17.06.2017 22:35
Без обмежень
93 views
Rating 5 | 2 users
 © Гаврищук Галина

Паралелі

Атланти

3

Філософія, − подумалось мені.

− Чому ж? – сказав Рут, − зараз ми покажемо реальний приклад.

Взявшись за руки, чоловік з дружиною закрили очі і простояли так хвилину. Потім тихо дивились один на одного ще трохи. Ми з Гірою відчули, що знаходимось під впливом їхніх полів. Стало спокійно, хотілось підняти руки і полетіти… Простір навколо наче намагнітився і здавалось, що тіло розклалась на частинки… Або що вони стали танцювати в якомусь певному такті з магнітним полем Землі і нас наче вже не було.

Нурія відійшла від берега на десять метрів і зупинилась перед кам’яною брилою розміром в куб. Поглядом покликала коханого. Ми поспіль за ним. Вони встали по обидві сторони брили – жінка зі сходу, чоловік із заходу. Розставили руки в сторони лодонями до центру над каменем – права на зустріч правій партнера, ліва на ліву і не зводили очей один з одного. Атланти настроїли свої частоти в резонанс між собою і магнітним полем землі. Це стало для мене дивиною. Адже, наша частота незмінна. Однак, якимось чином наші предки вміли підстроювати себе до загальнопланетарних магнітних потоків і зливатися енергетично з нелюдським потенціалом.

Диво-не-диво, але кам’яна брила піднялась над землею на висоту людського зросту і перенеслась по повітрі до берега озера.

− Угу, − згодилась Гіра, − це сила думки, яка бере потенціал для реалізації задуму в єднанні з егрегором матеріалізації.

− Щиро вдячна за пояснення, − не могла стриматись я.

− Та досить тобі, мені теорій також недостатньо…

Рут посміхався. Нурія пояснила:

− Це було переплетення жіночого і чоловічого початків, яке спроможне змінити частоту особистості і з’єднатись з частотою простору. Він дуальний. Два початки є у всіх речах земних. І тільки ввійшовши в гармонію з ним, можливо використати потенціал безконечності…

Нурія стурбовано запнулась. До неї підійшов Рут і взяв за руку. Їхні погляди були спрямовані в якусь точку і на обличчях відбились емоції нашкодивших малят. Ми нічого не розуміли, бо не бачили того, на кого вони дивились. Але відчувалась якась присутність… на емоційному плані. Ні-ні, це не страх, а щось на кшталт мами чи тата, який наставляє тебе на істинний шлях. В повітрі витала повага, але без страху за власний вибір і вчинок.

Я відчула спокійну репліку:

− Та енергія, яку ви використали двічі без корисного для нас усіх наслідку, могла бути спрямованою на обігрів цілого аруміна (так в них називали дім для сім`ї) протягом семи днів.

− Так, величний, − заявив Рут, − та в нас були важливі мотиви, зв’язані з навчанням дітей твоїх з інших часів і паралелей.

По мені пішли мурахи. Схоже, що і Гіра втратила можливість рухатись. Спокійно чи просто, але наш менталітет не витримував так запросто стояти поруч з тим, хто не волів нам показатись…

Захотілось кудись втекти, наче ти причина якогось конфлікту, але не можеш виказати жодного аргументу на свій захист. Що я знала на сто процентів, так те, що мій стах був відомий всім і йому. Тому, погляди атлантів і ще «чийсь» я відчула на маківці. Затягнулась пауза.

Через мить там, де нікого не було, став вимальовуватись образ великого дивного дракона, більше подібний на красиву жінку, ніж на ті зображення міфічних істот, яких зображають художники нашого простору. Він переливався пастельними кольорами веселки і сяяв переливами на ніжній чешуї. Я вже бачила подібного тоді, коли з Катериною заглядала через скло, яке оберігало початок людства від нас – тих, хто в карантині. Зрозуміла, що це улюблений образ, який він обирає для контакту… Відчула, що боятись нічого, бо захотілось заховатись під крило.

Та оглядини дракона були не довгими. Він перетворився на полум’яну хмару, а потім на кольорового птаха, значно меншого за розмірами, − як наш орел. Хоч і від цього велич не зникла.

Зрештою, птах продовжив викладати своє бачення ситуації для Рута і Нурії далі:

− Ви маєте право визначати пріоритети. На мою думку, фокуси без підготовки не доречні. Дівчатам хотілось доказів (мені здалось, що це гумор). Тому я зробила всю роботу за вас. Надіюсь, більше не будемо розтрачувати наш творчий потенціал даремно?

− Так, мамо, дякую тобі, − з повагою промовила Нурія.

Птах нагородив нас теплом погляду і зник.

− Він не заборонив нам пізнати ваші таємниці? – перепитала Гіра атлантів.

− Деякі, − толерантно відповів Рут, − ті, які вам не зашкодять…

− Нам, здається, можна показати все, − тихо сказала я, − бо цивілізацію не перенесеш в наш світ. А про фокуси і говорити годі. Як в цирку.

Гіра штурхнула мене:

− Не ніяковій від примітивного мислення. В тебе є шанс перенести ідеї у свою паралель. Може хтось інший домислить.

− Я й кажу, − кіно без розуміння і навичок…

Нарешті Нурія не витримала мого песимізму:

− Гарантую тобі, що деяку інформацію ти винесеш з користю для багатьох людей. Це ж по її волі ти потрапила сюди, то й виконуй план…

− Тоді, покажіть свій дім. Вірніше, − арумін.

− Просимо, − засміявся Рут…

До їхньої домівки було зовсім недалечко, − метрів триста. Цікавість знову захопила нас…

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі Повість

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «4 (Атланти) / Паралелі | Гаврищук Галина». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «2 (Атланти) / Паралелі | Гаврищук Галина». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Гаврищук Галина.


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 18.06.2017 09:09  © ... => Панін Олександр Миколайович 

Зацікавили. Сьогодні ж прочитаю. Дякую. 

 17.06.2017 23:39  Панін Олександр Мико... => © 

Олесь Бердник "Зоряний Корсар" повинен бути в онлайн.


запорожці, як нащадки Зоряних капітанів.

 17.06.2017 23:14  © ... => Панін Олександр Миколайович 

Відстаю, не чула про такого. Можливо, він також побував там... 

 17.06.2017 22:48  Панін Олександр Мико... => © 

На мій погляд, певна парарель зі світами О. Бердника. 

Публікації автора Гаврищук Галина

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо