11.11.2018 20:21
Без обмежень
29 views
Rating 5 | 1 users
 © Поліанна М

Біографія Пантелеймона Куліша: Невгамовний

Історія драматичного кохання до Ганни Барвінок Пантелеймона Куліша

– Якщо Ви, мамо, не бажаєте, аби я пішла заміж за Пантелеймона Олександровича, – з Вашої волі я не піду, але тоді ніхто інший не стане моїм чоловіком. Олександра Білозерська

Друзі Пантелеймона часто її називали «Беатріче», «ідеальною дружиною». Вона сама Куліша називала ще кумедніше: «моя дружина». Але яке було справжнє життя самої драматичної пари української літератури? Було все, і щастя, і радість, інші жінки та знову життя разом. 50 років – саме стільки тривав шлюб між Пантелеймоном Кулішем та Олександрою Білозерською (творчий псевдонім Ганна Барвінок).

Аналізуючи біографію Пантелеймона Куліша, одразу стає зрозуміло, що музою письменника по життю завжди була Олександра Білозерська. Вона надихала та надихалась. Адже саме під час шлюбної подорожі вона вперше почала писати. Її кохання – народило письменницю. Але яке воно, те щастя, в драмі Пантелеймона Куліша та Ганни Барвінок?

Олександра Білозерська (Ганна Барвінок) – перше та останнє кохання Пантелеймона Куліша.Близькі за тематикою матеріали читати в розділі Літератори, Для школярів, Про кохання

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Біографія Миколи Лисенка. Історії кохання. Ольга О’Коннор, Ольга Липська, Інна Андріанопольська / Музиканти». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Біографія Івана Франка. Та, що поруч. Історія одруження поета з Ольгою Хоружинською / Літератори». Ще більше Ви зможете прочитати на персональній сторінці автора Поліанна М.


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні твору

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Поліанна М

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо