20.04.2016 14:40
Без обмежень
182 views
Rating 5 | 4 users
 © Дарія Китайгородська

Ранкові дива

На сьогоднішній ранковій пробіжці в Биківнянському лісі мені зустрілися два велосипедисти, один бігун-однодумець, купа собачників і відчайдушний вершник на величезному гнідому коні. Він мчав по лісовій дорозі, а з-під копит летіла на всі боки глиця й пісок. На мить мені здалося, що кінь просто перестрибне через мене й помчить далі, але вершник натягнув повіддя - і цей велетень пішов кроком. Я сама трохи їжджу верхи, тому не могла не оцінити розміри цієї прекрасної істоти. Проходячи повз мене, кінь скоса глянув і зневажливо пирхнув, мовляв, бігають тут, чи вдають, що бігають, всілякі…

І я побігла далі. А на наступному перехресті лісової дороги стояла… бабця. Отак собі стояла, чітко посередині, склавши руки на грудях і щось видивляючись попереду. Здалеку мені здалося, що то моя покійна бабка, вбравшись в свою рясну чорну спідницю і зелено-синю кошульку та пов’язавши темну хустину на сиве волосся, видивляється, коли я повернуся з крамниці. Аж ось я підбігла ближче, повернула до неї голову…. І так і хочеться написати: «Стара криво усміхнулася чорним ротом, всередині якого хижо блиснув жовтий зуб…» Але насправді бабуся просто привітно кивнула мені у відповідь на моє «Доброго ранку!»

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Чорнобиль - 30 / Рецензія «Чорнобильська молитва» Світлани Алексієвич | Дарія Китайгородська». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Я тут вдома / Мініатюра | Дарія Китайгородська».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 11.11.2016 20:57  © ... => роман-мтт 

беріть, на здоров’я! 

 11.11.2016 18:14  роман-мтт => © 

«Стара криво усміхнулася чорним ротом, всередині якого хижо блиснув жовтий зуб…» - оце можна собі заберу? А лірика нехай у вас лишиться - гарно бігаєте, я скажу! :) 

 21.04.2016 09:13  © ... => Тетяна Ільніцька 

Дякую :) 

 21.04.2016 08:40  Тетяна Ільніцька => © 

Гарно написали! Креативно!
У маленькому творі багато яскравих і викінчених образів))  

 20.04.2016 15:43  Каранда Галина => © 

:))) 

Публікації автора Дарія Китайгородська

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо

Сторінка: 1 з 13 | Знайдено: 73
Автор: Дарія Китайгородська
АВТОРСЬКІ ЗБІРКИ: Ой, чи біг, чи не біг...;
Сортування за: Дата/час опублікування з спад.;