10.11.2018 21:59
Без обмежень
12 views
Rating 5 | 2 users
 © Поліанна М

Біографія Івана Франка: Та, що поруч

Історія одруження поета з Ольгою Хоружинською

Вона зірок не діставала з неба, Долала мовчки галицький узвіз. Молила тихо, щоб велось, як треба, Опліч з Франком впрягалася у віз…

Іван Франко притягував жінок і у нього закохувалися. Ольга Хоружинська стала не винятком, але на відміну він великої кількості коханок, її Франко теж помітив. Але він губився, з головою був поглинутий літературою і не помічав більш нічого. Знайшовши стародавній вірш в церковній бібліотеці в день весілля, він навіть забув за наречену, гостей та вінчання. А далі, сімейне життя і знову література. Мабуть, це й була перша і єдина жінка письменника. А ще, посаг Ольги, котрий допомагав молодому Франкові будувати кар’єру.

Рекомендую передивитися біографічний фільм «Та, що поруч», щоб відчути, наблизитися до цих дивних почуттів. Переосмислити кохання та життя Франка. В підручниках ми вивчаємо зовсім іншу сторону поета, але справжність інша. Навіть кожна біографія Івана Франка будуються в першу чергу на творчості літератора, хоча має завжди починатися з Ольги Хоружинської.

Близькі за тематикою матеріали шукайте в розділі Літератори, Для школярів, Для студентів, Про кохання, Про життя

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Біографія Пантелеймона Куліша. Невгамовний Пантелеймон. Історія драматичного кохання до Ганни Барвінок / Літератори | Поліанна М». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Біографія Марко Вовчок. Мовчазне божество. Історії стосунків з чоловіками української письменниці Марко / Літератори | Поліанна». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Поліанна М.


Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Поліанна М

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо