12.07.2018 22:20
only 18+
61 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Світлана Нестерівська

Гуманітарій - не машина)


Коли ти не інженер-технік, а вчитель української мови із застарілим "червоним" дипломом, тобі можуть підкоритися думки, але не машина 75-го року випускуПісля "музики в голові" нарешті з`явилися думки, не завжди втішні.

Виявляється, є речі, які виводять з ладу машину в тобі- ти маєш робити більше за автомат- і часом через несинхрон двох машин, справжня зупиняється, видаючи програмою помилки. І ти її епітетами та метафорами не запустиш знову. Вона, виявляється, не реагує на слова"Ну давай, мала" і "Вибач, що знову зашвидко"!!

І от я й починаю розуміти, навіщо мені моя гуманітарна освіта - щоб на мигах пояснити керівнику, що щось не працює.

... І це я, в якої батьки у свій час пропрацювали на заводі ґудзиків та склозаводі, не зуміла з блиском повернутися у середовище моїх предків. То ганьба.

Та я стараюся...

Лише б не нашкодити....

Ніхто, мабуть, не молиться стільки на роботі, як я. Бо лише на Бога вся моя надія. Кожна річ, яка переходить через мої руки, благословенна Богом. Я завжди кажу:"Господи, допоможи.!" при найменшій потребі - і Він завжди допомагає! І завжди дякую Йому за все. Надіюся і вірю в Нього.

Кожен день тут - це моя чергова піша проща, підго овка до великої подорожі паломницьким Шляхом Якова( Чи іншого святого). Кожна подія і випробування, кожне знайомство, слово, людина - урок, даний мені Отцем.

Кожна моя помилка - це...

Йому все відомо.

Стараюся не говорити і не слухати.

Не люблю плітки...

Не люблю злих слів і поганих новин...

І грати в ігри...

Люблю свою роботу і все, що зі мною відбувається. Людей, яких тут зустріла, - це ніби зібрання образів цілого мого життя. Різні. Цікаві. Жорстоко правдиві. Холодно привабливі.

Дякую, Боже, за цей день. За все, що відбувається зі мною.

Будь зі мною і надалі. І не дай помилитися. Не дай нашкодити. Можеш забрати мене звідси, але нашкодити - не дай!

Публікації: Світлана Нестерівська

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись