06.11.2015 11:51
only 18+
302 views
    
rating 5 | 8 usr.
 © Арсеній Троян

Інфекція

Я прокинувся вранці, визирнув у вікно і побачив, як змінилося моє місто. Вулиці спорожніли, асфальт вкрився численними вирвами і ямами, всюди були калюжі і гівно, чувся запах диму, десь далеко натужно вили в сіре небо зграї бродячих псів, а по вулицям ходили, низько опустивши голови і видаючи якісь глибокі гортанні звуки, створіння, які нагадували людей. «Блін, — подумав я. — Мабуть, місто охопила та інфекція, про яку так мріяли голлівудські режисери і журналісти з ТСН. Що робити?». На вулицю виходити небезпечно, але треба: навіть зомбі-апокаліпсис не є виправданням спізнення на роботу. Я вже уявляв собі цей діалог з шефом: «Чому ви спізнились? Вам перегризли горло? Слухайте, це ваші проблеми!».

Одним словом, вийшов на вулицю. Страшно і хочеться вийти в Інтернет. Але не час. Треба йти, переступати ці калюжі. І я йду і помічаю: вулиці дійсно заповнені зомбі. Вони йдуть, немов уві сні, і так само живуть, як уві сні. Дехто сидить і гризе свою ногу, дехто бродить і ричить, дехто лізе на авто в пошуках харчу і аптечки, дехто слухає тіматі, а дехто, як і раніше, гуляє з собаками, собаки, звісно, гавкають і намагаються схопити мене за штани.

Біля АТБ величезний натовп зомбаків штурмує супермаркет. «Брейнс! Гречка! Лавочки!», — ричать зомбаки і чавлять один одного кросівками з Барабашова.

У центрі спокійніше, тут зомбаки проводять передвиборчу кампанію. Купа наметів, зомбацька агітаційна література. «Голосуйте за «Воскресіння», ми воскресимо мертвих і тарифи 2005-го року!», «Партія «Блок Зомбака Зомбаченка»: за європейську зомбацьку Україну», «Партія «Свобода від мізків»: Слава Зомбакам! Зомбакам Слава!».

Від цих зомбаків відбитися найскладніше, але я вириваюсь, йду далі і знаходжу живу людину. Це — молодий харківський поет, Вася Пупкін, але він назвав себе Тролем З Амбіціями Бога. Поет сидить на лавочці і п’є роганське. «Мені так сумно. Мене ніхто не розуміє, я старий, мені 28 років, мені здається, що мене всі хочуть наїбати, мене не лайкають Вконтакті і ще в мене свербить ліва п’ята. Що робити? Мабуть, забухаю», — говорить він і прикладається до пляшки.

Уже на роботі (яку ніхто не скасовував) вмикаю комп і знаходжу відео, на якому Алла Мазур говорить: «Повертаємося до подій у Харкові. На жаль, ніякого зомбі-апокаліпсиса там не сталося. Це був флешмоб, присвячений святкуванню Хеловіна. Хоча стривайте, флешмоб заплановано на завтра. Перепрошуємо за неточну інформацію і прощаємося з вами, бо описувати звичайний день у Харкові не цікаво».

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 14.11.2015 01:47  .. => © 

Чудова замальовка)

Смачні матюки і взагалі. Тільки хіба все так просто. 

 06.11.2015 19:29  Каранда Га... => © 

Наша реальність.. . Єдине перебільшення - ще поки ноги самі собі не гриземо на вулицях... Сподобалося! Особливо про пупкіна)