18.07.2016 11:04
only 18+
402 views
    
rating 4 | 6 usr.
 © Арсеній Троян

Проспав Апокаліпсис

П`ятничний вечір. Час, коли більшість людей страждають фігнею: гуляють, відвідують кафе та театри, гуляють з коханими в ледь відчутній липневій прохолоді, їдять морозиво, а потім всю ніч займаються пристрасним коханням на білих перинах і говорять до ранку. Лише офісний працівник, любитель мемасиків та серіалів Ігор Престолів знав, як з толком зустріти вихідні, тому сьогодні, в п’ятницю відривався на повну: засмажив собі з яєчнею сосиски з АТБ, помив ноги в пощербленому тазику, потім дивився улюблені серії доволі старого серіалу «Блондинка, винищувачка зомбі», потім видалив половину друзів з ВК, а коли посутеніло, він, в одних плавках, розвалився на ліжку і відчув, що на нього накочується сон. За вікном гуло повнокровним життям місто, вечір п’ятниці, була десята вечора, Ігор Престолів ліг спати.


Було спекотно, дзижчав комар і намагався вкусити Ігоря в шию, Ігор махав рукою, бив себе по обличчю, але ближче до одинадцятої важко зітхнув, перевернувся на лівий бік і заснув. У цей час у далекій арабській країні Шайтанія одноліток і близнюк Ігоря (Ігорзахір Престолшакір Аллахакбарович) блукав темними вуличками свого шайтанійського ХТЗ і раптом натрапив на військовий кортеж місцевого і ненависного всім правителя, диктатора і власника з двох десятків золотих статуй (на яких був увічнений, звісно, сам диктатор) Марата аль-Башарова. Марат аль-Башаров за роки свого тридцятирічного правління дістав всіх мешканців Шайтанії, бо змушував працювати сім днів на тиждень і належним чином не контролював поливи конопляних полів, тому кожен мешканець Шайтанії хотів зустрітися зі своїм правителем і носив на цей випадок десь під численними накидками бомбу. Була бомба і в Ігорзахіра, яку він, не зволікаючи і не роздумуючи, кинув в джип Марата аль-Башарова. Джип вибухнув, загинуло кілька охоронців, але диктатор вцілів: він, обсмалений і припечений, у самих сандалях прибіг у свою резиденцію в столиці Даманськ і відразу розпорядився знайти терориста. Місто заповнили урядові війська, Ігорзахір та його поплічники вийшли на вулиці, почалась революція, війська розігнали протестантів, але ті зібрались знову, уже з калашами, захопили місто. Урядові війська запросили підкріплення, місто відбили, але повстанці захопили його знову, цього разу їх було більше і вони розділилися на кілька десятків великих, малих і зовсім малих з десятком чоловіків у домашньому одязі відгалужень та угрупувань, усі бігали, стріляли один в одного, не розбираючи, де свої, а де чужі, кричали «Аллах Бабах», підривали мечеті, знищували архітектурні пам’ятки. У конфлікт влізла Росія, і на Сході Шайтанії виникла «Шайтанська Народна Республіка», лідером якої став козопас, він пересів із кози на броньований джип, вимагав незалежності своїй республіці і нових тюрбанів. Війна охопила всю Шайтанію, сотні вбитих лежали під знищеними мечетями, колони біженців розтягнулись на сотні кілометрів, йшли в Європу, плили на ваннах у Сполучені Штати.


У цей час Ігор Престолів додивлявся перший сон, перевернувся на правий бік, а в далекій африканській країні Бананія пірати захопили німецький танкер з німецьким порно, тобто нафтою, тобто танкер багато чого перевозив. Пірати були добре озброєні, швидко захопили корабель, закрили команду на кают-компанії і почали вимагати від міжнародної спільноти мільйон доларів і чотири вхс-плеєри, бо їм ні на чому було дивитись касети. Рада ООН зібрала термінову нараду, занепокоїлась і почала обдумувати: діяти треба швидко. Пірати погрожували вбити команду, рада ООН чухала голови: фіг з нею, з командою, але втрата годної порнухи завдала б непоправної шкоди. Ну і нафти, і всього іншого, що було на танкері. Тому рада ООН терміново викликала з бару Оклахоми Брюса Віліса та Стетема і відправила їх з ножами та плюхалками мочити піратів. Брюс Віліс і Стетем сказали «ол райт», взяли зброю, поїхали і їх там відразу замочили, бо це не кіно нах. Одним словом, у конфлікт втрутився німецький спецназ, він швидко поклав піратів, але один з них втік в сусідню країну Чорножопію і звідти привів цілу армію відбірних чорножопців. Німецький спецназ втік у Німеччину, однак у цей час підтягнувся флот НАТО, який «Томагавками» бив точно в чорні жопи. Війна охопила всю Африку, всі африканці бігали по джунглях і під мавпячий рев мочили один одного, не розбираючи, де свої, де чужі, а де мавпи. У конфлікт втрутилась Росія, і на Сході Бананії виникла «Бананійська Незалежна Республіка». Її лідер був колишнім свинопасом, він зі свині пересів на новенький джип і вимагав від міжнародної спільноти мільйон доларів, бананів і вхс-відак.


У цей час Ігор Престолів прокинувся і пішов на кухню пити воду з-під крана. Напившись, він гикнув, почухав крізь сімейні труси ліву сідницю і знову пішов спати. Доки він засинав, у бельгійському метро терористи захопили заручників. Невідомо, що вони вимагали, але якимось чином на пероні з’явився представник Росії, який почав вербувати людей у «Метрівську незалежну республіку». А Ігор Престолів все спав собі. Доки він сопів і пускав слину, вибухали машини, йшли танкові клини, бомбились міста, збирались маніфестації, світ палав, а вже під ранок, коли Ігор Престолів почав вимикати будильник і психувати, на набережній у Венеції Степан Галябарда на «Ікарусі» чавив Цоїв.


Вранці Ігор Престолів прокинувся, сів на ліжко, потім босими ногами прошльопав у туалет і там, не відкриваючи очей, посрав. Потім він повернувся у спальню, поліз в Інтернет і зрозумів, що за цю ніч світ кардинально змінився. Просто все стало з ніг на голову або навпаки. Ігор зітхнув, нахилився і почав шукати шкарпетки. Він швидко знайшов одну (її не складно було знайти, бо на п’яті малась невеличка дирочка), а доки шукав іншу, Землю захопили інопланетяни і почалася ядерна війна.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 18.07.2016 22:47  Олександра => © 

Ого, нічого-собі! Дуже влучно.  

 18.07.2016 12:12  Каранда Галина => © 

актуальненько...навіть дуже.