04.06.2015 11:57
Без обмежень
76 views
Rating 5 | 1 users
 © Богдан Дєдок

Дзеркало

Сон восьмий

Секундна стрілка настирливо наздоганяла хвилинну. Кожен її крок своїм одноманітним клацанням відчленовував кінцівки часу. В вухах стояв хрускіт кісток, що ламались, не витримавши ваги годинника.

В квартирі нікого; я нерухомий. Я не був до кінця впевнений, що я не остання людина на Землі. Зрештою, чи є якась різниця? Це мало що змінює, поки Всесвіт міститься лише в голові. Ніхто не бачив, що відбувається за межами черепної коробки. Світ не має ані кольорів, ані звуків, ані форми: є лише галюцинації та уява. Навіть якби в цей момент відстані між об’єктами повернулись в звичні мені системи виміру, я б все одно не подивився в вікно. Нічого нового я там не побачу.

Обличчя розплилось по дзеркалу. Крізь скло на мене дивилась смертельно втомлена людина. Вона не зводила з мене своїх червоних очей.

- Привіт.

Яким же огидним стає рот, коли йому доводиться відкриватись! Рівна, елегантна, симетрично викривлена лінія перетворюється на безформну діру, яку неможливо сприймати не як distortion. Тим більше, коли з рота разом зі слиною вилітають дивні, хриплуваті звуки.

- Чому ти йдеш від мене?

Втомлене обличчя, спливаючи вниз, стало розчинятись всередині відображення. Шкіра вкрилась маленькими хвильками, ніби по її поверхні гуляв вітер. Хрускіт кісток, які не витримали вагу годинника, посилився.

- Чому ти йдеш від мене?

Обличчя зникло. Кімната в дзеркалі залишилась пустою. 

Славутич 17.05.2015Близькі за тематикою матеріали читати в розділі Мініатюра

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Будильник (Сон дев`ятий) / Мініатюра | Богдан Дєдок». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «7. стіл / Мініатюра | Богдан Дєдок». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Богдан Дєдок.


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 05.06.2015 11:22  © ... => Тетяна Ільніцька 

я стараюсь не думати про жанр або стиль, бо починаю відчувати необхідність обов`язково йому відповідати. тому втрачається або спотворюється та первинна річ, яку я хотів передати. але так, я сам помічав, що віє легким ароматом екзистенціалізму)  

 05.06.2015 10:00  Тетяна Ільніцька => © 

Екзистенціалізм майже у чистому вигляді.  

Публікації автора Богдан Дєдок

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо

Сторінка: 1 з 3 | Знайдено: 14
Автор: Богдан Дєдок
АВТОРСЬКІ ЗБІРКИ: Біполярні сни;
Сортування за: Дата/час опублікування з спад.;