Сучасні вірші, проза, твори Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
Корзина: +0

 [Логін]
 [Пароль]
28.04.2018 07:12Оповідання
 
Рейтинг: 0 | 0 гол.
Без обмежень
© Василенко Андрій Антонович

Кодована Доля

Глава 11.

Фізична теорія гравітаці

і
Василенко Андрій Антонович
Опубліковано 28.04.2018 / 45829

В гуртожитку Харківського Національного університета Юрій жив на другому поверсі. Він перечитавши свою дисертацію ліг спати. перед сном він став думати про відкриття вченим Вільгельмом Рейхенбахом яке він почитав у науковому журналі «Електромагнетизм».

Вільгельм Рейхенбах експериментально доказав, що магнетизм живої матерії – людини теж має дві сили. Перша сила – це тоді, коли жива матерія має різну магнітну полярність – вона відштовхується. Друга сила – це тоді коли жива матерія має однакову магнітну полярність – вона притягується.

Рейхенбах стверджував, що різнойменні магнітні заряди викликають в людини неприємні відчуття тепла і холода, а однойменні заряди навпаки – приємні. І він ці магнітні сили назвав психічною енергією. Вранці він, проснувшись, привів себе до ладу, щоб поїхати в аспірантуру. Коли він опустився на перший поверх з кімнати, яка була на проти виходу із гуртожитка вийшла дівчина і заперала двері. Юрій підійшов до дівчини. Їхні погляди зустрілися і випромінювали з однойменним зарядом їхні почуття, які своїми електромагнітними біотоками визвали в їх душах любов і заставили їх познайомитися.

– Будемо знайомитися мене звати Юрій.

– А мне – Катя.

– Катя, а ти мені сподобалася, – сказав, усміхаючись і не відпускаючи її руку Юрій.

– А ти, Юра, мені не сподобався, – сказала, усміхаючись і жартуючи Катя.

Юрій був високого роста, широкоплечий з накачаними біцепсами. Голубоокий і чорнобровий. На ньому була синього кольору шведка. Він навчався в аспірантурі Харківського Національного університета на факультеті фізики.

Катя була ростом йому до підбородка і мала фігуру балерини. В неї були довгі каштанові коси і карі очі. Вона теж навчалася на останнім курсі в аспірантурі Харківського Національного університета на факультеті кардіології.

Вони, ішовши на тролейбусну зупинку і не розриваючи рук завели розмову.

– Ти, Юра, мабуть, навчаючись в університеті дуже полюбляв фізику? – запитала Катя.

– Вгадала. В університеті я вже досконало знав навіть і теорію «Фізика ефіра». А з плотністю ефіра і векторною центробіжною силою з я вже

був знайомий коли навчався в школі.

– А що тебе спонукало поступити в аспірантуру на фізичний факультет? – запитала його Катя.

– Сам не знаю. Мене щось постійно чомусь тягне, що б я був вченим. Ця тяга мабуть підсвідомо почалася ще тоді коли я закінчив школу, – відповів Юрій.

– А на яку тему ти, Юра, пишеш дисертацію? – запитала Катя.

Я ще, навчаючись, в університеті написав дисертацію на тему «Гравітація ефіра».

На тролейбусній зупинці не далеко від аспірантури вони вийшли і коли зайшли в аспірантуру пролунав дзвінок на урок. Вони ледве розірвали свої електромагнітні погляди і пішли на урок.

Юрій слухав викладача урока, який розповідав про теорію ефіра і використання її в медицині. Він слухав і уявляв як Катя буде прикладати ефірний біокоректор до хворої зони і вихровим потоком ефіра буде лікувати пацієнтів.

На перерві Юрій зателефонував Каті.

– Слухаю тебе, Юра, ти пропонуєш завтра нам поїхати в міський Інтернет і подивитися щось цікаве. Поїдемо. Завтра ж вихідний день, – погодилася, радіючи, Катя. – А вечором давай підемо в парк посидимо на лавах та поговоримо, – запропонувала Катя.

– Я згоден, але посидіти і поговорити ми з тобою можемо і в мене. Хлопці на два дня поїхали до своїх коханих. І в нас з тобою буде інтим кращий ніж в парку, в мене є що тобі сказати цікаве і корисне. – відповів Юрій. То як, скажеш так і буде.

– Згодна, Послухаю твоє цікаве і корисне, – сказала Катя.

От і добре Коли закінчаться заняття ми зустрінемося у вестибюлі.

У вестибюлі Юрій підійшов до Каті і взяв її за руку і вони, не розриваючи руки пішли на тролейбусну зупинку.

На тролейбусній зупинці, чекаючи автобус їхні тіла стали притягуватися однойменними зарядами атомів і вони обнялися. А коли обнялися то по їхньому тілі біострум став розносити неописуємі емоційні почуття і вони стали цілуватися.

Вийшовши із тролейбуса коло гуртожитка Юрій запропонував Каті випити виноградного сока. І вони підійшли до продавця і замовили по фужеру виноградного сока. Посмакувавши виноградним соком вони пішли в гуртожиток.

Зайшовши в кімнату Юрій відчинив вікно. Кімната стала наповнюватися запахом липи, яка своїми вітами зазирала в кімнату.

Вони, підійшовши ло стола обнялися і стали цілуватися, а націлувавшись посідали за стіл.

Тепер, Юра, розповідай про цікаве і корисне, яке ти мені обіцяв коли ми розмовляли по телефону.

– Слухай, люба. Нам викладач розповідав про причетність медицини до фізики ефіра. Він розповідав як космічний ефір, діючи через спеціалізоване комп’ютерне устаткування знищує хвороби: рак і діабет, які являються чемпіонами смертності людей.

– Це вже мені цікаво, – сказала Катя.

– Викладач говорив, що ефір в союзі з традиційною медициною здібний внести і свою лепту в справу зберігання здоровя людини. Казав, що ефір являється носієм магнітного поля, проникає у клітини тіла і сприяє появі електричних зарядів на мембранах клітин системи організма і в клітинах ініціюють хімічні реакції між вуглеводами і киснем. Що ці хімічні реакції створюють інсулін і ним лікують хворого діабетом. Казав, що ефір дав можливість відкрити новий метод безболісного лікування. Це – метод лікування вихровим потоком космічного ефіра через спеціально виготовлений ефірний біокоректор. Так що коли ти будеш лікарем, то обов’язково використай ефірний біоколектор, – закінчив розповідати про корисне Юрій.

– Це вже корисне – сказала Катя.

Навчання підходили до кінця і на останнім уроці кожного аспіранта повідомили якого числа і о котрій годині він повинні прийти на захист дисертації.

– Ти, Юра, дійсно розповів цікаву і корисну інформацію. За це я тебе поцілую, – сказала Катя.

Вони стали цілуватися і, цілуючись підійшли до ліжка і полягали.

Їх два тіла немов злилися в одне тіло і серця в грудях билися в ритм, як одне серце. Вони були під гіпнозом свого почуття і повністю віддалися трепетливій жагі любові. А коли почуттєвий гіпноз пройшов вони стали говорити про захист своїх дисертацій.

Непомітно для них промайнули так урочисто два вихідних дні.

– Коли в тебе, любий, захист дисертації? – запитала Катя.

– Завтра о дев’ятій годині ранку, – відповів Юрій.

– В мене теж завтра о пів десятої години ранку, – сказала Катя. – Сьогодні ми купимо квіти, – додала вона.

Юра з Катею прокинулися о восьмій. Привели себе до ладу і, поцілувавшись, пішли на зупинку. Тролейбус повіз їх до Харківського Національного університета.

У конференц-залі ішла реєстрація вчених – фізиків, біологів, біоніків, кібернетиків. Вони приїхали з різних навчальних установ та закладів. Зареєструвавшись, сідали, де попало. Юрій з Катею сіли у шостому ряді, -скраю і дивилися на вчених та гостей, які прибували. Вчена президія розташувалася за столом, на ньому бав гучномовець стояли квіти, пляшки з мінералкою, склянки та лежав дзвоничок.

Як тільки закінчилася реєстрація і пролунала мелодія дзвоника, головуючий встав і, дочекавшись тиші, оголосив порядок денний та регламент.

– А тепер слово надається молодому перспективному вченому-фізику Юрію Сергійовичу Носову, – оголосив він.

На сцену піднявся Юрій і почав читати дисертацію «Гравітація ефіра».

Він був сконцентрований на своїй доповіді і, не бачив у залі нікого, крім Каті.

Текст дисертації був тезисний і кожен тезис Юрій розшифровував словесно по пам’яті.

Зміст дисертації такий: «Що таке гравітація? чітке визначення цього явища ще зробили Кеплер і Ньютон. Вони вивели закон Земного тяжіння Як слідство причин, які створили таке природне явище. Тобто гравітація це земне тяжіння, а не результат напірної дії потоку ефіра на атоми і молекули матерії як пишуть члени Міжнародної академії біоенерготехнологій Селін А.А., Ткаченко В.А. та Юпенков В.А. на сторінці 45 в книжці «Космическая середа с позиций новой физизики эфира» 2007 року. Такий результат вони вивели з експеримента, який на цій же сторінці вони спростовують таким текстом: «Разумеется, эксперимент ни в коем случае нельзя считать законченым, полноценным. Он лищь говорит о крайней, неотложной необходимоси работать в етом направлении».

Для того, щоб спростувати висновок Селіна А.А. і Ткаченко В.А. та Юпенкова В.А. – членів Міжнародної академії біоенерготехнологій треба розглянути плотність ефіра і тиск на масу ефіра, центробіжність (центробіжну векторну силу). Вони пишуть на сторінці 16 цієї ж книги: «…Эфир обладает способностью проникающей среды, обладающей малой, но реальной плотностью, обладающий способностью быть приводимым в движение и передавать движение от одной части к другой с большой но не бесконечной скоростью».

То як можна при малій плотності атомів ефіра натиснути на видиму атомну матерію? Який би не був сильний вітер, а він – це той же ефір, то йому не під силу навіть зрушити з місця пудову гирю.

А в своїх виводах на сторінці 187 вони пишуть: «Поскольку гравитационные сили – это субстанция результата динамического воздкйствия потоку эфира на тело (вешество), то ясно, что сил притяжения тел не сушествует: есть сили приталкивания потоком эфира».

Якшо ж розглянути векторну центробіжну силу, то оберти навколо своєї осі Землі, все те, шо є на Землі відривають від Землі по вектору до Сонця, але відірвати не можуть тому, що Сонце в своїй сонячній системі разом із всіма планетами в тому числі і Землею робитить оберти навколо своєї осі і векторна центробіжна сила направлена на Зелю і притискає все до Землі. Тому Земля і притягує все до себе, утворюючи цими причинами земне тяжіння. Дякую за увагу».

Такою думкою Юрій закінчив дане йому головою президії слово, яким він і захистив свою дисертацію.

Почалися бурхливі оплески.

Катя побігла його привітати квітами, і вони під бурхливі оплески радісно повернулися на свої місця.

Головуючий надавав слово всім, бажаючим, виступити. Виступили ві-сім вчених різних галузей науки. Всі, як один, говорили про важливість і своєчасність спростування доказів членів Міжнародної академії біоенерготехнологій Селін А.А. і Ткаченко В.А. та Юпенков В.А. і про вірність закона Ньютона.

На сцену вийшла Катя і, підійшовши до трибуни почала захищати дисертацію на тему, «Наука кардіологія і серце». Вона стала чітко розповідати як серце забезпечує життя людини, про його фізичну і духовну роботу і відпочинок в грудях людини, про виконання вказівок розума. І, розкриваючи суть істини розмови серця на атомній мова з кожною молекулою тіла людини Катя не бачила в залі нікого, окрім Юрія, який з букетом квітів під бурхливі оплески вже біг їй на зустріч.

Після захисту своїх дисертацій Юрій з Катею ще трішки, поспілкувалися з другими захисниками дисертацій.

І, полишивши цей кворум Юрій з Катею поїхали в ЗАГС, де на них вже чекали друзі.

Після закінчення шлюбної церемонії Юрій і Катя з друзями пішли в кафе і стали пахучим кофе відзначати своє весілля.

04.03.2018; 10:01. – 07.03.2018; 21:22.

28.04.2018 Проза / Оповідання
Неочікуване весілля (Оповілання) / Оповідання | Василенко Андрій Антонович
Попередня публікація: 28.04.2018 Проза / Оповідання
У відрядженні (Оповідання) / Оповідання | Василенко Андрій Антонович
НадрукуватиПортфоліо автора
*Збереження публ. для прочитання пізніше
Чудово Добре Посередньо
Найновіше
22.09.2018 © роман-мтт / Мініатюра
Вересень дзижчить утомленою мухою
22.08.2018 © Панін Олександр Миколайович / Мініатюра
Художник (Котячі страшилки)
21.08.2018 © Ольга Білицька / Нарис
Мачо
19.08.2018 © Іван Петришин / Повість
Ейлін Ченґ: "Розмова у Вагоні" (Сучасна Китайська Література)
19.08.2018 © Савчук Віталій Володимирович / Мініатюра
Човни
Кодована Доля. Глава 11
07.04.2018
Кодована Доля (Глава 11. Оповідання перше.)
28.04.2018
Кодована Доля (Глава 11.)
28.04.2018
Кодована Доля (Глава 11.)
28.04.2018
Кодована Доля (ГЛАВА 11.)
Сподобалось? Підтримай Автора, поділись посиланням:
Рейтинг: Відсутній
Переглядів: 28  Коментарів:
Тематика: Проза, оповідання,
ОБГОВОРЕННЯ
Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
БЛОГ "ВІЛЬНІ ТЕМИ"
19.09.2018 © Суворий
Закарпатська криза: Гітлєр проти передачі всього Закарпаття мадярам, Польща - за (жовтень 1938)
18.09.2018 © Суворий
Завершення Судетської кризи: чехи підкорились Гітлеру, нова війна питання часу (жовтень 1938)
18.09.2018 © Суворий
Напад польських військових на українські села Стримба та Кабарівці (серпень 1938)
08.09.2018 © Суворий
Радянською Україною ширяться повстання і заворушення (жовтень 1938)
07.09.2018 © Суворий
Конфлікт довкола Закарпаття: чехи дають автономію, мадяри домагаються анексії (жовтень 1938)
ВИБІР ЧИТАЧІВ
12.04.2011 © Закохана
29.08.2010 © Віта Демянюк
26.11.2011 © Микола Щасливий
26.11.2011 © Микола Щасливий
01.12.2010 © Журналіст
06.04.2009 © МОЛЧАЛИВАЯ
Літературне інтернет-видання "Проба пера" ставить за мету сприяти розвитку української культури та мови. У нас можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літературному порталі тільки вірші та проза сучасників.
© "Проба Пера" | 2008 - 2018
admin@probapera.org

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та політичні вподобання дописувачів, тому відповідальність за зміст творів несуть самі автори ©  Авторські права на твори застережені і належать їх авторам
© Передрук матеріалів в електронних ЗМІ та на веб-сайтах дозволений тільки за наявності гіперпосилання на probapera.org
© Право на передрук творів у паперових ЗМІ та іншій поліграфічній продукції (а також відтворення у будь-який спосіб в аудіо чи відео форматах) належить авторам і дозволений лише за їх письмової згоди