26.09.2018 20:08
Для дорослих (18+)18+
307 views
Rating 5 | 8 users
 © Роман-Мтт

Жовтень плаче за дверима

Суворо 18+

Жовтень плаче за дверима: до хати проситься, потвора. Підступний місяць: либиться падлюка, а сам жовтить дерева, їм підливаючи замість води залишки пива їз замерзлих алкашів, червоним змушує залитися калину, їй демонструючі свій прутень, зрива з тендітних вишень плаття, оголяє привселюдно, а ті трясуться з переляку й сорому, беззахисні ревуть, не знають що робити й де подіти ту наготу. Падлюка і бешкетник, одним словом, то жовтень – стерво рідкісне, любимчик мамки-осені, вкурвлений мажор і гультіпака.


А так, на перший погляд, він наче підліток рудий: веселий, невисокий, кирпатий, наче теплий, складає враження, що вчиться на курсі третьому у пе-те-у, а може в тєхнікум на пари бігає - мордяка як у майбутнього елєктріка, причом толкового, не аби як! А він, гівнюк, тим користується: наче тепло, а сам дівчат чіпляє, ображає, задира спідниці їм, про себе сороміцькі розповідає історії геть неправдиві, натомість берізки, вишеньки, калинки ті оббріхує як може. Про одну грушу-прастітутку, стару і зморщенну лишень нічого не розповіда (хоча то є і правда).


Із вітром і дощем – друзякамт своїми наркоманами, носиться містом без гальм на чорнім бобіку-уазі, птахів гоняє, де попало сцить крізь хмарки. Набігається, нагуляється – і спить, падлюка, цілий день, тоді й тепло... Вночі набігається по автопаті, клубам, пивнякам і діскатєкам, а потім стукає у двері, проситься до хат погрітися, пролазить у шпарини старих шиб і в незачинені кватирки. Погрітися так сльозно проситься, аж дрижаки беруть від співчуття. У перший раз, а потім люди починають утеплять хати нарешті... До мене теж у вікна шкрібся – собака гавкнув, то він злякався і тікав. Услід йому я викрикнув з десяток матюків. 


І містом слава йде, про нерадивого студента, насправді гульвісу і байдикаря, що казиться безкарно, лупає в шиби вітром, злиться все більше з кожним днем, і під кінець, не знаючи яку ще влаштувати забавку чи де набратися цікавих вражень, притрушує все білим кокаїном і спостерігає за реакцієй людей: чи поведуться на таку халяву? Нанюхається сам, аж соплі лиються із носа... Побачить мамка-осінь цей розгардіяш, за шкірку схопить, і везе свого бідосю до наркології – його там знову лікуватимуть весь рік. ;)


Із заробітків має скоро приїхати найменший – листопад, йому це все і прибирати...
Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 27.09.2018 21:42  © ... => Ольга Білицька 

Дякую, старався :) але треба ще вичитати його - з телефону погано редагувти і довго набирати :) 

 27.09.2018 21:40  © ... => Тетяна Ільніцька 

Так мажор же. А Доріан Грей давно курить - мажорт переплюнули цей образ дуже круто.
Дякую за відгук. :) 

 27.09.2018 11:48  Ольга Білицька => © 

Ну дуже оригінальний опис місяця) 

 27.09.2018 08:22  Тетяна Ільніцька => © 

Слухайте, Романе, скажу Вам, що "Портрет Доріана Грея" нервово курить збоку після виведеного Вами портрету Жовтня... Але знаєте, що я Вам ще скажу? Я з Вами солідарна. Жовтень таки негідник, хоча в мене з ним свої рахунки...
Приємно, коли хтось отак береться за Осінь і її синів - байдуже з якою метою (мотиви можуть бути різні, але ж результат виходить такий, який влаштовує багатьох))) 

 27.09.2018 07:58  © ... => Леонід Пекар 

Буває :))))) 

 26.09.2018 21:11  Леонід Пекар => © 

Бляха, от тобі і карма, чи доля, називайте як хочете. Бо я ж сам листопадовий - кому гулять, а кому слимаків гнати прут... прутиком до теплих батарей ))) 

Публікації автора Роман-Мтт

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо