13.08.2017 10:48
Без обмежень
40 views
Rating 5 | 3 users
 © Дарія Китайгородська

Я – легенда!

Я – легенда! Сьогодні вперше в житті середньостатистична я обігнала середньостатистичного ж чоловіка! Я не спеціально, чесслово! Воно само!

Вечір. Оце я біжу. Ще на узліссі побачила блакитну футболку такого собі чолов’яги середнього зросту і такої ж комплекції. Він стартував раніше на кілька хвилин, тому відстань між нами була десь до сотні метрів.

Я ніколи не намагаюся когось обігнати, щоб не збити собі дихання, бігаю у своєму темпі, тому, зазвичай, мене стабільно переганяють всі, кому не ліньки. А якщо хтось біжить ще й попереду, до дуже швидко йде у відрив.

Однак цього разу я вперто трималася на відстані цих кількох десятків метрів, неспеціально, просто бігла в своє задоволення. Гарненько розігрівшись, трохи наддала і за мить вже мчала врівень з тим чоловіком. Він скоса глянув на мене, спробував відірватися, але засопів, як ковальський міх, а потім відстав. Ще якийсь час він намагався наступати мені на п’яти, однак я увійшла в раж і рвонула вперед, залишивши блакитну футболку далеко позаду. А вже повертаючи на свій шостий кілометр, знову наткнулася на цього бігуна: він брів до узлісся, то підбігаючи, то просто переставляючи ноги в повільному темпі.

Скажете, просто пощастило? Може. Я й не намагаюся конкурувати з тими, в кого ноги такої довжини, як ціла я на зріст (не будемо тицяти пальцями). Однак якщо таки вже порівнювати, то, думаю, ми з цим бігуном були десь в одній категорії: середній зріст, трохи зайвої ваги, приблизно однаковий вік…

Так шо, таково, дівки: могем, якщо хочем ;)

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі Мініатюра

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Вертикаль / Мініатюра | Дарія Китайгородська». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Хроніки самотнього кота / Мініатюра | Дарія Китайгородська». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Дарія Китайгородська.


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 23.08.2017 09:18  Тетяна Ільніцька => © 

Ахахахаха! Оце то побіда! Справжня гендерна перемога))))) Зі мною ще такого не траплялося (не йдеться про літніх бігунів, які радше ходять по стадіону, ніж бігають), але Ваша оповідь дає надію))))) 

Публікації автора Дарія Китайгородська

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо