13.01.2018 12:03
Без обмежень
50 views
Rating 5 | 2 users
 © Дарія Китайгородська

Мандрівочка пахне...

Привіт, Маланко! Здоров, наддністрянко!

Сьогодні Маланки – і саме в такий день я гостро відчуваю свою приналежність до наддністрянської цивілізації, хоча вже бозна скільки років живу в Києві і люблю це місто і його річку всією душею. Київ давно мій, а я – його.

Але на Маланки в мені прокидаються якісь стародавні відчуття, які примушуть згадувати, що я того краю, де все зелене, де пагорби заставляють погріти чуба, поки кудись вилізеш, а річки ховаються в глибокі й містичні каньйони; де найменший дощик перетворює славетний подільський чорнозем на страшну непролазну багнюку; де добра господиня, запрошуючи до столу, зазвичай бідкається, що нема чим частувати, аж тарілки стоять в три поверхи, а гості починають їсти тільки після третього припрошування… І не біда, що від мого села до Дністра трохи є дороги, але якщо вуйковими городами, то майже поруч ;)

Ми з подругою почали святкувати ще вчора, випивши трохи глінтвейну і туркочучи одна одній на вуха всі свої жалі й невдачі. І такий якийсь мені цей вечір видався смурний і невеселий – чи то глінтвейн на мене так подіяв, чи зима, сірість і темрява взяли гору, але я прийшла додому і заснула, так і не вийшовши на пробіжку.

Довелося надолужувати сьогодні зранку, і Маланка виявилася милосердною, завітавши у Биківнянський ліс зі свої наддністрянських берегів. Навіть сонечко визирнуло із-за хмар, освітивши ледь припорошені просіки і веселих собак, які танцювали на легенькому морозці. І біглося мені легко й радісно, бо настрій змінився, і світ тепер не такий похмурий і жорстокий.

Але яскравого сонця і теплого моря все одно хочеться, тому я пішла складати торбу ;) Мандрівочка пахне… А вас з Маланкою!

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Як побігати в Дубаї / Мініатюра | Дарія Китайгородська». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Порнографія / Книга | Дарія Китайгородська».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 13.01.2018 19:04  Каранда Галина => © 

О, то було б дуже цікаво! 

 13.01.2018 13:18  © ... => Каранда Галина 

Хіба в салоні літака :) 

 13.01.2018 12:09  Каранда Галина => © 

і Вас зі святом!)
сьогодні ввечері - щедрувати?:) 

Публікації автора Дарія Китайгородська

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо

Сторінка: 1 з 13 | Знайдено: 73
Автор: Дарія Китайгородська
АВТОРСЬКІ ЗБІРКИ: Ой, чи біг, чи не біг...;
Сортування за: Дата/час опублікування з спад.;