Сучасні вірші, проза, твори Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
Корзина: +0

 [Логін]
 [Пароль]
24.05.2016 13:40Психологія та стосунки
Про минуле  Про людину  Про душу  
Спадок
00000
Для дорослих (18+)
© Гаврищук Галина

Спадок

16.

Трансформація негативної ситуації

Гаврищук Галина
Опубліковано 24.05.2016 / 36424

Повторююсь, аби ця інформація не оминула вашої уваги.

Щоб легше було зрозуміти яким чином перетікає негативний імпульс у подію, уявіть надлишкові негативні заряди. Вони виштовхнуті із збалансованої сфери, дикі. Пускаються по колу, як потік. Все нові й нові додаються. Потік розширюється, утворюється воронка, яку вже неможливо більше стримувати у вишині. Тоді ця енергія чорна творчим потенціалом Землі трансформується у дійство спочатку не рівні образної думки, а потім відбивається на фізичному плані буття. Створюються обставини, які супроводжуються катастрофами, війнами, хворобами, смертями. Цей надлишок негативу ми породили через незнання. Ми заблоковані від інформації, що всередині кожного.

Усе передбачено. Ще більшу цінність маємо, бо феніксом станемо. Незламні, бо розкриємо всі таємниці. Тільки підхід творчий знайдемо в собі для виправлення помилок. Кмітливість приєднаємо і почуття гумору. Силою своєю зарядимо бажання стати могутнім воїном за свої права. Коритися перестанемо тим, хто правити нами захоче. А по довірі серця вболіваючих за уклад життя нашого обирати будемо.


Як виправити ті події несвідомі, що ми робили?

Як з глини, виліпити образ новий думки... Вернімося туди, де свідком були неподобства. Прокручуйте подію цю по-новому, – так, як підказує справедливе нутро. Тепер спокійні ви, тож і реакція повинна бути інша. З вірою і радістю, що виправляєте подію. Як вам захочеться, так знищіть непотрібне дійство( вогнем, водою, вітром... І послід киньте в центр Землі, закрийте двері). Нове створіть, таке, що не зашкодить. 

Якщо минуле образами новими наповнимо, то все в теперішньому часі поміняється. Бо зв’язане...

Образи старань своїх, що були, перенаправте. Як? Та мотив придумайте інакший, ціль перепишіть для події чи дієт своїх, чи тренувань. Коли кричали ви на когось, то не забудьте сказати тій людині, що жалкуєте... Усе змінювати необхідно... Допустимо, стріляла дитинка ваша з пістолету іграшкового... Верніться туди, коли давали в руки зброю. В думках пишіть програму, щоб воїном дитина стала зі злом. Коли стріляв у брата свого – уявіть, що знищує він змія, який вп’явся в того. 

Постарайтеся хоча б один момент в минулому змінити. Якщо помножити на мільярд, – це буде перемога. Творчі енергії звільняться. Земля стане сильнішою, і ми в її тілі воскреснемо.


Тепер, коли почали ви вникати в об’ємну суть подій, в контакт ввійшли із простором земним. Ввели думку у зв`язок єдиний. Не сумнівайтеся, вас помітили, – тепер допомагати будуть щохвилини. Усвідомленням кожного слова, почуття, емоцій, відображення у просторі ваших дій, – цим керуватись будете. Творчі енергії складуть для вас доступний план, щоб підключити до боротьби за наше тіло... Не лякайтесь, все прораховано, і не по силах завдання на плечі вам не ляже. Оберігати будуть, щоб не опустились руки. Ви просинаєтеся...

Ще зупинюсь на енергіях негативних. Вони також є сутність, яка повинна існувати. Якщо направлені вони, скажімо, на розруху, – будинок розвалився, зірвалось щось, впало дерево, – на тому існування їхнє закінчилось. Трансформувалось у подію. Їх більше нема. Щоб не зупинився обіг енергій, їх потрібно оживити. Новий заряд їм дати може тільки людина через емоції свої. Звичайно, тут у здатності людини є шанс перетворити цю енергію на позитивну. Пропустити через знання своє і реакцію випустити таку, щоби не дати негативу існувати далі. Повертатися стане сила земного бога. Тому темрява переживає за своє існування. Немалі зусилля вона затрачає, щоб не порушився звичний уклад у відношенні до всього, щоб не з’єднали ми бажання наші перепрограмувати бачення реальне. Знає, що не так-то нам і важко разок попробувати діяти навпаки, і що легко потім буде. Вмішуватись стане, ображати... Запускати сумніви, невіру в свої сили...

А ми ужалимо її у відповідь... І втече... Інших шукати стане. Ми її і там знайдемо, бо запустимо у рядовій події зразок прощення і розуміння інших. Не зможе вона суперечити творчому плану богів... Так-так, вона не має права противитися нашій волі, нашому наказу. А лише коритися. Тому й ховалися тисячі років знання про наші можливості і здібності, про наш спадок...


Розберемо ситуацію буденну для прикладу. Повторюсь, що звірі наші не дуже винахідливі. Працюють по єдиній схемі, прокручують її однаково для кожного із нас. Їх коником є насильник-жертва, що злилися в єдиний образ. Один без другого не існував би. А зараз схему цю ми перепишемо. І смерть їм. Бо не зарядимо більше своїм живим вогнем.

Конфлікт. Дві людини із своєю правдою. Дві жертви і насильника два одночасно. Ціль змія – зарядити подію, що створена з надлишкових негативних імпульсів, які трансформувалися у конфлікт. По схемі ми повинні своїми праведними емоціями захисту оживити вже мертвий негатив і послати його у простір. Щоб не перервати його обіг. І не посміти перетворити його на позитив.

Хвала Творцю, якщо людина зможе подивитися на іншу, як на дитятко нерозумне, засміятись, не розлютитися у відповідь. Сміх – найпотужніша наша зброя. Він не просто трансформує негатив, а множить його на заряди позитивні, як салют! Не багатьом доступно це, – лише богам, які відкрили серце світлу.

Насильство тілесне – це відображення щільніше від сумарних конфліктних ситуацій, некритичних. Його не буде, якщо не підпитувати дрібні конфлікти і зробити збій насильницької програми. Ми мали би давно вже здогадатись, що це справа наших рук... Якби не забули про те, що тіло ми єдине. І немає непричетних до звірств, що творяться у світі.

Напишемо спочатку, як ведемо ми себе в сліпому конфлікті.

Доказуємо свою правду, з посмішкою чи гнівом, – не важливо. Тим самим виступаємо, як насильник до співрозмовника. Він без внутрішнього на те бажання вислуховує вашу думку. При цьому, ми вважаємо себе жертвою, бо нас не хочуть розуміти. Те саме відчуває протилежна сторона. Негатив заряджається. Навіть якщо ми доходимо до вирішення проблеми, наче порозумілися ( чи прийомчики психологічні допомогли нам ззовні заспокоїтись), свою справу ми вже зробили. Оживили негативний імпульс, пустили його в плазму нашого тіла. Бо мислили у цей період у роздратуванні, не спокійно, – значить і не з точки зору бога. В результаті ми все рівно не щасливі. Щось не так. І прокручуючи в уяві конфлікт, знову заряджаємо своїм неспокоєм весь простір. Що не так? Чому гризе цей спомин? Чому неприємно? Відповідь проста – раз неспокійно тобі, значить це не вірний вихід. Шукати треба варіант, допоки не стане тобі тихо на серці, любов’ю поки не заповнишся до брата чи сестри своєї... « Це ж неможливо », – скажете. А я скажу, що кмітливість свою природну ви не використали. І лінуєтесь шукати невідомі вам раніше варіанти...

Для виходу із зачарованого кола, потрібно зупинити його і почати закручувати у протилежний бік. Всупереч звичним діям і відношенню. Спочатку буде важко, бо через вас проходить руйнація ланцюгів... Зате вже другий, третій раз ви зробите це на «автоматі». І головне, що без зв’язку з єдиним простором і без знань про відображення вашої думки у великому, – цього зробити майже неможливо. Хіба через живу присутність у вас, яку ви відчуваєте уже свідомо.

Чому я так довго розбираюсь у базарному конфлікті?

Та сама схема лежить в основі конфлікту між країнами, між віруваннями, між расами... Енергії люті, коли їх не переробити, якщо Земля не встигне зупинити їх, бо надто стане їх багато, – відобразитись можуть на усій Галактиці. Якщо ми перейдемо грань, – загинемо, бо небезпечними станемо. Паралельні світи тоді за нас нашу роботу зроблять. Тому вирішуємо проблему далі. Якщо несете ви тягар любої форми, – знайте, що допомагаєте усім світам переробити негатив. Тільки б не оживити знову! Перепрограмувати його постарайтесь на благородну ціль – укріпити свою силу, допомогти Землі й Творцю у битві за дітей. Якщо з’єднаєтесь ви цілями своїми з космічним потенціалом, то силу у собі відчуєте стократну, неземну, – і спокій у подоланні всіх негод. Бо ви – воїн!

Це те саме, що відома фраза –«в тебе каменем, а ти – хлібом». Навчимось.


Можливо, зашифроване послання «обійти коло безумства історії сто раз через рейкорнацію безконечності» означає, що при злитті нашого усвідомлення з всесвітом, сили наші помножаться, і ми вирвемося з коловороту наших вчинків...

НадрукуватиПортфоліо автора
*Збереження публ. для прочитання пізніше
24.05.2016 Проза / Роман
Паралелі (7.)
28.05.2016 Публіцистика / Психологія та стосунки
Спадок (17.)
Чудово Добре Посередньо
Найновіше
09.07.2017 © роман-мтт / Мова та література
Зомбі-Україна (обкладинка?)
25.06.2017 © Іван Петришин / Релігія та міфологія
Легeнди Калдераш "Початок" (ТРАДИЦІЇ ТА ЛЕГЕНДИ ЦИГАНІВ)
24.04.2017 © Іван Петришин / Психологія та стосунки
Платон "Федрус" (Давня Наука Мудрості.)
23.02.2017 © Брама / Політика та суспільство
Революція чи еволюція?
28.12.2016 © роман-мтт / Політика та суспільство
Країна-навпаки
Психологія та стосунки Про душу
31.05.2016
Спадок (18.)
24.05.2016
Спадок (16.)
18.05.2016
Спадок (13.)
Сподобалось? Підтримай Автора, поділись посиланням:
Рейтинг: Відсутній
Переглядів: 62  Коментарів:
Тематика: Публіцистика, Психологія та стосунки
ОБГОВОРЕННЯ
Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
БЛОГ "ВІЛЬНІ ТЕМИ"
02.09.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Ідеальна ОС для письменника +92
07.08.2017 © Каранда Галина
Двері для школи, або Сон рябої кобили. +136
28.06.2017 © Ковальчук Богдан Олександрович
Найгірша книга +135
03.06.2017 © Борис Костинський
Життя в США. Інтерв`ю з самим собою +77
ВИБІР ЧИТАЧІВ
26.11.2011 © Микола Щасливий
04.10.2011 © Марина
17.12.2014 © Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ
16.10.2012 © Істерична Бруталка
26.03.2012 © Піщук Катерина
28.11.2015 © Ольга Моцебекер
Літературне інтернет-видання "Проба пера" ставить за мету сприяти розвитку української культури та мови. У нас можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літературному порталі тільки вірші та проза сучасників.
© "Проба Пера" | 2008 - 2017
admin@probapera.org

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та політичні вподобання дописувачів, тому відповідальність за зміст творів несуть самі автори ©  Авторські права на твори застережені і належать їх авторам
© Передрук матеріалів в електронних ЗМІ та на веб-сайтах дозволений тільки за наявності гіперпосилання на probapera.org
© Право на передрук творів у паперових ЗМІ та іншій поліграфічній продукції (а також відтворення у будь-який спосіб в аудіо чи відео форматах) належить авторам і дозволений лише за їх письмової згоди