29.05.2016 12:54
for all
227 views
    
rating 5 | 2 usr.
 © Гаврищук Галина

Два плюси та сім мінусів брехні

Художники, митці, поети,
ця тема жодним чином не стосується вас,
бо інакше, у вас не було б таланту.

Кажуть, коли людина збрехала, то так намалювала подію, якою б хотіла її бачити. Тобто це вже її нова правда. Даю поправку – це можливо тільки для корегування помилок силою думки. А зумисна передача невірної інформації, як завше, має декілька сторін. На жаль, це в’їлося в образ нашого життя. Без цього нам нікуди... То ж познайомтесь, що воно таке... Думок може бути безліч, бо ми різні. Я пишу тільки про те, що відчула.

Традиційно, спершу хороше.

  1. Коли дитинка нашкодила і каже, що це не вона, – вірте їй. Не було у її помислах зробити щось погане для вигоди своєї. І не усвідомлює вона провини, не хотіла прикростей для вас. Заради цікавості було, чи «само», по неуважності. Провини не розуміє, значить чиста це фантазія. Вона ж дитя... Коли ж задумала і запирається, а совість мовчить, то у неї був мотив, що виправдовує її дії. Знову не помилка, бо те, заради чого – важливіше, це її правда. Негативу тут нема, а тільки пошук шляху для досягнення своєї цілі...
  2. Великодушна брехня. Правда, яка піклується про чуже серце. Чиста. Мотив – як оберіг для ближнього, може бути з такту, співчуття чи захисту.

Все, плюсики закінчились, більше виправдань не бачу...

Інші різновиди брехні включають в себе вигоду. Навіть, якщо пройде, то перемога чи зиск заряджені негативом і здача не забариться...

  1. Відмова допомогти. Від’єднання себе від проблем загальнолюдського тіла. Логічним буде те, що ви не отримаєте допомоги, коли вона знадобиться. Будете одинокі в скрутний момент. Говорячи не правдиву причину, людина обманює простір, що є дурнею, бо викривити його не можливо. Швидше сам вийдеш з-під опіки. Правдиве «не хочу» не засмічує його, бо щире. Така відмова не буде мати негативного наслідку, бо це ваша законна воля.
  2. Забрали чуже. По закону з’єднаних ємностей, ви втратите щось інше. Скажете відкрито, то свідомо готові до випробувань заради свого задуму. Заради вашого навчання цей негатив може пере-плюсуватися. Обманете – викривили вищий план, знову ви запустили вірус в нашу плазму. Тут стикнулись дві програми – ваша і Творця. Хто кого переможе немає сенсу уточнювати. Не дивуйтесь тоді вічному своєму невдоволенню...
  3. Зганьбили когось придуманою історією? А себе в єдиному тілі ще більше, бо вас почнуть лікувати антитіла. Ви приєднали негатив до свого ж брата, який повинен був зіграти якусь роль у вашій же виставі. Тож і себе отруїли одночасно. Словом своїм написали новий план... Та чи придумали закінчення? Кого заморочили, і скільки чистих енергій потрібно, щоб знову все переписати – прорахували? Ви вже знаєте, хто їх має віддати... Ви.
  4. Зрадили когось – втрата чистоти відносин і щирості. Обман нічого не змінить, бо ви вже нанесли свій удар по всіх нас. Викривлена трактовка тільки віддаляє вас від голосу совісті і робить неможливим виправити помилку на рівні мисли-форми. Бо насправді вона формує вашу правду. Нікуди не подінетесь, буде віддача без вашої згоди...
  5. Оправдовування за свої вчинки чи погані звички – це сором за себе. Не маєте сміливості любити себе всякого... Ай-яй, у вас же Бог живе. Можливо, ваші помилки – це шанс для ближнього пробачити і не осудити? І це є також план? А ви цей задум переробляєте і заряджаєте негативом... І кому ж виправляти? Без слів...
  6. Обман заради своєї привілеї (нехтування інших клітин нашого загальнолюдського тіла). Виштовхуєте себе. Коли будете хворіти, то енергія від інших клітин вас не підтримає. Самі-самі. Та, де візьмете позитивний заряд, не відомо... Можливо у якомусь терпінні ви звернетесь за допомогою, втратите надуманий престиж, що не приніс вам ні спокою, ні щастя, і пожалкуєте... Тільки тоді та брехня пере-плюсується.
  7. Просто-так. Вибачте наперед за те, що зараз напишу. Бо ви просто-таки дурень. Не маючи на це жодної причини, робите із себе мішень для віддачі негативу... Ха-ха. Може це когось розсмішить, то вже і користь буде...

Одна моя порада – не хочете казати правду, то просто мовчіть, бо так люди здаються розумнішими. Це справжня правда, тоді вони не роблять собі і всім нам шкоди.


P.S.: Не плутайте брехню-пустощі заради сміху, ціллю яких не є обман. Серйозність розбавляти необхідно. Такі брехунці продовжують життя.

Публікації: Гаврищук Галина

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 30.05.2016 20:02  © ... => Панін Олександр Миколайович 

таки-так. Причому це все несе людина у собі по-половині... 

 30.05.2016 10:46  Панін Олек... => © 

По вузенькому місточку,

який "гостріший за лезо,

та більш тонкий, ніж волосина",

йдуть над розпеченою

лавою -

разом...

одне за одним...

вічно...

Правда і Кривда.

 29.05.2016 23:20  © ... => Каранда Галина 

Творчий вогонь і брехня несумісні. І по-говірки завше мають правдиву основу... Дякую за проникливість. 

 29.05.2016 22:34  Каранда Га... => © 

Епіграф наче говорить, що "что позволено Юпитеру, то не позволено быку"...

 29.05.2016 18:04  © ... => Каранда Галина 

Коли подія і слово зливаються (правда), то це не суперечить правилам світу. Коли розходяться, то ми йдемо всупереч. Виправдання не рахуються, бо наше слово в цьому випадку як перешкода для реального аналізу події. Підсвідомість звикає не бачити, не чути і не відповідати, бо бреше потім нам, наче по нашому ж наказу. Тому ми є там де є. А ті тимчасові задоволення не відомо чим обертаються потім. Знаю тільки, що відробляємо навіть не знаючи за що.

Той анекдот, що ви написали - не брехня, а так -- пустощі, для сміху. Серйозність треба розбавляти обовязково. Це не рахується, бо нема обману.

 29.05.2016 16:59  Каранда Га... => © 

мене з дитинства вчили, що брехня то гріх...
тому зараз важко жити - не вмію вчасно швидко й правильно збрехати.
Анекдот: "Алло, Петь, бери випивку і їдь до мене. Будуть дівчата". "Алло, Коль, бери дівчат і їдь до мене, буде випивка".
брехня? - брехня, Але в результаті при нульових затратах таки є і випивка, і дівчата, і вже наче й не брехня. І всі добре!)
Що каже всесвітній розум (тіло???) з цього приводу?)