24.01.2016 13:54
Без обмежень
381 views
Rating 5 | 6 users
 © Арсеній Троян

Фізкультура для лінивих

Фізкультура для лінивих

 

Не любиш фізкультуру, але хочеш понтонутися перед друзями типо ти качок? Увесь вільний час проводиш за компом / на дивані і тренажерку бачиш лише з вікна маршрутки? Хочеш стати крутим Арнольдом Шварцовичем Неггером, але сил вистачає лише на те, щоб зігнати кота з крісла? Не переживай, для тебе найкращі спеціалісти з серіалів, фрілансери, поети з пивними пузцями та всі ті баби, які оновлюють аватари кілька разів на день, розробили комплекс вправ, що лише попахують фізкультурою, але дозволять тобі і далі заспокоювати докори сумління, ніяк не зашкодять твоїм сколіозу та обвислим м’язам та не змусять відірвати п’яту точку від крісла.

1. Пробіжка на кріслі з коліщатками. Перед ну просто офігенно сильними фізичними навантаженнями обов’язково треба зробити кардіо. Сідаємо в крісло з коліщатками і ритмічними рухам ніг переміщаємо крісло від тумбочки, де лежать навушники, до комп’ютера. Достатньо одного повторення.

2. Жим штанги лежачи без штанги. Безпосередньо тренування починаємо з базових вправ. Лягаємо на диван (спина має щільно прилягати до його поверхні), розкидаємо руки і починаємо лежати. Чотири підходи по десять хвилин, у вихідні підходи можна збільшити до шести, а повторення — до години, двох. Вправа наскільки корисна, що її, в принципі, можна виконувати цілий день. Функцію штанги може виконувати смартфон або планшет, який треба піднести на рівні очей і зафіксувати в такій позиції, оновлюючи сторінку і чекати, доки тобі хтось щось напише. Для додавання ваги рекомендується накритись пледом або покласти на груди кота вагою 3-5 кілограм.

3. Присідання з нульовою амплітудою. Наступна вправа, хоча і популярна серед диванних качків, але потребує чіткого дотримання техніки виконання. Підводимось з дивана, обережно перекладаємо кота на плед, підходимо до тренувального крісла з коліщатками, ледь-ледь згинаємо коліна і повільно опускаємо п’яту точку в крісло. Видихаємо, розслабляємось, вмикаємо фільм. Підводимось через дві години, повторюємо вправу через десять хвилин, годину або навіть о другій ночі.


4. Вертикальна тяга бутерброда. Час зробити ізолюючу вправу. Приготуйте п’ять-шість бутербродів, поставте на столі перед компом. Далі беремо перший бутерброд, повільно, без ривків несемо його до рота. Головне завдання вправи: не розсипати крихти на клавіатуру, не задіти рукою чашку з чаєм, а вільною рукою набрати повідомлення ВК. Відставляти вбік чашку і/або клавіатуру або хавати на кухні суворо не рекомендується.


5. Підтягування клавіатури прямим хватом. Ще одна ізолююча вправа. Для її виконання потрібно помістити клавіатуру у спеціальну висувну поличку під столом, де зазвичай лежать курсові роботи з першого курсу та дистрибутиви Віндовс Ікс Пі. Коли клавіатура переміщена, починаємо ритмічно витягувати поличку, грюкати нею, шукати потрібні клавіші, псіхувати, згадувати сліпий набір і набирати у ворді «чсписог виукористаних джерез». Вправа розвиває координацію та сприяє чистоті загадкової висувної полички.


6. Розтягування на дивані. Насамкінець варто зробити розтяжку. Лягаємо на диван, потягаємось, позіхаємо з голосним риком і говоримо «як же все дістало», чухаємо коліно, плануємо почати бігати з понеділка.  • Увага! Не забудьте ...

Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 24.01.2016 19:49  Богдана Копачинська => © 

Ще одна класна вправа є для пресу живота) називається - гребля ложкою по тарілці. Бажано виконувати 5 раз в день і животик буде, наче м`ячик) 

 24.01.2016 15:14  Ем Скитаній => © 

цікаво...особливо "бігати з понеділка"... 

 24.01.2016 14:53  Марієчка Коваль 

Наче і смішно. Але таке і я б написала (пойміть правильно), все передбачувано вийшло. Але! Актуальна тема! Тут великий плюс. 

 24.01.2016 13:59  Каранда Галина => © 

Хі :)  

Публікації автора Арсеній Троян

Літературні авторські твори, вірші, проза, публіцистика та інше