03.05.2017 20:59
Без обмежень
154 views
Rating 5 | 2 users
 © Дарія Китайгородська

Упущена вигода

Вперше в цьому сезоні вийшла на пробіжку в шортах – погода вже сприяє. Йшла вулицею до лісу – і всеньку дорогу ловила на собі косі погляди. І чого ж, думаю, витріщатися? Чи то через літній спортивний одяг, ще трохи незвичний для нашого спального мікрорайону, чи то через неземну красу моїх ніг, але фурор своєю появою я таки викликала. Просто аж відчувала на собі цю прискіпливу увагу: тепло-іронічну від чоловіків та злісно-саркастичну від жінок. В таких випадках радять скрутити дулю в кишені, щоб не вчепилися вроки, але я злегковажила цим мудрим правилом.

І відплата не забарилася: не пробігши й трьох кілометрів, я підвернула праву ногу. І так підвернула, що аж хруснуло! Далі бігти не стала, бо кому ж хочеться завтра встати з розпухлою, як колода, ступнею. Повернула назад.

Кульгала потихеньку просікою, дихала повітрям на повні груди і щиро шкодувала, що не здолала своєї постійної дистанції: якраз тоді, пробігши 5 км, я починаю відчувати ті самі ендорфіни – славнозвісні молекули щастя. Сьогодні доведеться обійтися без них.

У лісі було тихо. Кудись поділися собаки зі своїми собачниками, зникли в гущавині коні, які ще кілька хвилин тому форкали десь збоку на стежці, замовкло щебетливе птаство. Сонце потихеньку почало закочуватися за обрій і просікою пролягли перші сутінкові тіні.

Аж тут, зненацька, просто над моєю головою фінальним крещендо після вишуканого піаніссімо закувала зозуля: ку! ку-ку! ку! ку-ку! Я, з несподіванки трохи із запізненням, почала рахувати: 1…5…10…15…20…25….35…40, 41, 42… А за мить майже оглухла від лементу: десь десять чи навіть п’ятнадцять гавкіливих цуциків та дорослих собак вибігли на галявину. Це була весела зграя біґлів, які частенько гуляють нашим лісом, бо мешкають у Биківні.

Так я й не дізналася, скільки ж мені зозуля відміряла літ. Шкодую лише про одне: що в кишенях шортів не знайшлося бодай завалящої гривні, бо, як кажуть люди, коли навесні вперше почуєш кування зозулі, а в кишенях є гроші, щаститиме цілий рік ;)

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Не кіно / Мініатюра | Дарія Китайгородська». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Стороною дощик іде… / Мініатюра | Дарія Китайгородська».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 04.05.2017 09:48  © ... => Тетяна Ільніцька 
 04.05.2017 08:49  Тетяна Ільніцька => © 

Про дулю в кишені - не позбавлене сенсу правило! Спрацьовує))) Перевірено особисто. Скористайтеся цією невибагливою конструкцією наступного разу))))) Не пошкодуєте!
Твір чудовий! Кращого і не побажаєш до ранкової кави)) 

 03.05.2017 22:49  © ... => роман-мтт 
 03.05.2017 22:34  роман-мтт => © 

Та я вірю...

Піду оберег заговорю - я такого ще не чув, щоб пороблене на рівному місце робили...

Цеєчки, можу і вам зробити - в мене недорого, з гарантією, на 250 грн зійдемося, як знайомій, без торгу - мені нову хату просто треба... 

 03.05.2017 22:15  © ... => роман-мтт 

та правду кажу! так і було :) 

 03.05.2017 22:13  роман-мтт => © 

нічого святого в людях не лишилося - пороблене на рівне місце замовляють.... 

 03.05.2017 22:11  © ... => роман-мтт 

та я теж знаю :) Але не було ні гіляки, ні ямки, ні горбка. На рівному місці нога підвернулася :) 

 03.05.2017 22:08  роман-мтт => © 

Пороблено! І при чому, мабуть на очі, щоб не побачили, не помітили тої гіляки, чи ямки, чи надовбу. Може хтось з завидків навіть вчора вийшов, викопав спеціально ямки - є і такі! У нас люд такий - можуть-можуть. Це я вам як спеціаліст кажу - все пороблено, і не тільки у вас - на всю країну пороблено, на голову здебільшого. ;)

Ну ще молоді іноді приворот-відворот різний замовляють, а так - в основном "пороблено" всві замовляють. Я знаю - я на цьому на хату заробив ;) 

Публікації автора Дарія Китайгородська

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо

Сторінка: 1 з 13 | Знайдено: 73
Автор: Дарія Китайгородська
АВТОРСЬКІ ЗБІРКИ: Ой, чи біг, чи не біг...;
Сортування за: Дата/час опублікування з спад.;