13.08.2018 12:58
Для дорослих (18+)18+
70 views
Rating 5 | 2 users
 © Світлана Нестерівська

Поріг чутливості

В мене понизився поріг чутливості. До всього, мамо.Пам`ятаєте щільно закриті вікна і двері у моїй кімнаті і все- таки відчутні протяги.?Я сплю на протязі, на заводі суміш температур і режимів. Я для чогось загартовуюсь, мамо.

А пам`ятаєте мою чутливість до інтонацій у голосі співрозмовника? До тонів і напівтонів? До натяків і жартів? Тепер для мене розмови людей навколо - суха наукова беземоційна література, в якій - тільки холодні факти. Принаймні, я прагну до цього.

Пам`ятаєте, післяя поїздки в Крим внаслідок теплового удару моя кровоносна система дуже чутлива до підвищених температур і сонячного проміння? Минулорічної Прощі лише Господь та Матінка Божа допомогли мені пройти дев`ятиденку жахливою спекою. Мамо, я годину пішки йду на роботу та з роботи і ще дванадцять годин в жахливих спекотних умовах на заводі - я не боюся спеки, мамо. Я можу її перенести.

Як і багато інших речей: я вчуся не реагувати на образи, особливо якщо їх завдають по нерозуму або тому, що не мають достатнього досвіду. Я вчуся вбивати злість в зародку.

Та не це основне.

Я нічого не можу без Бога, мамо.

Тільки я відходжу від Нього і починаю надіятися лише на себе, все поступово руйнується. Тут це добре видно. Тут є час ділити на біле і чорне. Є час любити, випробувати свою любов. Бог вчить мене, мамо. І покпзує, що життя моє - правильне, хоч так відрізняється від стандартних життів інших.

Я люблю Його. Він створив нас всіх особливими. Треба просто довіритись Йому - і ЖИТИ )))))

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Коли не вистачить сил... / Вірш | Світлана Нестерівська 18+». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Моє літо / Реп | Світлана Нестерівська 18+».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора

Публікації автора Світлана Нестерівська

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо

Сторінка: 1 з 9 | Знайдено: 53
Автор: Світлана Нестерівська
АВТОРСЬКІ ЗБІРКИ: All is possible...;
Сортування за: Дата/час опублікування з спад.;