28.12.2015 23:51
Для дорослих (18+)18+
144 views
Rating 5 | 2 users
 © Серго Сокольник

Закляття

Срібний місяць в жазі до спокут

Похилився на віти безлисті.

Небо впало в калюжу бридку, 

Розчинившись у твані багнистій.


Розчепірені віти осик

Спрагло тягнуться в морок примарний.

Час Закляття робити. Проси, 

Відьмо, сили на Темнії Чари.


Ти пройшла крізь бажання вогонь

По життях, що, мов попіл, розвіяв

Час стражденно-простертих долонь, 

До одвічно-жаданої мрії


Всім припонам напрочуд кохать.

Віддаватись уся до останку.

І- страждать... (бо жіночно- страждать)

Тіло хоче... Із ночі до ранку...


Час незмінний. Змінились- часи.

Що змінитися мало- змінила.

То проси. Неодмінно проси

На Туман Приворотної Сили, 


Щоб в коханім кохання збудить.

Щоб відчув, скільки часу він згаяв, 

І з коханкою іншою вмить

Зрозумів, як ТЕБЕ він бажає.


Ти суперниці вдієш назло

(Зло з добром- наче пані із паном...

Наче з холодом поряд тепло...)

Хай їй коси затягне туманом, 


Щоб у дзеркалі схлип- переляк

Віддзеркалив, що врода зникає, 

І навіки в туманних полях

Хай кохання її заблукає.


Їй, як тільки почне засинать, 

Щось жахливо-прийдешнє насниться...

...І тремтять. Мов від жаху, тремтять

Руки- віти на змерзлій осиці...

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Білки / Жартівливий вірш | Серго Сокольник». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Обов"язок / Філософський вірш | Серго Сокольник».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 30.12.2015 20:29  © ... => Лариса Пугачук 

А яка саме у Вас вона- "ота своя позиція"?  "Если вы такие умные, то почему строем не ходите"? Це- відносно творчості??? Це- позиція?

Далі. Теза "Затоптати землю"- тавтологія. Комент можна прокоментити так- "розпочато за здравіє, скінчено за спокій", бо наче розпочато ЗА, та скінчено ж-бо ПРОТИ. Що очевидно))) В творчості, як у науці, нема стовпових шляхів. Послухайте, Ви що, справді вважаєте, що я от зараз не розумію, ЧИЙ ГОЛОС ЧУЮ???))) Ну це ж наївно...))))). Та далі. У творчості- НЕМА. А...

 29.12.2015 14:58  © ... => Тетяна Чорновіл 

Таню, от я завжди казав і казатиму- Ви розумниця. Бо трохи З ТОНКОГО СВІТУ))) Так, є теми, які не можна взяти і так от "препаровано- однозначно" розкрити. Бо ж, згідно булгаківській тезі "що б робив ваш світ, якби у ньому не було тіней"? І письменник саме і має у своєму творі ЗАПРОСИТИ ДО ПОДОРОЖІ, правда? А подорож, навіть якщо є мапа і мета, зовсім не факт, що приведе саме туди, куди йдеш))) Дякую Вам, сонечко) 

 29.12.2015 14:52  © ... => Лариса Пугачук 

Скажіть. От з чого Ви взяли, Ларисо, що МЕНІ ВІД КОГОСЬ ЧОГОСЬ ТРЕБА??? Де це написано?  Мені,і від Вас нічого не треба) Не я ж колись розпочав наше з Вами спілкування (не мені його й переривати, та це Ваша справа. Мені, як нараз, цікаво))) Тут є, кому чого від кого треба) Дехто просто зі шкіри пнеться, БО ЙОМУ ТРЕБА (я не заохочую і не заперечую. Просто існують вироблені людствомі деякі моменти, моральні норми, скажімо так, що мають певні назви... ну от, непідкупність, скажімо... А про цю якість за...

 29.12.2015 14:15  Тетяна Чорновіл => © 

Вірш надзвичайно символічний, спонукає до роздумів і глибинних відчуттів! Як на мене, висновки читачеві пропонується зробити свої. Я побачила тут приховане застереження від зла в ім"я любові. Тоді й спаде страшне закляття душі.
Такі вірші цікаво читати, в них не все розкладене по поличках, тому й зроблений самостійно висновок цінуєш, читаючи, як і авторські рядки!
Дякую Вам! 

 29.12.2015 01:29  © ... => Лариса Пугачук 

...в усякому випадку краще ТАКІ НЕЕКСПЕРТИ, ніж ДЕЯКІ "ЕКСПЕРТИ", вибачте за тавтологію))) І ОТ Я, як нараз- аж ніяк не пропагую вдягати на поезію якісь шори (от мені тут юзали по мізках з цією цікавою темою. Аж ніяк- не я))). Насолода насолодою, а розвиток-розвитком. Бо з тупо-ортодоксальної точки зору можна ж і так сказати- євангельський стиль викладення твору (відображено в середньовічній романістиці)- є єдино правильним канонічним стилем написання роману. Все інше- ХИБА. Так? Ну, і де ж розвиток літератури подіти тоді? Ото ж подумайте) Для себе) Респект, цікаве спілкування. Змістовне. А можу ж тут приклади навести (ЗАДОКУМЕНТОВАНІ!!!))) такого, кх-м))))) "спілкування"))), що...) Та не час, не час...)))

 29.12.2015 00:49  © ... => Лариса Пугачук 

"...все шло чудесно, но какая ж это пьеса? Конфликта нет- и нету интересу... и чтоб сюжет поинтересней развивался, с Тибальдом Ромка в переулке повстречался..." ))) (Брати Жемчужні, "Ромео і Джульєтта"))) Ну от чи варто взагалі тут розповідати про тему сюжетності??? Це я не Вам, так, загальний роздум))) Тут же насаджено ТВАРИННУ інтерпретацію поезії давно. Наче у світі не існувало інших напрямків поезії, окрім тичинно-рильського з легким домішком вінграновщини... "ВІ-І-РШІ-І ТРЕ-Е-БА-А ПИСА-А-ТИ-И ГА-А-АРНІ-І..." Це ДІАГНОЗ. Капець, коротше. Повний. Сюр. Зомбаж. Я досліджу цю тему.  А вірш- відповідь- ціную, так))) Респект однозначно)))

Публікації автора Серго Сокольник

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо