20.08.2017 04:50
Без обмежень
193 views
Rating 5 | 1 users
 © Чиянова Марина Вікторівна

Світ на долоні

Пані Євгенія з Кременчука має понад 30 років викладацького досвіду. Її методологічна та практична компетентність проявляються в усьому - і в уроках, і в організації дозвілля для учнів, і в підході до викладання.


Ми з нею зустрілися на Приморському бульварі в Одесі. Поговорили про реформи та зміни в методиці викладання предметів природничого циклу і зрозуміли, що безліч цінної інформації тепер потрібно оцифрувати.

Моя співрозмовниця є почесною випускницею ОНУ ім.І.І.Мечникова. Вона пройшла великий шлях, щоб дарувати учням знання про красу світу та України. Тепер моє завдання полягає в тому, щоб донести до вас її тези:


1. Учням потрібна велика візуальна стимуляція.

2. Вони "розквітають" під час подорожей за кордон.

3. Учні здатні змінюватись, коли бачать перспективу.

4. Реформи мають зміст тоді, коли школа має достатню кількість ресурсів для державних закупівель.

Одеса 2017Близькі за тематикою матеріали шукайте в розділі Інтерв`ю́, До дня вчителя, Про школу, Про сучасність, Про рідний край

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Контрасти / Балада | Чиянова Марина Вікторівна». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Uptown chaos / Верлібр | Чиянова Марина Вікторівна». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Чиянова Марина Вікторівна.


Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Чиянова Марина Вікторівна

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо