22.08.2015 00:30
Для дорослих (18+)18+
195 views
Rating 3 | 11 users
 © Серго Сокольник

Осіннє кохання

Вже осінь... Коротшають дні...

Он, листячко плине водою...

Давай проведем вихідні

Удвох на природі з тобою?


Разом на човні попливем

На острів вночі, до світання.

Хай нам усміхнеться з давЕн

Слов"янська Богиня кохання.


Вдихнемо трав запах гіркий, 

У руки ловитимем зорі...

У води пірнемо ріки

Ведично- таємно- прозорі...


ВвійдЕмо у воду удвох, 

Мов новонароджені голі, 

І паростком чортополох

Нам ноги торкне мимоволі...


Зірки, що відкрив Галілей, 

Впадуть, мов Дари, у долоні...

І сплячі голівки лілей

Твоє лоскотатимуть лоно...


Поринемо без вороття

У всесвіт чуттєвості таїн, 

І в шалі тантричнім злиття

Єднання зі світом пізнаєм...


Опівночі місячний диск

Тіла наші сріблом покриє...

-Ідем до нічної води!

Себе чистотою омиєм!...


Як серце співає пісні

У час зорепаду пророчий!..

...і дивляться квіти нічні

В від шалу розширені очі...

Близькі за тематикою матеріали шукайте в розділі Еротичний вірш

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Зі Святом Незалежності! / Героїчний вірш | Серго Сокольник». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Котенок / Лирические стихи | Серго Сокольник». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Серго Сокольник.


Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 26.08.2015 23:08  © ... => Богдан Чернігівський 

А я ніколи ЖІНКАМ не казав неприємних речей. 

 26.08.2015 22:56  Богдан Чернігівський => © 

Оце - розумні речі говорите, друже Сергію. І я обіцяю пристойно себе поводити. Особливо - з чарівними жінками. Щоб вони від нас тільки приємні речі чули. ))) 

 26.08.2015 22:30  © ... => Немезида 

Та ні... Я взагалі-то людина добра. Читайте, звичайно. Навіщо ж я викладаю тут? Доброго Вам вечорочка!)))

 26.08.2015 22:22  Немезида => © 

Вибачте, жінкам іноді треба випускати пару. Вони без цього не можуть. Чи ви образилися, що я не приділила належну увагу вашому віршу? ))) Нічого я наступний почитаю!
Гарного вечора! 

 26.08.2015 14:24  © ... => Каранда Галина 

Галю... Я вже сказав. Хай вона горить, ця тема. Тупняк цей. Вона вже творчості ЗАВАЖАЄ. Мене весь час до неї в коментах повертають, а я людина така, що на коменти друзів і співчуваючих не відповісти не можу. То ж прошу УСІХ не торкатись її. Та й усе. Колись Наполеон сказав мадам де Сталь "Я не добр. Но я надежен"... 

 26.08.2015 14:19  Каранда Галина => © 

не хочу дискутувати. достатньо буде, якщо слово стримаєте... 

 26.08.2015 12:21  © ... => Каранда Галина 

Галино, люблю спілкування з Вами. Оскільки шойно дав слово Суворому не розвивати більше цієї теми, не можу дати Вам змістовну відповідь.Аналогія, мабуть, у даному випадку не дуже підходить, якщо схочете, я охоче подиспутую з Вами в приваті) Однак за комент дякую.) 

 26.08.2015 12:16  © ... => Суворий 

Все, шановний пане Суворий. Вашу позицію я знаю. Врешті- решт, це Ваш проект, я не можу йти проти Вашого його бачення. Тому в цій темі не напишу більше ЖОДНОГО СЛОВА. Навіть у коментах. Побачите- можете банити. Дякую.

 26.08.2015 11:14  Тетяна Чорновіл => © 

Дякую Вам за добрі слова! Зворушена. 

 26.08.2015 10:07  Суворий => © 

Цей кілометр тексту каже, що вгамуватись ви таки не можете. Чесно кажучи я Вас розумію. Неприємно коли Ваші твори відверто незаслужено принижують тільки за особисту щодо Вас неприязнь. Але... якщо відмотати плівочку трошки назад, картина виявиться дуже сумною.

Ви з першого дня намагалися бути занадто самодостатнім і нікого крім себе не чули. Навіть до мене Ви почали дослухатись лише, коли зрозуміли, що я маю доступ до кнопочки, яка блокує публікування автору. А я давав кілька цінних порад і стільки ж невеликих прохань щодо поведінки в новому товаристві. Митець має знати, що якщо ти не чуєш інших, то прийде час, коли не слухатимуть тебе, яким би щирим ти не був.

Про критику Ви даремно розводите теревені. Критика закінчується там, де зникає повага між співбесідниками. Тоді починається банальний срач. І цей срач треба дружно винести за межі проекту або Вам доведеться піти і забрати його з собою.

 26.08.2015 08:17  Каранда Галина => © 

пане Сергію, я вже на цих граблях була, тому спробую пояснити, як сама зрозуміла... Допустимо, що я не люблю гарбузової каші... Ну недобра вона мені, і все. Маю право її не їсти? - маю. Почнуть запихати - маю повне  право відпльовуватися. Але якщо мене НЕ ЗАПИХАЮТЬ? Чи маю я право ходити з транспарантом "гарбузова каша - херня!!"?? мені може бути дивно, як її взагалі можна їсти, я можу не розуміти людей, що її їдять... але зрештою я маю зрозуміти, що дійсно існують люди які люблять гарбузову кашу. Я не...

 25.08.2015 23:04  © ... => Суворий 

Пісня гарна, дякую. Приймаю. Доречі, яка Ротару все ж гарна, "породиста" жінка.. .А якийсь гнів... Немає у мене ніякого гніву... З чого Ви це взяли?

 25.08.2015 18:52  Суворий => Богдан Чернігівський 

Пісня самий раз. Людина, яка не розуміє, що вже досить, ризикує в оточуючих (не всіх звичайно) сформувати до себе відношення, яке дуже просто передається наступною формулою: "не зачіпай гам...., а то см...". Коли автор добиваєтесь до себе саме такого ставлення - це його вибір, але нащо це йому? Може краще станцювати ще разок під Софочку Ротару переможний танець і заспокоїтись? Нє? 

 25.08.2015 17:54  Богдан Чернігівський => Суворий 

Гарна пісня... На жаль, застаріла, і тому не актуальна. Жаль, я не вмію виставляти відео. Там такі кадри...


Текст, слова песни Алла Пугачева -

НАС БЬЮТ - МЫ ЛЕТАЕМТы плыл в небесах, но был спущен на землю,

И раненый в сердце мечтаешь стать целью,

Но эта уловка всем битым знакома -

В любви без страховки живут миллионы.

Миллионы...


Припев:

Нас бьют - мы летаем от боли всё выше,

Крыло расправляя над собственной крышей.

Нас бьют - мы летаем, смеемся и плачем,

Внизу оставляя свои неудачи.

Неудачи...


Пусть...

 25.08.2015 11:57  © ... => Богдан Чернігівський 

Як це- нема??? Йо-майо... 

 25.08.2015 10:32  Суворий => © 

Присвячується всім, хто не може вгамуватися і труситься вже який день в праведному гніві... І в першу чергу автору звичайно.

 25.08.2015 10:11  Богдан Чернігівський => Каранда Галина 

Та ні, я навпаки, дуже вдячний п.Наталі за об"єктивність. Вона таки визнала, що читає і "на капоті", і все інше. Ось тут за правду - велика дяка.  

 25.08.2015 00:54  © ... => Немезида 

О господи! От до чого тут МІЙ ВІРШ??? Може- відкрити тут якусь загальну "курилку" на сайті, чи що? І туди всі думки, про всіх... Кожен зможе виказати, що хоче, не на полях чийогось вірша? А по іншому тут не можна...

 25.08.2015 00:18  © ... => Каранда Галина 

Ні-ні-ні))) От особисто я від Вас аж ніяк не відсахаюсь) І- найдобріше побажаннячко, Галю, все ж інколи будьте й романтиком...ю...))) 

 24.08.2015 11:35  Каранда Галина => © 

дякую за "розумну жінку". Знаєте, я значно більше скептик, ніж романтик, тому боготворити нічого, зв"язаного з віршами і їх авторами, не можу. Для мене це цікаве хоббі, такий собі спортивний інтерес. Коли розумію, що хтось дійсно "живе творчістю" - стараюся просто не лізти не в свою парафію. (ну іноді гріх в людях віру вбивати, в що б вони не вірили). Щодо момони - блін, ну не розбагатієш на віршах, однозначно))))
тому не слугую ні тому, ні іншому...хай відсахуються, якщо їм так краще. 

 24.08.2015 00:56  © ... => Каранда Галина 

Галю. Я скажу трохи відвертіше. Я чудово розумію Вас (я взагалі чудово розумію всіх. Бо характерник трохи, а це навіть заважає))) У тому, що Ви в даному випадку розмовляєте зі мною НІЖНО, не сумніваюсь))) (та не лякайтесь вже!!! Ті В-Е-Л-И-К-І літери нічого поганого Вам не вдіють. Ну, такий от у мене стиль написання))) Я скажу Вам одну річ. А Ви подумайте. Ні в якому разі не сприйміть за негатив, та все ж подумайте. Не можна одночасно слугувати Богові і Маммоні. Не можна. Бо врешті-решт і Бог, і Маммона відсахнуться. Дякую Вам. Ви розумна жінка, не сумніваюсь, що Ви мене правильно зрозумієте.

 24.08.2015 00:47  © ... => Тетяна Чорновіл 

Люблю Ваші вірші, Таню. Вони по жіночому мудрі і наповнені. Люблю Ваші коменти. Вони теплі, спокійні, не крикливі. Мені подобаються Ваші переклади. Вони- СПРАВЖНІ, вистраждані. Про Ваш поетичний розум можу сказати, як про розум самурая "УМ, ПОДОБНЫЙ ВОДЕ. УМ, ПОДОБНЫЙ ЛУНЕ". У нас з Вами різний шлях у поезії, та ми можемо з задоволенням йти одною місячною стежкою і вести чарівні бесіди про натхнення. Я ПОВАЖАЮ ВАС))) 

 24.08.2015 00:23  Тетяна Чорновіл => © 

Романтична чуттєва осінь! )) 

 24.08.2015 00:15  © ... => Каранда Галина 

Класифікація? Читав, як же... Сказати, з ким? НІ З КИМ НЕ АСОЦІЮЮ. Бо- взагалі не асоціюю))) Я і не таку класифікацію міг би написати... От тільки- що це дає? Я вже сказав- я напишу статтю щодо ТВОРІВ і АВТОРІВ. Почекайте))) Я маю в цій темі власну думку і викладу її.

 24.08.2015 00:09  © ... => Деркач Олександр 

А Ви більше не плутайтесь. Всього доброго.

 23.08.2015 18:08  Тадм => Оля Стасюк 

Знайшла, дякую за підказку! 

 23.08.2015 17:55  Оля Стасюк => Тадм 

Погляньте в блозі, серед нещодавніх) цікава класифікація 

 23.08.2015 17:38  Тадм => Каранда Галина 

А де можна класифікацію Суворого знайти? цікаво! 

 23.08.2015 16:06  Каранда Галина => © 

Великі літери дійсно сприймаю як крик. Хоч і розумію, що то далеко не завжди так, але не люблю, як шрифт підвищують без вагомих підстав. Присипані вірші бачила. Щодо котика виникло те самісіньке зауваження, що й у Тані Тадм. Промовчала) Вам скажи щось - ображаєтесь, промовчи - теж нишком ображаєтеся... Ви читали Суворого класифікацію авторів за їхнім ставленням до зауважень? цікаво, з ким Ви себе асоціюєте по ній?
Всі ми трохи жартуємо, але коли вже назвали свою творчість СПРАВЖНІМИ ВІРШАМИ - будьте готові до підвищених вимог щодо неї...
якщо що - все сказано м"якесенько, ніжнесенько (мій голос можна знайти в мене в озвучці деяких віршів:) і з цілком позитивним настрОєм.

 

 23.08.2015 14:39  Деркач Олександр => © 

у вірші ні, а в анонсі сказано - Ніжний, класичний за формою еротичний вірш зі слов"янським відлунням......- сумнівів що це справжній НІЖНИЙ, КЛАСИЧНИЙ і ЕРОТИЧНИЙ у мене немає, бо це написано Вами, тому я й думаю що то мабуть бог якийсь, а я плутаюсь у слов`янській міфології, вибачте, думав поясните... 

 23.08.2015 13:12  © ... => Тадм 

А Ви раніше не помітили?))) 

 23.08.2015 13:09  © ... => Каранда Галина 

Кажись таки ні. Моржувати- так, захотів і передумав) Буває.Я ж  "хазяїн свого слова")) Ото забрав назад... як мене ХТОСЬ "виведе", то можу й забрати (це не про цей вірш. Це я так, узагальнюю)... Букви? Що ж поробиш,якщо вони є на клаві маленікі і великі? Буває, що люблю великі))) Дякую, Галинко.) Доречі, я там на днях ще кілька своїх віршів виклав, їх там "присипало" добряче зверху). То запрошую.  Повідточуєте на мені, сіромасі, свою "критичну майстерність"))) Я ж сказав якось, що от зараз персонально Вам дозволяю (хотів великими літерами написати, передумав. Ви ж їх боїтесь))). Тільки ніжнесенько так, по-жіночому))) Бо вкушу)

 23.08.2015 13:05  © ... => Деркач Олександр 

Якщо Ви у вірші десь прочитали, що Галілей- слов"янський бог- то (особисто для Вас)- так)))

 23.08.2015 09:01  Тадм => © 

А Ви романтик... :) 

 23.08.2015 06:42  Деркач Олександр => © 

а Галілей це слов`янський бог еротики?) 

 23.08.2015 06:34  Каранда Галина => © 

:) кажись, таки переймаєтесь))). воно того не варте (тобто, оте переймання). хотілося б дізнатися критерії "справжньості"), бо я ніяк не пойму, де та шкала, до якої прикладати вірш, аби зрозуміти, чи його великими буквами писати, чи й маленькими пройде.
До речі, було ж тут "листопадове")))) чи таки передумали моржувати))))
тільки ради бога, не гнівайтесь. є в мене така вада - питати, як щось не ясно))). 

 22.08.2015 22:14  © ... => Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ 

Дякую. Приємно, що сподобалось) Знаєте, я якось не дуже слідкую за оцінюванням (До того ж тут Є КОМУ І ОЦІНКИ ТІ ЗАНИЖУВАТИ МЕНІ, І ЩЕ ЧИМАЛО ВСІЛЯКИХ КАПОСТЕЙ РОБИТИ)))  Класичний діагноз. Даве ж, даве...)))  Я не переймаюсь. Я ВІРШІ ПИШУ.) СПРАВЖНІ. Ще раз дякую.

 22.08.2015 17:23  Микола Васильович СН... => © 

Архіфайно! Я поставив крапочку до "Чудово".
Згадка про Богиню, ведичні води, про лілеї та лоно, єднання зі світом та емоції нічних квітів -- то особливо художньо виразно й переконливо.
Успіхів! З повагою! 

Публікації автора Серго Сокольник

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо