в кого немає, тоді коротка але я думаю вагома оперативка закінчена, – сказав Сергій Никифорович.

До кінця робочого дня залишилося майже три години. Всі в хорошому настрої стали розходитися по своїм робочим місцям.

Микола Антонович підійшов до головного енергетика заводу. Йому хочеться як найшвидше ув’язати хірургічне ліжко із комп’ютерним устаткуванням з виводом інформації на табло комп’ютера.

– Віктор Олексійович, будь ласка, дай мені електрика та провід щоб ми сьогодні все зробили, – звернувся до нього Микола Антонович.

– Гаразд. Давай зайдемо до бригадира електриків.

Бригадира вони знайшли на заводському складі.

Петровичу, візьми тоді ще стільки ж проводу як ти взяв і підеш з Миколою Антоновичем. Він тобі покаже, що робити і ти зробиш.

– Добре, – сказав Петрович. – Зайдемо в механічний цех я занесу бригаді провід. Там електрики на нього чекають.

Вони занесли провід і нарешті Микола Антонович привів Петровича до себе в цех.

– Петровичу, оце від цього ліжка і пішли я покажу до чого треба провести провід – сказав Микола Антонович

Добре, – сказав Петрович – Я схожу візьму електродрель, кріплення та драбину.

– Сходи. Прийдеш ми з Олександром тобі допоможемо – схвалив Микола Антонович.

– Олександре, а ми пішли з тобою на заводський склад та заберемо комп’ютер. Я взнавав у начальника відділу постачання. Він сказав, що вже привезли на склад.

Коли Микола та Олександр принесли комп’ютер Петрович у лабораторії закінчував проводку.

– Петровичу, ми тобі вдячні. На все добре, бо ми пішли в ту кімнату, звідки ти починав проводку, підключать комп’ютер.

– Бувайте здоровенькі, – сказав Петрович і став змотувати залишок проводу.

– Петровичу і ти нас покидаєш, – злегка сміючись сказала Сніжана. – Василино, давай і ми підемо до хлопців, – запропонувала Сніжана.

– Закривати ж не будемо? Тут же поруч. – запитала Василина

– Не будемо, – відповіла Сніжана. І, попрощавшись із Петровичем, вони пішли.

Сніжана постукала і рвучко відчинила двері.

– О! Ви до нас, а ми до вас, – здивовано і ледь гучно сказав Микола. – Ми комп’ютер підключили, а тепер треба підключити все, що тут і до нашого діючого комп’ютерного устаткування.

– Я закриваю, – сказав Олександр. – Хочете ідіть додому, а хочете з нам – в лабораторію, – запропонував він.

– Ми з вами, – сказала Василина. – Так, Сніжано.

– Так, – підтримала Сніжана.

Олександр відчинив двері лабораторії. Їх зустріла мелодія телефону. Дзвонив Петро Микитович і сказав, що він зараз прийде.

– Хто це дзвонив? – запитала Сніжана.

– Пташа – ваш із Маргаритою шкільний кавалер, – відповів Олександр, дивлячись в очі Сніжани, які стали наповнюватися веселою усмішкою.

– Що ж це йому треба, – заінтригувалася Сніжана.

Поки дівчата думали Олександр та Микола підключили устрої та прилади до комп’ютерного устаткування і стали включати згідно комп’ютерній програмі, перевіряючи їх роботу.

– А ось і Пташа – наш любимий кавалер, – гучно зустріла Сніжана на порозі лабораторії Петра Микитовича. Що приніс, чи щось треба? – запитала Сніжана.

– І приніс і треба, – відповів Пташа і дав Сніжані читати. – Тільки ти, Сніжано, читай в слух, а всі хай слухають, – попросив Петро Микитович.

Сніжана читала, а всі слухали. Це була така інформація:

– Шановні колеги, Василино, Олександре та Миколо я прочитав по Інтернету, що ви запрошуєте бажаючих взяти участь в науковому експерименті. Це ваш колега Нобелівський лауреат США – Рудольф Фейман. Ми зустрічалися в Колумбійському інституті Нью-Йорку на симпозіумі на тему: «Філософія та еволюція Вселеної». У мене до вас є дуже важлива пропозиція. Мій друг юності хворий на рак головного мозку погодився взяти участь у проведенні наукового експерименту. Ми з ним до вас приїдемо. Я буду його перекладачем і довіреною особою. І якщо ви згодні то дайте по Інтернету відповідь, і назначте дату приїзду. Дякую. Ваш Фейман.

– Давайте згоду і назначайте дату приїзду, – попросив Пташа.

– Так ми згодні, сказав Олександр і хай приїздять через три дні. Ми їх зустрінемо в аеропорту Бориспіль. Так, Миколо, А ти, Пташо, давай іди – передавай.

Петро Микитович, прийшовши в Інтернет написав текст і передав запрошення на приїзд.

Олександр та Микола, закінчивши перевірку роботи комп’ютерної програми по автоматизованому управлінню хірургічним кріслом, устроєм та приладами стали в впевнені в своїй готовності до операції.

– А тепер до завтра, – запропонував Микола.

19.02.2015

м.Дніпропетровськ 19.02.2015
НадрукуватиПортфоліо автора
*Збереження публ. для прочитання пізніше
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (глава 9, том 3)
11.03.2015 Проза / Роман
На грані живого і мертвого (глава 11, том 3)
Чудово Добре Посередньо
Найновіше
18.02.2018 © Меньшов Олександр / Повість
Залізом та кров`ю. Книга перша (1. Бор з Грьонефьелт-фіорду)
18.02.2018 © Маріанна / Мініатюра
Голуб
15.02.2018 © Меньшов Олександр / Повість
Залізом та кров`ю. Книга перша (1. Бор з Грьонефьелт-фіорду)
14.02.2018 © Вітер / Есе
Коханці
14.02.2018 © Вітер / Новела
Штучна самотність
На грані живого і мертвого (Том III)
11.03.2015
На грані живого і мертвого - ШТУЧНАЕВОЛЮЦІЯ ЛЮДИНИ (глава 1, том 3)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 8, том 3)
11.03.2015
На грані живого і мертвого (глава 10, том 3)
Сподобалось? Підтримай Автора, поділись посиланням:
Рейтинг: Відсутній
Переглядів: 68  Коментарів:
Тематика: Проза, роман,
ОБГОВОРЕННЯ
Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
БЛОГ "ВІЛЬНІ ТЕМИ"
02.09.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Ідеальна ОС для письменника +130
07.08.2017 © Каранда Галина
Двері для школи, або Сон рябої кобили. +203
28.06.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Найгірша книга +170
03.06.2017 © Борис Костинський
Життя в США. Інтерв`ю з самим собою +113
ВИБІР ЧИТАЧІВ
17.12.2014 © Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ
26.11.2011 © Микола Щасливий
29.08.2010 © Віта Демянюк
26.03.2012 © Піщук Катерина
20.01.2011 © Михайло Трайста
26.11.2011 © Микола Щасливий
Літературне інтернет-видання "Проба пера" ставить за мету сприяти розвитку української культури та мови. У нас можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літературному порталі тільки вірші та проза сучасників.
© "Проба Пера" | 2008 - 2018
admin@probapera.org

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та політичні вподобання дописувачів, тому відповідальність за зміст творів несуть самі автори ©  Авторські права на твори застережені і належать їх авторам
© Передрук матеріалів в електронних ЗМІ та на веб-сайтах дозволений тільки за наявності гіперпосилання на probapera.org
© Право на передрук творів у паперових ЗМІ та іншій поліграфічній продукції (а також відтворення у будь-який спосіб в аудіо чи відео форматах) належить авторам і дозволений лише за їх письмової згоди