Гаврищук Галина про себе

Україна   Пишу, що відчуваю

Публікації автора Гаврищук Галина

Оберіть авторську збірку з випадаючого списку нижче, якщо у автора вони є

Рецензії / публіцистика

Публіцистичні матеріали, рецензії та відгуки на прочитані книжки, переглянуті фільми, серіали, культурні події

 • Москаль чи не москаль?

  Ніякі писані переконання не є правилом. Просвіт на більш-менш живу відповідь може бути тільки усною.

 • Як звучать прохання

  Ура, бажання виконано. Але прохачеві це не до тями, в нього виникає питання : «за що?» і він просить нової порції лайна собі на голову…

 • Якщо подумати…

  Причина для радості лежить на поверхні, і тільки премудрі мізки не хочуть про неї повідомити, бо надто вже серйозні та начитані для всіляких дурниць. Та й поговірка є: «Що більше знань, тим більше печальки». Тому буду агітувати Вас стати трохи придурками. Ха!

 • Як зупинити розростання негативної реакції

  Праця над собою – це не насильницьке стримування своїх негативних реакцій, а їхня реальна внутрішня відсутність. Приблизно так: до тебе хтось причепився, а ти кажеш «дякую за підказку про мою ваду». Всередині нема злості, а нове завдання для себе.

 • Планування майбутнього

  Нема сенсу звинувачувати букви. Чисте серце не звести нечистими речами, сильну людину не зламати випробуваннями. І якщо вас розлютили якісь речі, то це голос темряви... Світло бореться з спокійним серцем, без зневаги, із співчуттям і відповідальністю за брата. В цьому випадку доказ своєї точки зору не супроводжується ганьбою співрозмовника.

 • Підказки

  Митець завжди відчуває більше. Рукою Бога творить... Для таких – всі простори відкриті через підказки з серця свого. Почути їх можливо в тиші.

Блог "Вільні теми"

Усе, що являє собою цікаву інформацію, яку важко загорнути в цілісний літературний чи публіцистичний твір.

30.11.2018
Втрата | Гаврищук Галина