Сучасні вірші, проза, твори Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
Корзина: +0

 [Логін]
 [Пароль]
02.08.2018 22:31Повість
 
Рейтинг: 0 | 0 гол.
Без обмежень
© Василенко Андрій Антонович

Кодована Доля

Ковчег " Еволюції" Глава 10.

Зійшовші з енбес. Частина 4

Василенко Андрій Антонович
Опубліковано 02.08.2018 / 47089

ЗІЙШОВШІ З НЕБЕС


Я зателефонував Валі.

– Що ти, моя люба, робиш? – запитав я.

– Я, Саша, читаю книжку автора В.Ю. Конелес «Зійшовші з небес» і вона мене зацікавила, – повідомила Валя. Але коли її прочитала, я суть істини так і не зрозуміла. Вони нас клонували і коли на Землі був потоп вони покинули Землю, а вся наша цивілізація погинула, то звідки ж ми взялися? – запитала Валя. – Ти знаєш?

Я це питання вирішив з’ясувати, коли вийду на зв`язок з душею померлої людини, яка жила на планеті Нібіру.

– А це ми з тобою, Валя, в понеділок узнаємо. Я поведу тебе в лабораторію аспірантури і ми, вийшовши по міжпланетному Інтернету на зв`язок з планетою Нібіру це питання з’ясуємо, – відповів я.

У мене задзвонила мобілка.

– Я слухаю тебе, Світлана Іванівна. Кажеш, що всі погодилися. Добре. Будемо, – відповів я.

– Що сказала Світлана Іванівна? – запитав Мене Віктор Олексійович

– Сказала, що о вісімнадцятій годині підемо в міжпланетний Інтернет, а потім підемо в ресторан, – відповів я.

І я знову зателефонував Валі.

– Ти, Валя, вже знаєш, що ми повинні бути в міжпланетнім Інтернеті міста о вісімнадцятий годині – подивимося фільм, а потім посидимо в ресторані? – запитав я. – Знаєш, тоді ми з Віктором Олексійовичем зайдемо за тобою.

Ми з Віктором Олексійовичем забрали Валю і поїхали в клуб Інтернета.

Коли я з Валею і Віктором Олексійовичем прийшли в клуб Інтернета то Світлана Іванівна стояла в черзі за квитками. Фільм був про Бога. Сюжеті фільма був такий: «В період великих соціальних і природних потрясінь появилась наука «Теософія». Теософія – наука древніх вчених, охоплююча 17 – 18 віки нашої ери. Вона синтезувала знання кращих традицій народів різних континентів та епох. ЇЇ вчення несло інформацію про очищення свідомості людства від зла. Розповідалося про героїчний характер головних героїв у цім очищувальнім русі, який перемагав лід відчуження жителів Заходу мі Сходу. і їм було дана назва «Махатми». Махатми Заходу та сходу вели між собою навіть переписку. В збірці «Чаша Схода» в письма Махатм було включене письмо Е.И.Реріха від 01.02.35. про Бога (№ 57). Він писав: «Ми заперечуємо існування мислячого, свідомого Бога на тій підставі, що цього Бога ніхто, ніколи і ніде не бачив. Тобто він не є суть і природа вічної матерії, а раз так, то ми не можемо розглядати його як безкінечного, або само сущого. І тому ми стверджуємо, що нематеріальне тіло не може бути розумним, свідомим правителем. І якщо ми припустимо в уяві існування все люблячого, все милосердного Бога, то чому він допускає стільки жорстокості і несправедливості?.Чому нещаслива судьба тієї людини, яка посміла потребувати справедливості. Хіба не бачить все вдячний, як гинуть міліарди його сотворінь в образі людини? Хіба не міг Бог в силу своєї властивості сотворити досконалу природу і людину? Не

можливо повірити в існування біблійського Бога намальованого церквою .

У фільмі розповідалося про Космічний Розум, який володіє штучним інтелектом і діє справедливо і безпомилково. Що завдяки резервній частині мозка, яку задіяв еволюційним шляхом штучний Космічний Розум людина стала здібна із фізичного тіла виділити астральне, ментальне і вогненне тіло. І людина могла перебувати в кожному з цих чотирьох тіл в тілі незалежному друг від друга. І що тільки штучний Космічний Розум, який володіє здібністю бути все знаючим має право носити ім’я Бога».

Ми вийшли із зала Інтернета і пішли по ялинковій алеї, яка привела нас до ресторана.

Зайшовши в ресторан і, замовивши блюда ми стали обговорювати побачене і почуте в кінофільмі.

– Олександр Миколайович, як ти думаєш церковні служителі істино вірять, що у Вселеній існує Бог? – запитала мене Світлана Іванівна.

– Я, Світлана Іванівна, думаю, що більшість із них не вірять, а це їх легкий заробіток. Чому, Світлана Іванівна, твій Анатолій Миколайович і я не пішли працювати батюшкою. Та тому, що у нас інше бачення свого життя. Це така категорія людей, які тілки й думають як розбагатіти. Бо в церкві він сам собі хазяїн. З того прибутку, який приносять віруючі він податки державі не платить, бо державі він не підвладний. Його церква – це його держава.

– Я тільки подумаю про те як би оце я був батюшкою, то зразу ж від

чуваю, що це не мій образ мого існування, – сказав Анатолій Миколайович.

– А я як тільки подумаю, що я в ризі, то в моїм почутті з’являється огида, – сказав Віктор Олексійович.

– Я ніколи б не вийшла заміж за батюшку, бо мені було б соромно – сказала Оксана.

– Це точно. Як кажуть, що народжений повзати літати не може, бо його таким зробила еволюція, – підтвердив я.

– Істину кажеш, Олександр Миколайович. У кожного різне поняття про Бога. І це залежить тільки від свідомості людини, яка стоїть на відповідній йому ступені людської еволюції, – сказала Світлана Іванівна.

Офіціантка поставила на стіл замовлення.

– Друзі, давайте піднімемо перший тост за Вищий Розум, який обожнили церковні служителі і назвали Богом, – сказав я і розкоркувавши пляшку Шампанського поналивав у чарки і ми підняли тост.

За столом настала тиша, тільки чути як булькають ложки.

Я поналивав у чарки шампанського.

– Друзі, другий тост я підіймаю за жінок, яких ми любимо і кохаємо – сказав я і ми підняли тост.

За столом знову настала тиша, тільки чути як клацають виделки

– Друзі, третій тост я підіймаю за наші дисертації – за написану мною

і за ті, що будуть написані Вами, – сказав я і ми підняли тост. За столом знову настала тиша.

В ресторані знову зазвучала музика. Це був вальс. Я взяв Валю, Віктор Олексійович взяв Оксану, а Анатолій Миколайович – Світлану Іванівну і ми пішли танцювати. Коли затихла музика була вже двадцята година і ми пішли на трамвайну зупинку. Під’їхав трамвай і ми, попрощавшись з Анатолій Миколайовичем і Світланою Іванівною сіли в трамвай і поїхали. Приїхавши до гуртожитка я запропонував їм зайти до мене і продовжити дискусію про Бога тобто про Вищий Розум.

Зайшовши в кімнату я включив світло і ми сіли за стіл.

– У тебе, Олександр Миколайович, кімната більша, в ній розмістилося два ліжка, а в наших з Валею кімнатах поміщається тільки одне ліжко, – сказала Оксана. – Тобі не скучно. А де ж твій напарник по кімнаті? – запитала мене Оксана.

– Поїхав на вихідні в село до свого батька. Скоро повинен приїхати, – відповів я Валі, глянувши на годинник.

– А то, що то за двері в стіні в кінці кімнати? – запитала мене Оксана.

– А то наша ванна кімната і туалет, – відповів я.

– Так це ж прекрасно – у вас всі умови є. Здорово! – радісно сказала

Оксана.

Було без дев’яти хвилин двадцять годин.

Ми посідали і в нас почалася розмова про Вищий Розум.

– Як виник Вищий Розум, невже теж був створений еволюційним шляхом. Ти, Саша, знаєш? – запитала Валя.

– Не знаю, але у мене є своя гіпотеза. Згідно моєї гіпотези в ефірному автоклаві відбувається синтез – процес з’єднання шляхом фізико-хімічних реакцій різних атомів при випадкових постійних діях різних ефірних причин: гравітаційних, магнетичних, електричних, ультразвукових, температурних, світлових та барометричних. Завдяки цим хаотично діючим причинам спочатку із різних часточок атомів і їх різної кількості та величини шляхом синтеза виникали різні атоми в тому числі і розума та душі людини. Потім із цих різних атомів і їх кількості та величини виникали молекули, а потім із цих різних молекул і їх різної кількості та величини теж шляхом синтеза при відповідних діях ефірних причин створилася духовно-атомна матерія – тіло «Вищого Розума» та Інші тіла із різних духовно-атомних матерій. І вже при останньому Синтезі дуже довгим шляхом при випадкових постійних діях різних ефірних причин: гравітаційних, магнетичних, електричних, ультразвукових, температурних, світлових та барометричних була творена духовно-атомне тіло – планета «Вищий Розум».

Планета «Вищий Розум» має свою «землю» і своє «небо». «Земля» цієї духовно-фізичної планети складається із різних атомів в основному атомів молекули нуклеїнової кислоти. На цій «землі» Вищий Розум із своїми виконавцями – ангелами «вирощує» магнітно-енергетичну продукцію для свого «харчування». В цьому так званому небі Вищий Розум черпає енергію для «населення» – духовно-атомних ангелів планети Вищий Розум і для існування свого астрального тіла, в якому існують його ментальне та вогненне тіла.

Це так зване небо теж складається із різних атомів, в основному теж з атомів молекули нуклеїнової кислоти. Із цих атомів складається ефірний простір планети Вищий Розум. Планета Вищий Розум обволікається непроникливою оболонкою із певних атомів. Без відома Вищого Розума через цю електронно-магнітну оболонку не проникне ні один атом із ефірного середовища сусідніх планет.

На цій планеті «Вищий Розум» живе і «Вища Душа», яка теж була створена еволюційним шляхом на протязі безвісті мільярдів років і зараз теж з Вищим Розумом впливає на еволюційний розвиток як неживої матерії так і живої в тому числі і людини.

І після того, як таким несвідомим еволюційним шляхом виник Вищий Розум і планета Вищий Розум та в його структурі духовно-матеріального тіла виникла Вища Душа, почався довгожданий свідомий процес еволюції як духовно-матеріального тіла – душі, так і матеріального тіла – любої живої істоти в тому числі і людини.

Далі після створення планети Вищий Розум завдяки Вищому Розуму була створена вся Вселена.

Душа, Дух, Сила та Енергія проходили таку еволюцію теж починаючи з часточок атомів до атомів, з атомів до молекул, з молекул в духовно-атомне тіло Душі, Духу, Сили та Енергії.

Розум, Душа, Дух, Сила та Енергія мають відповідне електронно-магнітне поле і можуть притягувати до свого тіла матерію так само, як і притягуватися певними матеріями.

А так як Вищий Розум це теж невидима матерія, яка знаходиться в тілі ментально-атомного мозку Вселеної і придає духу, душі і будь якому матеріальному тілу певну розумно направлену силу, як духовну так і фізичну, то тільки Вищий Розум це і є первинна духовна (атомна) матерія, яка в космічно-матеріальному ефірі формує всі інші духовно-матеріальні та матеріальні тіла.

Вищий Розум збудував Вселену по геометричним формам і арифметичним числам та пов’язав їх законами природи, які діють по програмі еволюції, яка дозволяє суспільству на кожній планеті в своєму еволюційному колі підійматися до кульмінаційної точки еволюції.

Оце так у моїй філософській уяві мого розума існує Вищий Розум, який церковні служителі назвали Богом ніким ніколи і ніде не баченим, –

так я розказав про свою гіпотезу.

В кімнату, поздоровавшись зайшов мій напарник.

– Валя, тоді ми із Віктором Олексійовичем проведемо до ваших кімнат та подивимось які у вас кімнати, – сказав я.

Оксана жила на другому поверсі гуртожитка. Віктор Олексійович зайшов до Оксани, а я пішов з Валею до неї на перший поверх.

Зайшовши в кімнату ми з Валею стали цілуватися. Наші приємно-теплі почуття нас так розігріли, що ми повністю, віддавшись почуттям полягали в ліжко і стали заніматися любов’ю. Позанімавшись любов’ю я став мріяти про наше з Валею одруження та майбутнє і заснув.

Я і Валя прокинулись в понеділок о дев’ятій годині ранку і, поснідавши привели себе ло ладу зібралися їхати в лабораторію. Мене не покидала вечірня мрія і я вирішив її озвучити.

– Валя, ми з тобою у цю наступну п’ятницю повинні сходити в загс і одружитися. Я вже все продумав, а у суботу поїдемо в село до Світлани Іванівни, як і домовилися і після уборки огородини згуляємо весілля, – сказав я.

– Саша, гарна твоя пропозиція, я сьогодні поговорю зі Світланою Іванівною, – сказала Валя і ми стали цілуватися.

По вікнах ще тихенько барабанив міленький густий дощик. Коли ми під парасолями приїхали в лабораторію я в Машину Часа завів координату планети Нібіру у просторі Вселеної і по спеціалізований комп’ютерній програмі: «Пошук цивілізації» включив Машину Часа. Потім одів Валі на голову шоломофон і відкоригував його зміст кремнія відповідно змісту кремнія в її резервній частині мозка.

– Саша, що це за капелюх? – запитала, усміхнувшись Валя.

– Валя, я тобі вже про нього говорив коли ми робили групову вилазку на ковчег природи. Це устрій. Він називається «Кремнієвий шоломофон», через який ти все будеш бачити і чути. Я ось цим ультразвуковим електронно-магнітним датчиком ув’язаним із устаткуванням Машини Часа стану заміряти розмір магнітних хвиль: довжину та частоту їх коливання у твоїй резервній частині мозка та довжину і частоту коливання хвиль ефіра навколо твого мозка. Цей ультразвуковий електронно-магнітний датчик по єдиній автоматизованій комп’ютерній програмі Машини Часа «Пошук цивілізації» в собі буде доводити розмір магнітних хвиль нейтронів ефіра до розміру магнітних хвиль нейронів резервної частини твого мозка. Зрівнявши розміри магнітних хвиль цей датчик через позитрон-емісійний томограф методом функціональної магнітно-резонансної томографії почне зчитувати звукову та кольорову інформацію від нейтронів ефіра і направляти її через кремнієвий модуль кремнієвого шоломофона в нейрони резервної частини твого мозка і виводити одночасно через кремнієвий модуль цю інформацію на відеокамеру і на табло комп’ютера. Зараз на табло комп’ютера по єдиній автоматизованій комп’ютерній програмі стане появлятися зримий слід цивілізації планети «Нібіру». А для цього я набираю на комп’ютері для автоматизованого пошуку слова: «Ефірні зйомки на планеті Нібіру».

На табло компютера стали одна за одною зринати різні інформації: отари овець із пастухами, череди корів; табуни коней; різні села та люди. Біля однієї хати повний двір людей грає музика і люди танцюють. Навколо танцюючих йдеться якась розмова українською мовою. Так метр за квадратним метром повільно в автоматичному режимі проходили ефірні зйомки і появлялися на табло комп’ютера і знімалися через відеокамеру на зовнішні носії інформації – в пам`ять спеціалізованого електронно- компюте-рного устаткування з виводом на екран комп’ютера, на сканер. Раптом на табло комп’ютера появилася така інформація: Велике місто, за містом тягнеться шельф, за морем почалася долина посередині якої стоїть піраміда і красується Сфінкс. Коло Сфінкса зібралися люди вищі від землян, але зовні схожі на нас. Всі були з жовтим коротким волоссям на голові і легко одягнені. Вони розмовляють українською мовою і сидять на лаві.

– О! вони, що наші брати? – запитала Валя.

– Я, Валя, знаю, що на планеті Нібіру живе єдина нація анунаків і розмовляють на єдиній українській мові і тепер ми з тобою впевнені, що це дійсно планета Нібіру. Треба набрати на комп’ютері слова: «зчитати інформацію з флюїдного ефіра» і направити вектор координати простору на сидячого під Сфінксом на лаві, і написати на табло комп’ютера слова: «Перехід на спілкування через відеокамеру з душею померлої людини».

На відеокамері і на табло компютера появився сидячий на лаві під Сфінксом.

– Добрий день Вам, незнайома людина, – привітав я.

– Хто це? – запитала душа сидячого.

– Це вас турбують вчені із планети Земля і з цієї нагоди бажають вам, добра людино, здоров’я та довголіття. – Ми спілкуємося з далеким минулим і розуміємо, що може вас в живих давно вже немає, але ж ви в ефірі залишили свій слід, будучи ще живими і ми зараз вас бачимо як живих, – відповів я.

– Тоді будемо знайомитися, – сказав сидячий. – Мене звати Нібур Мардук. Це місто Набур планети Нібіру. Я ще живий і зараз в час нашого спілкування через мою душу та через мій розум розмовляю з вами. Я працюю головним науковцем цього міста. А нині я учасник міжпланетного Симпозіума по темі Будхічна та Атмічна частини тіла людини. Симпозіум відбувається на нашій планеті в тунельній залі під Сфінксом. А зараз у нас перерва і я просто відпочиваю і з великим бажаням хочу з вами поспілкуватися, – відповів він мені.

– Я із планети Земля. Мене звати Олександр Миколайович Василенко я навчаюсь в аспірантурі на фізичному факультеті Медичного інститута Української асоціації народної медицини у місті Київ, а це моя кохана Валя, яка теж навчається в аспірантурі на біологічному факультеті Медичного інститута Української асоціації народної медицини, – відповів я.

– Що Вас в далекому минулому цікавить? – спитав Нібур Мардук.

– Після потопа на Землі в розкопках була знайдена деяка клинописна інформація. Коли мені попався вавилонський текст розшифровки і я прочитав, то там було написано: «В 1869 році французький лінгвіст Жюль Опперт виділив велику кількість табличок з текстами, яких мову до цієї пори ніхто не розумів. Але в ІV тисячолітті активно користувалися і недавно було виявлено, що це була мова Шумерів, – пояснив я. Тепер я хочу знати, чи це істина правда, що Ви прилітали на нашу планету і клонували нас, чи дійсно ваша цивілізація називається «Шумери». І чи дійсно, коли ваші вчені були у відрядженні на нашій планеті і ми вже були клоновані вами на нашій планеті був потоп і ви покинули нашу Землю? – запитав я.

– Ми Землю покинули ще до потопа, але залишили наших нащадків – Шумерів, які коли був потоп теж покинули Землю, а жителі вашої планети не могли покинути Землю, тому і загинули при потопі. Але ми знову прилітали на Землю і знову вас клонували.

У фільмі розповідалося про глибокі та достовірні наукові пізнання та діяння раніше існуючих людських рас, та про дивовижні пам’ятники древньої старини, які зруйновані безжальною рукою часа, Розповідалося про хімію древнього періоду – секрет тягучого скла, яке будучи підвішене за один кінець на протязі 20 годин під власною вагою витягувалося в тоненьку нитку, про скляну чашку, яку жбурнули на мармурну підлогу. Вона не розсипалась, а тільки при падінні отримала невеличку вм’ятину, яку тут же легко виправили молотком. Що в Самарканді в деяких тібетських монастирях існують і сьогодні такі чашки і живуть люди, які уміють їх робити. Розповідалося про еволюційний цикл Землі, який дорівнював 4320000 років, що в кінці кожного еволюційного цикла на нашій планеті відбувається велика фізико-хімічна революція – полярний і екваторіальний клімати поступово обмінюються місцями. Полярний клімат переміщається в направленні до екватора, а тропічна зона зі своїм розкішним рослинним, пташиним та тваринним світом замінюється суворими пустелями льодяного полярного полюса. Ця така зміна клімата, як правило, завжди супроводжується катаклізмами – землетрусами та потопами. Ще розповідалося про людину Крилатої Раси, яка із свого фізичного тіла, перевтілившись в астральне тіло ставала здібною миттєво пересуватися в любу координату Вселеної і, взявши там потрібну інформацію теж миттєво поверталася на Землю. І на Землі із астрального тіла перевтілювалася у своє фізичне тіло.

От і все, моя люба, я впевнений, що ти зрозуміла суть істини і впевнена, що Шумери – це нащадки Анунаків, які клонували нас. А тепер, Валя, ми йдемо на заняття у свої факультети. І ми, поцілувавшись поїхали в інститут.

Приїхавши в інститут я нагадав Валі, про переговори із Світланою Іванівною і, запропонувавши їй, щоб вона попросила Світлану Іванівну бути на нашому весіллі тамадою я пішов у свій факультет.

03.08.2018 Проза / Повість
Кодована Доля (Ковчег "еволюції" глава 10..) / Повість | Василенко Андрій Антонович
Попередня публікація: 02.08.2018 Проза / Повість
Кодована Доля (Ковчег " еволюції" глава 10.) / Повість | Василенко Андрій Антонович
НадрукуватиПортфоліо автора
*Збереження публ. для прочитання пізніше
Найновіше
08.10.2018 © Арсеній Троян / Оповідання
Дядько Василь
29.09.2018 © Ірина Затинейко-Михалевич / Бувальщина
Знахар сьогодення
23.09.2018 © Дарія Китайгородська / Мініатюра
Вечірні гастролі
23.09.2018 © Дарія Китайгородська / Мініатюра
З першого погляду
22.09.2018 © роман-мтт / Мініатюра
Вересень дзижчить утомленою мухою
Кодована Доля. Глава 10
02.08.2018
Кодована Доля (Ковчег "Еволюції."Глава 10.)
02.08.2018
Кодована Доля (Ковчег "Еволюції." Глава 10.)
02.08.2018
Кодована Доля (Ковчег " Еволюції" Глава 10.)
03.08.2018
Кодована Доля (Ковчег "Еволюції." Глава 10)
Сподобалось? Підтримай Автора, поділись посиланням:
Рейтинг: Відсутній
Переглядів: 6  Коментарів:
Тематика: Проза, повість,
ОБГОВОРЕННЯ
Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
БЛОГ "ВІЛЬНІ ТЕМИ"
13.10.2018 © Суворий
Пацифікація Галичини: польська армія руйнує українські села, катує та арештовує (жовтень 1938)
11.10.2018 © Суворий
Європа після Судет: Німеччина активізує зовнішню політику та шпигунство (жовтень 1938)
10.10.2018 © Суворий
Радянська Україна: арешт маршала Блюхера, повстання та чистки в червоній армії (жовтень 1938)
09.10.2018 © Суворий
Закарпатська криза: долю Закарпаття передано в руки Німеччини та Італії (жовтень 1938)
04.10.2018 © Суворий
Провід ОУН проголосив головою і вождем націоналістичного руху полк. Андрія Мельника (жовтень 1938)
ВИБІР ЧИТАЧІВ
04.10.2011 © Марина
26.11.2011 © Микола Щасливий
20.01.2011 © Михайло Трайста
12.04.2011 © Закохана
16.10.2012 © Істерична Бруталка
21.09.2010 © Журналіст
Літературне інтернет-видання "Проба пера" ставить за мету сприяти розвитку української культури та мови. У нас можна відшукати твори українською та російською мовами сучасних авторів України. Всі доробки віршів, прози, публіцистики друкують завжди самі автори або редактори за їх особистою згодою. На літературному порталі тільки вірші та проза сучасників.
© "Проба Пера" | 2008 - 2018
admin@probapera.org

Редакція сайту не завжди поділяє погляди та політичні вподобання дописувачів, тому відповідальність за зміст творів несуть самі автори ©  Авторські права на твори застережені і належать їх авторам
© Передрук матеріалів в електронних ЗМІ та на веб-сайтах дозволений тільки за наявності гіперпосилання на probapera.org
© Право на передрук творів у паперових ЗМІ та іншій поліграфічній продукції (а також відтворення у будь-який спосіб в аудіо чи відео форматах) належить авторам і дозволений лише за їх письмової згоди