05.07.2017 23:01
for all
184 views
    
rating 5 | 3 usr.
 © Гаврищук Галина

Диво-дивне

Диво-дивне 3.

Ламала голову Любочка, − як вивести колишніх владних злодюжок на чисту воду. У них все прикрито такими ж самими прокурорами та суддями. Інформація прихована… Раптом її осінило. Ото буде чудо!

Завітала героїня на зону, браття. Там і посміювались над її реформами, і любили водночас, називаючи поблажливо – Мамою. Та й скликала Любця Віче. Гордими стали зеки, що за рівних всякому їх має, не дивлячись на хиби у житті. Зібрались в кімнаті з дзеркалами, та про трансляцію для непосвячених не забули, щоб так-би мовити, все по чистяку, без домислів і звинувачень потім. І на загальноукраїнський цілодобовий канал, що висвітлював кожну владну дію, не забули вивести.

Сидять вісім пап і дивляться з-під лоба на Маму. Знають вже, що провокацій вона не робить, бо чесна, але й з владою їм якшатись не можна. Такого ще не було… Розгублені, хоч з вигляду – вовкулаки.

А Любця лагідним таким голосом :

− За допомогою я до вас. Справа добровільна. Якщо хочете послужити Україні і собі самим, то збирайте військо. Знайдіть серед своїх економістів, юристів та аферистів всяких. Та й виведіть-но колишніх, через діяння яких долі ваші покалічені, світогляд жорстокий сформований. Не для користі, панове, для справедливості. Хто участь в битві приймати буде – той вільний. Але ж слово дати мусите перед всім світом і Богом. Поки боротися будемо, − тут будете, під цілодобовою охороною… Відповідь чекаю вже, без зайвих роздумів.

Що тут скажеш? За стіною було чути радісні крики і ритмічні руко плескання. Без слів було відомо, що військо вже готове. Нанімо папи попереглядались між собою і найстарший мовив:

− Треба, так треба.

… Через пів року документація для конфіскації була готова. Ще через місяць Україна повністю розрахувалась з боргами і стала ВІЛЬНОЮ.

Любця прийняла закон про моментальну передачу свого голосу і вибору для кожної людини. Через любий банкомат і картку з ідентифікаційним кодом. Голоси відкриті на екрані. Кожна думка береться до уваги. Все обробляється науковцями і вираховується оптимальний варіант рішення.

Президент більше не одноосібний рішала. Тепер з народом. Як Мама.

Відродились українці, про силу згадали, що в жилах тече. Тепер від них залежить як будуть жити їхні діти. По совісті. Вільні. З талантами небаченими і руками золотими… Для себе ж!

Публікації: Гаврищук Галина

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 16.08.2017 14:11  © ... => Наталія Старченко 

Дякую за підтримку мрії... 

 15.08.2017 23:00  Наталія Старченко => © 

Дай Боже, щоб так і було... 

 06.07.2017 15:45  © ... => Каранда Галина 

Над тими хто був при владі ніякі механізми більше не спрацюють, окрім як помста тих, кому не так повезло. Ті, що за гратами якось знаходять любу інформацію. Серед них є і такі, яких підставили замість себе "важливіші", -- економісти і бухгалтери, пройдохи і т. д. Свій свого ніколи не посадить... 

 06.07.2017 13:23  Каранда Галина => © 

не зрозуміла механізму "битви"... 

 06.07.2017 09:45  © ... => Панін Олександр Миколайович 

гарний сон 

 06.07.2017 00:24  Панін Олександр Мико... => © 

Золота Утопія