18.01.2018 08:11
Без обмежень
49 views
Rating 5 | 2 users
 © Дарія Китайгородська

Як побігати в Дубаї

Ранкова пробіжка дубайською троєщиною – done! Біглося повз метро до моря – це такий канал, який називається Дубай-крик. І нє, там ніхто не репетує, але о 7-й ранку вже до біса людисьок на вулицях. І туман – як молоко! Гребеш в ньому – і ні чорта не бачиш далі свого носа. І дихати важко... Тут точно не Биківнянський ліс.

Але загалом цікавенько. Збираючись в Дубай, я уважно вивчила тутешні можливості для бігу. І, треба сказати, вони є: кілька облаштованих бігових доріжок у парках, на березі затоки та каналів. Однак все це добро виявилося далеченько від мого готелю. Тому довелося вибирати з найближчого.

Дубай-крик – це такий морський рукав, який ділить місто на дві частини: західний Бар-Дубай, в якому живу я, і східну Дейру. Тут є парк, порт для яхт, облаштована набережна і пляж, до я кого я не дісталася. Бігова доріжка тут викладена деревом, як паркетом, і бігти по ній після звичайного тротуару – справжня насолода.

Але щоб добігти сюди, треба здолати десь 3 км містом. І це, я вам скажу, ще те завдання! Тротуари тут доволі широкі, але густо заставлені столиками, машинами, горщиками з квітами тощо. І людиська… Повно! Причому вони не забираються з дороги: некомфортно – твої проблеми. І світлофори – зеленого чекати треба хвилин по 5-7 і, повірте, я не перебільшую. Це дуже втомлює і дратує, бо ти ж не просто стоїш, чекаючи на дозвіл пройти, а біжиш на місці, бо якщо бігаєш, то вже бігай!

Тому за кілька днів я таки спробую дістатися крутої доріжки в районі Джумейра: кажуть, 7 кілометрів зі спеціальним покриттям!

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Як побігати в Дубаї-2 / Мініатюра | Дарія Китайгородська». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Мандрівочка пахне... / Мініатюра | Дарія Китайгородська».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Дарія Китайгородська

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо

Сторінка: 1 з 13 | Знайдено: 73
Автор: Дарія Китайгородська
АВТОРСЬКІ ЗБІРКИ: Ой, чи біг, чи не біг...;
Сортування за: Дата/час опублікування з спад.;