02.09.2017 10:32
Без обмежень
83 views
Rating 5 | 1 users
 © Дарія Китайгородська

Помста

Вчорашня пробіжка давалася важко: чи то занадто багато думок обсіло мою дурну голову, і вони не давали душі досягти потрібного стану, який дає легкість ногам, чи то просто був невдало вибраний час, коли тіло мало не найкращі фізичні кондиції, але біглося з натугою, ледве-ледве витримуючи звичний темп. Та ще й давалася взнаки неймовірна кількість місцевої школоти, яка заполонила Биківнянський ліс на честь 1 вересня: ці юні створіння палили вогонь, репетували, ганяли наввипередки, борюкалися, цілувалися, пили просто з горла і взагалі розважалися, як могли й уміли.

Аж раптом для однієї такої групки, яка вже просувалася до узлісся, об`єктом для розваг стала я. Вони йшли, перекривши всю просіку, тому мені довелося їх оббігати. І коли я вже майже обминула цей натовп, один юний і, треба думати, особливо обдарований представник школотської фауни, надумався підняти свій рейтинг за мій рахунок. Він побіг поруч зі мною, перекривляючи мою ходу, гіпертрофовано хекаючи й розмахуючи руками.

Я спробувала відірватися від нього, але це був не підтоптаний одноліток з нагуляним черевом, а молоде довгоноге створіння, яке легко витримувало мій темп і, підозрюю, могло бігти втричі швидше, ніж я. Однак наразі воно просто мало бажання познущатися з дорослої тітки, яка раптом натягла шорти й уявила себе спроможною бігати.

Але я не мала бажання бути об`єктом для його насмішок. І, звісно, мені тут же захотілося придушити юного гумориста, але якби я не вміла стримувати свої «гуманістичні» й «людинолюбні» інстинкти, то, підозрюю, околиці Києва вже давно були б всіяні трупами ;) Тому моя помста була менш кривавою, однак особливо вишукано жорстокою.

На цій просіці є невеликий пагорб. Його схили круті, а доріжка посередині полога і на перший погляд здається дуже зручною. Насправді ж – це просто струмок з піску, в якому відразу загрузаєш вище кісточок. Особливо на бігу. Це юне нещастя, яке взялося кепкувати з мене, звісно, і не підозрювало про таку підступність навколишнього ландшафту, і гордо, з розгону, вклепалося в пісок, не втрималося на ногах і, на мою підлу радість, заорало носом! Я ж, набравши швидкості, просто злетіла на пагорб крутим схилом і встигла вчасно обернутися, щоб насолодитися миттю свого тріумфу.

Вже збігаючи з горба, чула навздогін крики, що "так нєчєсна, нє спартівна і ваще..." ;)

Хай там як, а я його "здєлала", і тепер цей юний свинтус тричі подумає перед тим, як з когось насміхатися. А я наступного разу таку фауну просто відстрілюватиму: з арбалета в те місце, звідки ростуть довгі ноги...

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Пойожимося весело / Мініатюра | Дарія Китайгородська». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Таки на краще / Мініатюра | Дарія Китайгородська».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Мене звати: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 02.09.2017 14:33  Панін Олександр Мико... => © 

"Я помстюся і мстя моя буде жахлива!" 

 02.09.2017 10:48  Каранда Галина => © 

клас!) Молодець, так йому й треба!) 

Публікації автора Дарія Китайгородська

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо

Сторінка: 1 з 13 | Знайдено: 73
Автор: Дарія Китайгородська
АВТОРСЬКІ ЗБІРКИ: Ой, чи біг, чи не біг...;
Сортування за: Дата/час опублікування з спад.;