Сучасні вірші, проза, твори Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
Корзина: +0

 [Логін]
 [Пароль]
18.05.2016 10:35Психологія та стосунки
Про людину  Про душу  
Спадок
10000
Для дорослих (18+)
© Гаврищук Галина

Спадок

11.

Родове відлуння і набуте

Гаврищук Галина
Опубліковано 18.05.2016 / 36357

 

... Колись бабуся боялася сказати дідусеві слово поперек. ЇЇ дочка мамою стала. Також боялася чоловіка, коли той випивав. Дочку мала. І та вибрала собі пару... Непитущого, та – не поважав її. Бо – жертва вона з покоління в покоління. Картини світу іншої не приймала. Знала і бачила, що інші сім’ї є, та не відчувала себе частиною другого життя. Заражена була з дитинства роллю жертви... Тих, хто любив її душею, не сприймала за долю свою... Не мала тяги до такого. Бо зліплена була для критикана... А чоловік її для неї ж став таким.

Навіщо просторові це? Для того, щоби хоча б вона задумалася над участю донечки своєї. Рятувати її стала. Як не знайде виходу, то все продовжиться. Весь рід її із двох сторін для неї вів таке життя, щоби вона нарешті зрозуміла, скільки жертв Творець приніс для її зцілення...

Усі обставини, події, що підштовхували її до пошуку дерева знань, співпали із її маршрутом. Були ще тисячі підказок, яких вона не вміла прочитати. Не легко було вирватися з лап звірів, що шепотіли їй: «поспи ще, зупинися». Тоді через того, хто ображав, її прийшлось будити. Вставай же! І не злись на нього, бо нема вини його перед тобою. Не люди творять план, який заставляє розвинутися чи пропасти. А далі – вибір самостійний.  

Все, що робила у житті, поверталось радістю чи болем. Дзеркало мотивів її дій. По факту могло бути і не добре. Та коли керована була бажанням допомоги, сторицею верталося добро...


Що нам до того плану, по якому ми живемо? Навіщо його розуміти? Бо справедливий щодо нас він. Законам підкоряється величнішим, ніж нам здається. Тільки для розвитку. Усі події – наслідок нашої покори чи боротьби. Всі люди зв’язані своїм призначенням для виконання своєї ролі. І добре, і погане має свою ціль. Тому вину з людей потрібно познімати. Ми всі відповідальні за насильство!

Що криється у фразі: « Моя хата скраю, нічого не знаю»?

Саме те – нічого не знаю! Нічого! Це те, що нас і поламало, що роз’єднало нас. Це те, заради чого простір єднає нас своїми, не знаючими людського жалю, методами.

Показували у новинах, як п’яний «звір» убив дитину за те, що він із братиком сміявся дуже голосно! Трагедія людини! Всього живого на землі!

Скажіть, як до цього віднісся українець? А росіянин? Казах? Американець? Француз? Китаєць? Африканець? Перечислювати далі немає сенсу... Відповідь одна – однаково!

Невже це спроба об’єднати наше відношення до світу? Щоби хоча б в жахітті думки наші злилися в єдину хвилю? А наша непричетність до цього, не знання об’ємної причини – цього корінь... Ось вам і не треба вникати у взаємозв’язок подій і наслідків, що є насправді одне ціле. 

Якщо хтось і віднісся до події тої без жалю до дитини, то вже його нема. Звір зайняв місце брата. Тепер плазма нашого загального тіла знайде шлях лікування хворої клітини, або виводити її почне із організму, як продукт розпаду...


Фізичне і тонке тіло людини знаходяться у рівновазі по стану здоров’я. Чистка фізичного тіла без зміни відношення до подій у минулому, теперішньому і майбутньому часі (мрії і цілі здорового тонкого тіла відрізняються від хворого) веде до розриву, дисбалансу між тілами. Здоровіше фізичне тіло не заслуговує хворого тонкого. Іде відторгнення. Фізичне тіло перестає відчувати тонке навіть на рівні імпульсів. Дух піклується про нашу адекватність. Стукає до явного тіла енергетичними токами. Тоді, у вигляді болю, відкликається той орган, який відображає ту чи іншу проблему у нашому духовному здоров’ї. По принципу аналогій можна легко вичислити, у чому наша проблема. Співставити функцію органу і нашого дійства у житті, пов’язаного з продукуванням негативу. Нас попереджують таким чином – спочатку своє ж тіло. Якщо його не зрозуміли ми, то далі - простір вже лікує... чи повертає до нас наше.

Я наведу приклади приблизні, бо причину справжню ви можете вичислити тільки самі, коли спитаєте той орган, що болить. Тоді вам явиться такий спомин, що породив проблему. Це – самозцілення, ніхто інший вилікувати вас не зможе. Вам можуть допомогти приглушити голос тіла ліками, щоб дати час подумати... Та, забуваємо ми потім. Простір гине і змушений нас лікувати по-своєму...

Депресія – нерозуміння свого призначення, страх перед виплеском гніву, відсутність розуміння єдиного зв’язку.

Астма – (повітря - аналог інформації) недовіра до своїх здібностей, страх перемін.

Безплідність – тиск на людей своїм авторитаризмом, «консерва».

Головний біль – невірне відношення до почуття провини(не - я винен, а я такого більше не зроблю!), недооцінка себе, заперечення правильності життя.

Запалення – нестерпна реакція на несправедливість, незнання законів відображення. Вірус – хибне сприйняття будови світу, невміння бути щасливим, нерішучість.

Викидень – страх перед майбутнім, осудження близьких.

Вуха – невміння чути підказки, невіра в «нерозумних», недовіра до внутрішнього голосу, переконання у незмінності відношення до подій, впертість.

Горло – не виказана інформація, невміння захищатись, відсутність цікавості до причин подій.

Геморой – продукування негативу при згадуванні минулого, невміння прощатися з образами і гнівом, як з відпрацьованим матеріалом.

Гепатит – невиражений гнів (не трансформований у прощення), чіпляння до дрібниць, презирство до собі подібних.

Герпес – не висловлений душевний біль (губи стримали вашу правду).

Грибок – небажання виправляти свої помилки, хибні висновки про минуле (може бути з попередніх втілень), як інфекція.

Шлунок – невірне сприйняття життєвих випробувань.

Зуби – наслідок наших рішень коритися загальним правилам, що привели до затримки усвідомлення себе ( зуб – знаряддя для обробки їжі. Аналог обробки інформації чи ситуацій, які отримуємо). Як наслідок – втрата знань.

Очі – небажання бачити причини навколишніх подій, невміння тлумачити підказки, нелюбов до світу при проходженні випробувань, надболюче сприймання дурості, нерозуміння вищої турботи, невміння любуватися красотою для розрядки, невикористані таланти.

Нирки – вода – минулий досвід, що зв’язаний з теперішнім та майбутнім. Вони знаряддям є для зміни погляду на всі події, що супроводжують життя. Тоді хворіють, коли ви маєте знайти в собі причину вашої зупинки у пізнанні.

Шкірні проблеми – контакт з навколишнім світом. Внутрішнє бачення життя заперечує реальність і авторитет інших людей, страх перед незручними ситуаціями, перебільшення проблем, гнівні судження, нерішучість.

Переломи костей – невірна орієнтація на основу будови світу – взаємозв’язків між усім.

Хвороби крові – впевненість у тому, що є непотрібні люди.

Хвороба Паркінсона – невіра у правильність речей, пошук винних.

Тиск – невиконання своєї життєвої місії, яка немає виходу.

Збільшена вага – нереалізованість, затримка усвідомлення, осудлива трактовка подій.  

Рак – жалі про невірний вибір у минулому, який заперечує ваше сьогоднішнє існування. Може нанести шкоду всьому, що появилося в результаті, навіть дітям.

Нещасні випадки – здача за насильство над собою чи іншими, компенсатор негативу, який ви примножили словами.

Паразити – за вас думають інші.

Серце – втрата причетності до єдиного буття, ілюзія самотності. Відсутність співчуття, радості, розуміння красоти.

Спина – опора життя, стержень, який з’єднує всі чакри. Знання, які ви маєте за основу вашого розуміння світу – хибні.

Не сприймайте все написане буквально. Ніхто інший не поставить вам діагноз. Тільки та відповідь, що прийде вам, для вас є вірна. Задача наша на сьогодні – думати почати самим, приймаючи до уваги спомини, які в нас оживають, коли ми починаємо себе питати: «чому у мене це»? Якщо у вас дитина хвора, то маєте ви знати – це для вас принесли жертву.

Людина створена такою, що задля дитяти свого може зробити більше, аніж для себе самої. Якщо вона ще є людиною, звичайно. Задля продовження свого життя в дитині...

Коли народжується хворим малятко, нема у нього ще ні споминів, ні помилок, ні хибного відношення до світу. Є досвід із минулого життя, який співпадає з вашими помилками. Для Матері найперше завдання – почистити той простір, в якому ми живемо. Відвернути загрозу від усіх дітей, що загинути можуть через надмірний негатив, що ми повипускали. І найсильніших вибирає для допомоги. Тим людям, в кого хворі діти, завдання є – рятувати їх через себе. Якщо вам вдасться, то сліпий – прозріє! Підніметься той, хто не міг ходити! Нирочки здорові стануть! Немає неможливого нічого для земного бога...

Люди очищають своє фізичне тіло, виводять ніби шлаки, як із смітника. Надіються, що це їм допоможе здоровим стати... Як це можливо? Причина ж залишилась?

Сама суть посту завжди була в очищенні духовному. Обмеження вживання продуктів з негативною енергією насамперед націлене на «не підливання масла у вогонь». Не заряджати тіло негативом під час процесу його вигнання. Фізичне тіло інертніше – тяжче. Тонке тіло можна зцілити, почавши слухати голос совісті, який не спить. Процес підтягування тяжкого – довший. Вони обов’язково вирівняються, як зцілений дух. Якщо критична ситуація, тоді тушіть свій біль. Ліки ж сотворила людина! Маємо право користуватись форою. Та не забудьте знову, як біль мине.

Очищенням фізичного тіла не зцілите ви дух! Тонке тіло може літати, пізнавати нове і без фізичного. Тонке не вмирає! Не може оболонка вилікувати суть. Не може чаша очистити отруєне вино, яка б вона не була чиста...

Коли душа уже чистіша, бо захотіла нею стати, чесноти помінялися і мислення, то тіло явне зцілиться лиш по її бажанні. І навіть орган виросте, якого вже нема, якщо така буде твоя воля!

Голодування має сенс, якщо людина отримує підтримку від Творця. Згадайте, коли було у вас натхнення до чогось, тоді самим вам не потрібна була їжа. Пости церковні саме це і мають на увазі. Коли ж насильно ви себе заставили заради зовнішньої цілі, то вся пророблена робота не буде мати результату, - все повернеться. Дякуйте, якщо не стало гірше...

Коли фізичний план людини здоровішим став, ніж дух, то починається процес вирівнювання, як у сполучених ємкостях. Він швидший, бо критичний. Оскільки явне тіло інертніше, то забруднитись може навіть з лишком. Включалася тоді програма SOS всіма тілами нашими, баланс пропав. Тому їм допомагати починають всі, хто розстановки робить без нашого бажання. « Рятують» фізичне тіло своїми методами. Нова хвороба могла появитися, чи травма, чи біль душевний, який не був вам запланований раніше. Якщо ви віднеслись до всього вірно, без надлишку негативу, то й дух зцілили. Тепер ви маєте право користуватися здоровішим тілом. А як не змогли? Пришвидшили, будучи не готові? Так можна травму заслужити, чи каліцтво, щоб повернути рівновагу тіл. Та, все ж, маєте право. Тільки готовим треба бути до всього.

Вся інформація, яка до нас приходить, є вірною для нас. Її дозволено нам взяти по праву людини. Навіть паразитам свідомості не можна нас обманювати. Розумні вони, тому правду кажуть..., вирвану з контексту. А далі нам самим вже здогадатися потрібно, як діяти, бо це – наш розвиток. Тому і допускаються Творцем усі вчення і техніки для пізнання свого. Тепер ми зможемо емоції свої долучити до знань набутих та самі знайти свою правду. Щасливими стати.

Небезпечним є вороже ставлення до світу і до себе самого. Роз’їдаюче почуття безнадії простором сприймається, як ракова клітина, що суперечить принципам змінності всього. Таке відношення до себе є ворожим. Таку клітину треба знищити.

Любіть себе завжди! Не попрікайте через помилки. Вони були потрібні, якщо були.

На те ми і Людина! Дар маємо безцінний. Такий, що може поміняти і сотворити все по-іншому, ніж сталось. Структура світу – змінність всього, що існує у минулому, тепер і потім. Ми – їх нащадки!

Що, скажете, робити, коли сиділа все життя я на дієтах? Чи дух свій чистив через тіло, та лиш хвороби заробив?

Не було б шкоди від дієти, якби ціль її була для блага спільного. На це є творче мислення. Як? Шукайте вихід, для вас прийнятний. Думайте! Змініть стабільну думку. Є варіантів безліч... Вернутись можна думкою у час голодування і працювати над собою в тому часі – у минулому. Міняйте там свої слова, відношення до події уявляйте інше. Та тільки бачити і чути, мислити старайтеся у спокої. Не сумнівайтеся в собі, бо пропаде сила! Якщо проявите свою кмітливість, свій спосіб знайдете, - тоді вже користь вам від дієти тої у минулому. Сьогодні вона вам і знадобилась. Усі часи – єдині... А не сиділи би тоді ви на дієті, то не змінили б себе зараз. Так мало бути!

Як поміняється уявно ваш світ в минулому, то дійові особи, що супроводжували ваше «виховання» також підтягнуться. Бо ми усі знаходимося в одному полі. Потім те, що було для вас болючим, не буде мати сили ніякої. Воно буде записане у просторі, як подія. Трансформується вона у розвиток ваш, як знання взаємозв’язків. З минулого починати легше, бо зараз – спокійно. Так можна «увійти у звичку» і для сьогодні.

Я особисто – за дієту, за тренування тіла, за книжки, музику, картини, любиму справу. За скандал, як треба... Тільки б не силувати себе ні до чого! Якщо потреба в організму є, то слухати його необхідно. А потім вже подумати, які емоції нас супроводжували під час любої дії... Та розібратись в тому, хто тебе веде...

НадрукуватиПортфоліо автора
*Збереження публ. для прочитання пізніше
17.05.2016 Проза / Роман
Паралелі (3.)
18.05.2016 Публіцистика / Психологія та стосунки
Спадок (12.)
Чудово Добре Посередньо
Найновіше
09.07.2017 © роман-мтт / Мова та література
Зомбі-Україна (обкладинка?)
25.06.2017 © Іван Петришин / Релігія та міфологія
Легeнди Калдераш "Початок" (ТРАДИЦІЇ ТА ЛЕГЕНДИ ЦИГАНІВ)
24.04.2017 © Іван Петришин / Психологія та стосунки
Платон "Федрус" (Давня Наука Мудрості.)
23.02.2017 © Брама / Політика та суспільство
Революція чи еволюція?
28.12.2016 © роман-мтт / Політика та суспільство
Країна-навпаки
Психологія та стосунки Про душу
18.05.2016
Спадок (13.)
18.05.2016
Спадок (11.)
16.05.2016
Спадок (10)
Сподобалось? Підтримай Автора, поділись посиланням:
Рейтинг: 5 (МАКС. 5) Голосів: 1 (1+0+0+0+0)
Переглядів: 37  Коментарів:
Тематика: Публіцистика, Психологія та стосунки
ОБГОВОРЕННЯ
Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
БЛОГ "ВІЛЬНІ ТЕМИ"
02.09.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Ідеальна ОС для письменника +103
07.08.2017 © Каранда Галина
Двері для школи, або Сон рябої кобили. +161
28.06.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Найгірша книга +146
03.06.2017 © Борис Костинський
Життя в США. Інтерв`ю з самим собою +88
ВИБІР ЧИТАЧІВ
17.12.2014 © Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ
27.11.2014 © Серго Сокольник
19.11.2015 © Каріна Зарічанська
24.04.2013 © Тетяна Ільніцька
19.12.2014 © ГАННА КОНАЗЮК
23.02.2013 © Тетяна Ільніцька
Літературне інтернет-видання "Проба пера" ставить за мету сприяти розвитку української культури та мови. У нас можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літературному порталі тільки вірші та проза сучасників.
© "Проба Пера" | 2008 - 2017
admin@probapera.org

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та політичні вподобання дописувачів, тому відповідальність за зміст творів несуть самі автори ©  Авторські права на твори застережені і належать їх авторам
© Передрук матеріалів в електронних ЗМІ та на веб-сайтах дозволений тільки за наявності гіперпосилання на probapera.org
© Право на передрук творів у паперових ЗМІ та іншій поліграфічній продукції (а також відтворення у будь-який спосіб в аудіо чи відео форматах) належить авторам і дозволений лише за їх письмової згоди