Світлана Нестерівська про себе

Світлана Нестерівська
Україна  Любі мої друзі! )))

З любов*ю і в молитві
Світлана Нестерівська
nesterivskaua.ucoz.ua
#SvitlaUA

Публікації: Світлана Нестерівська

Оберіть авторську збірку з випадаючого списку нижче, якщо у автора вони є

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • Люди з селфі

  Люди фотографуються, бо хочуть здаватися щасливими… І викладають фото у соцмережі, щоб їм заздрили… Винятково безглуздий спосіб самоствердження, який ніколи не буде корисним для жодної з сторін процесу побіжного ознайомлення з інформацією…

 • Попередження. Маріуполь

  Ситуація в країні продовжує бути цікавою: нам задурманюють голову псевдо арештами та псевдо судами, розчулюють похоронами Герої(а багатьох з них при нормальному керівництві могло й не бути!), паралізують потрійною дозою девальвації гривні та погрожують голодом народу, у більшої частини якого на генетичному рівні зберігається пам`ять про знищення мільйонів співвітчизників штучно створеним безхліб’ям. В той час на черзі після зданого Дебальцевого зданий Маріуполь(!?).

 • Бідні люди

  Уппссс! – Гривня знову «впала». Лише на коліна чи просто розпростерлась по підлозі – невідомо, згодом побачимо і якось задаптуємось. Той долар «виріс» майже втричі, а більшість українців як були бідними, так і залишились. Нікого вже той долар не турбує (ну, хіба тих, хто кому повертати доларові кредити. Країна бідних людей. А чому бідний? Бо…. ну так, дурний!

 • Запрограмовані на самознищення

  Ось і справжнє обличчя тоді ще існуючої останньої московської влади: красти, вбивати, брехати. Без докорів сумління. Без каяття. Вони думали, що це триватиме безкінечно. Але Бог є!

 • Бути обережнішими зі своїми мріями

  Незабаром вибори. Повірте, автор написаного тут стоїть поза політикою(чи навіть над політикою). Жодної критики. Ніяких агітацій. Лише одне прохання: слідкуймо за тим, кого ми виховуємо; за тим, чи буде за кого і кому взяти участь у виборах через двадцять років, незалежно від статі. Будьмо розумними!

 • Думки

  Політична ситуація в Україні загрозлива для всього народу і безумовно впливає і на інші – економічну, освітню, релігійну, культурну. Правда, дві останні лише покращуються, як це зазвичай буває у стресових для народу ситуаціях.

Блог "Вільні теми"

Усе, що являє собою цікаву інформацію, яку важко загорнути в цілісний літературний чи публіцистичний твір.