06.10.2017 16:43
Без обмежень
122 views
Rating 5 | 12 users
 © Юрій СЛАЩОВ

Мій погляд на життя

Борги та вороги, життя-сміття, 

жебрацьку пенсію сують...- Ганеба!

Чи має сенс мій погляд на життя -

країни мені іншої не треба!


Юрій Слащов©05.09.2017

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі Ліричний вірш, Про життя

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Діти космонавтів / Драматичний вірш | Юрій СЛАЩОВ». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Відвертістю кличе поета душа / Патріотичний вірш | Юрій СЛАЩОВ». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Юрій СЛАЩОВ.


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 10.10.2017 08:39  Тетяна Ільніцька => © 

Хочу трішки прояснити ситуацію з давньою літературою. Звісно, її непросто вивчати. Це справа фахівців, які володіють латиною, старослов`янською (давньоболгарською), давньогрецькою та іншими давніми мовами. Але цей процес триває весь час. Минулого року вийшов найновіший переклад "Треносу" Мелетія Смотрицького (переклав Р. Радишевський). Рекомендовано це нове видання і для викладачів, і для студентів, і для простих читачів. Проте чи будуть його читати прості читачі? Адже твори давньої літератури досить специфічні для сучасності, бо ж не мають сюжету, цікавої фабули, а лише проблематику, яка обертається навколо державних і релігійних питань. Треба глибоко перейнятися духом доби, аби бути "в темі")))

 10.10.2017 08:27  Тетяна Ільніцька => © 

Чого ж не перекладає? Дуже навіть їх перекладають))) Особливо цей процес пожвавився за часів Незалежності. Не повірите, пане Юрію, навіть вивчення латиномовного українського ренесансу гальмувалося Москвою за радянських часів. Це вважалося "буржуазним". Хоча тепер зрозуміло, які саме причини "не дозволяли". Важко було визнати, що "молодший брат" розумніший та освіченіший, закорінений у європейську культурну традицію. Якщо прийняти цей факт, довелося б "дозволити" говорити і про інші історич...

 08.10.2017 22:04  Борис Костинський => © 

Юра, ось тут усі деталі цієї афери:

Але мені не потрібно читати цифри та коменти до них - достатньо глянути на жирну холку Гройсмана та свинячу пику Порошенка, аби зрозуміти, що від цих бариг чекати можна усього, окрім чогось доброго! Я за кілька секунд вичислюю суть людини, тільки глянувши на її обличчя. Ще жодного разу в моєму житті не дав маху в цій справі! Тому у моєму житті не було значних помилок. Хоча і значних здобутків теж не було. Але це вже інша тема. 

 08.10.2017 21:36  © ... => Борис Костинський 

З приводу пенсії....
Арифметика мого сусіда-пенсіонера: коли, в 2011 році, він пішов на пенсію, то отримував в перерахунку 200$...
З 2014 року вже - 80$, таким чином провладні бариги за три роки вкрали в нього 4300$. Отака пенсійна реформа! 

 08.10.2017 09:17  © ... => Тетяна Ільніцька 

Дякую вам, пані Тетяно! Колись, Європа називала українські землі - передовими мурами християнства. Та і зараз цікаві речі відбуваються навколо України, якби й ще не клята війна...Але тільки "сусіди" глазоносці неслов`янята - не можуть зрозуміти української ментальності, то як їм розуміти історію моєї України? Існує маса неперекладених джерел латинською мовою,на якій в ті часи писала вся Європа.
Чому ці джерела ніхто не перекладає? Чому в усій Європі всі співчували українським землям,які були войовані татарським мечем і вогнем, чому українські землі називали залиті кровю, чому найкращі землі в Європі були перетворені в дикі степи? Орда існує поруч, вона вже на Сході України та в Криму. 

 07.10.2017 12:10  © ... => Борис Костинський 

Борю, вона (проблема) вже існує! На нашому заводі «Криворіжсталь», "індус" платить робітнику по 200грн. за те, щоб той привів товариша, сусіда або й ще когось з вулиці на працю до цеху. Бо усі професійні кадри давно за кордоном працюють! Ось така байда у місті…((( Та і в країні теж... 

 07.10.2017 11:59  © ... => Каранда Галина 

Дякую, але я маю на увазі,"чи має сенс мій погляд"? - для когось...

 07.10.2017 05:19  Борис Костинський => © 

Юра, як можна виїхати кудись з України, коли тобі скоро гривень 200 до пенсії Гройсман підкине? 

А, якщо без реготіння, то  найближчими роками з України виїде до 5 мільйонів найбільш здорових та працездатних. Це не я вигадую, а науковці пишуть. Більше за всіх українців хоче Польща, бо там свої вже давно на Захід виїхали і полякам ВКРАЙ потрібні робочі руки у майже необмеженій кількості. Ізраїль також хоче забрати з України ті 500 тисяч, котрі підпадають під дію Закону про репатріацію(к...

 07.10.2017 05:19  Каранда Галина => © 

чи має сенс? це вже питання... 

 06.10.2017 18:00  Тетяна Ільніцька => © 

Пане Юрію, браво! Таких слів, напевно, я особисто чекала вже давно. Надто багато похоронних маршів лунає навколо. Але я, як і Ви, свято вірю, що не все в житті вимірюється об`ємом холодильника. Для мене Ваші слова - то слова справжнього патріота і мужнього чоловіка.

Ви знаєте, пане Юрію, нещодавно мені по роботі довелося працювати з текстом прецікавої книжки Ігоря Ісіченка, архиєпископа, - "Війна барокових метафор. “Камінь” Петра Могили проти “підзорної труби” Касіяна Сако...

Публікації автора Юрій СЛАЩОВ

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо