13.12.2016 11:20
for all
122 views
    
rating 5 | 6 usr.
 © Дарія Китайгородська

Собака-цілувака

Биківнянський ліс. Добігаю останні сотні метрів зі свої традиційних п’яти тисяч. Просіка запорошена сніжком – і це приємно, особливо порівняно з тим запливом, який я здійснила кілька днів тому. Тоді я повернулася з пробіжки вся мокра – і не тому, що швидко бігла, а тому, що швидко бігла калюжами, розбризкуючи воду. Вирішила про всяк випадок купити ласти, але зима таки прийшла до тями й згадала, хто вона і як має поводитись.

Отож біжу. І радісно не тільки мені, а й собакам, які бігають навколо лісом і шаленіють від морозцю й ігор. Сьогодні особливий песячий ажіотаж – в очах мерехтить від різноманіття розмірів та порід.

Аж ось назустріч мені вихоплюється маленький білий песик – з тих, що й дорослі залишаються цуциками. Має чорну плямку навколо ока й чорний кінчик хвоста і гавкає так, що аж у вухах лящить. Я його й помітила завдяки видатному гавкоту, бо його біленька шерстка зливалася з краєвидом, аж поки він не подав голос.

Це усміхнене собача мчить мені назустріч, аж захлинаючись від захвату, вимахує хвостиком і радісно верещить. І тут від надлишку почуттів, підбігаючи вже впритул до мене, воно високо підстрибує, стає лапами мені на груди – і зі всього маху лиже мене в носа! Зістрибує і біжить далі…

А я зосталася в чуді та в диві…

Публікації: Дарія Китайгородська

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Сторінка: 1 з 5 | Знайдено: 27
Автор: Дарія Китайгородська
АВТОРСЬКІ ЗБІРКИ: Ой, чи біг, чи не біг...;
Сортування за: Дата/час опублікування з спад.;

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 16.12.2016 11:47  © ... => Тетяна Ільніцька 

Дякую! 

 14.12.2016 09:17  Тетяна Ільніцька => © 

Ну й пригодонька Вам трапилася... Так можна не лише збитися з курсу пробіжки))))
Не знаю, чи слід остерігатися собачих цілунків? Я б остерігалася. Бережіть себе, Даріє))) Ми любимо читати про Ваші пригоди під час пробіжок))) Хочемо, аби вони з`являлися і надалі))))) 

 14.12.2016 02:03  роман-мтт => © 

знайомі відчуття: мене так такс мій щодня зустрічає - з ніг збива! :)))
ай, гарний собака вам зустрівся!