13.05.2018 00:17
Для дорослих (18+)18+
115 views
Rating 5 | 6 users
 © Світлана Нестерівська

Мама

Кожному з нас при житті Бог дає найціннішого охоронця - нашу маму, втілення Божої Любові до нас на Землі. Зуміймо побачити цей скарб, найцінніший за все на світі

Я не пам`ятатиму, народившись, звідки я.Анічогісько про Свій Дім, про Рай, в якому чекатимеш мене Ти, Господи, мій любий Таточку.

Народившись, я забуду, для чого прийшла сюди. Я прийду в такий час і простір, де все піддаватиметься сумнівам. Де звиродніють цінності, спримітивіють ідеї. Де не всі будуть вірити в Твоє Існування.А, отже, й моє, як Твоєї Дитини.

Мені часто буде дуже самотньо. У дитинстві, коли залишки спогадів про Рай пробиватимуться у мої сни, я цілими днями плакатиму, що хочу ДОДОМУ. Дорослі будуть знизувати плечима, кажучи:"Заспокійся, ти вже вдома!"А я твердитиму своє, показуючи рукою на небо:"Ні, мій Дім - там!" А вони тільки плюватимуть, як на все невідоме, залишаючи мене з моїм безвихідним болем.

Потім з Твоєї Волі відчуття далекого Дому зникне, щоб не тривожити моє мале пошрамоване серце. А я блукатиму десятки років у темряві перекривленої інформації та матерії, що потонули у примітивній ідеї.

Я ж шукатиму дорогу до Тебе, до Дому. У хвилини відчаю питатиму, чому Ти не залишив мені Плану мого життя, чому не дав хоч якогось натяку, куди іти.

І ось одного разу Ти сказав:"Ти, як і інші, отримала все при народженні, дитино моя". -"?"-я запитально поглянула у Небо.-"Мама - ось свідчення моєї Любові на Землі. Ось правильний план повернення, путівник, даний з перших секунд перебування тут."

Мама - це невичерпна любов, завжди прощення, підтримка, ласка, ніжність.Мама дбає про нас усе життя.Вчить доброму. Коли ми збиваємося з дороги чи нам важко - мама молиться, питає поради у Господа, як нам допомогти. Коли нам чогось хочеться, мати просить Бога дати нам це. Мамина молитва завжди вислуховується.

Мамо, я так люблю Вас. Мамо, пробачте за все, рідненька)))

Нехай Господь дарує Вам довгі літа на Землі.Щоб Ви щиро раділи здійсненню Його Плану у Ваших дітях, бо Ваша любов - це крила ангела для нас на цій Землі, бо Ваша молитва за нас - найцінніше прохання перед Богом)))

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Ангеле / Вірш | Світлана Нестерівська 18». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Розмова з Богом / Поема | Світлана Нестерівська 18+».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 14.05.2018 13:59  © ... => Тетяна Ільніцька 

Дякую, пані Тетяно 

 14.05.2018 13:58  © ... => Ольга Моцебекер 

Дякую 

 14.05.2018 10:17  Ольга Моцебекер => © 

Мамина молитва, то - найсильніший оберіг. Дякую. Усі слова, які ви віднайшли, припали до душі. Забрала до скриньки з улюбленим. 

 14.05.2018 09:01  Тетяна Ільніцька => © 

Дуже гарні слова, важливі і вагомі, знайшли, пані Світлано, для найріднішої людини) 

Публікації автора Світлана Нестерівська

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо