04.12.2018 16:14
only 18+
93 views
    
rating - | no usr.
 © Дарія Китайгородська

Мадам

Мадам Фільм Аманди Штерс

Давно не писала про фільми, які мала нагоду подивитися. Тому сьогодні – навіть дещо особливе ;)

Найближчі друзі знають, що я не люблю комедії, не розумію їх, не сміюся з них: чи то через специфічне почуття сарказму, яке маю замість почуття гумору, чи то через зависокі вимоги до цього жанру. Я завжди старанно уникаю класичних комедій, натомість вдовольняючись чорним гумором чи навіть фарсом. Однак на минулих вихідних я несподівано отримала порцію позитивних вражень, випадково подивившись французьку картину «Мадам».

Сюжет простий: американські багатії мешкають у Парижі, ведуть аристократичний спосіб життя: вишукані прийоми, зіркові знайомства, розкіш та лестощі. На одній вечері не вистачило гостя і, щоб уникнути числа 13, господиня дому впрошує приєднатися до запрошених служницю Марію…

Що з того вийшло – суцільна комедія в найкращому сенсі слова! Тут і комедія ситуацій, і комедія qui pro quo, і комедія характерів і навіть, якщо хочете, трохи драми у фіналі, який, на моє превелике задоволення, залишився відкритим, що робить цю картину, не побоюся цього слова, мало не шедевром в моїх очах ;)

Тому наполегливо рекомендую до перегляду, а наостанок – анекдот від Марії, смішний і змістом, і грою. ;)

Сімейна вечеря. Син запитує у батька:

– Тату, а які бувають цицьки?

Батько розповідає:

– Жіночі цицьки мають три стадії існування. У 20 років груди у жінки, як дині: круглі та міцні. В 30 і 40 – як груші: солодкі, соковиті, але вже трохи підвисають. А в 50 груди, як цибуля.

– Як цибуля, тат?! – дивується син.

– Угу, дивишся – і плакати хочеться… – відповідає батько.

Дочка це слухає і запитує у матері:

– Мам, а які на світі бувають пісюни?

А мама й каже:

– Що ж, сонечко, чоловічі пісюни теж мають три стадії існування. У 20 років він, як солодкий дуб, могутній і твердий. У 30 і 40 років – як берізка, гнучкий, але надійний. А в 50 – як новорічна ялинка... – розповідає жінка.

– Як новорічна ялинка?! Це як? – перепитує донька.

– А так! Стовбур давно засох, а кульки – лише для краси!

Приємного перегляду! Насолоджуйтеся!

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись