18.12.2018 13:26
Для дорослих (18+)18+
78 views
Rating 5 | 2 users
 © Роман-Мтт

Грудень-наркоділок

на фото - мішки з морозом

Грудень закисав. Він намагався притрусити білим снігом собі носик, але його грошей не вистачило і на два дні. Ще й кляті експортери-колумбійці підняли ціни. Катастрофічно не вистачало снігу. Доводилось затарюватися дешевою горілкою і пивом, але й на них не вистачало. Уся надія була на Новий рік, що мав от-от ось приїхати із-за кордону. От би потрапити до нього на вечірку, щоб встигнути на гарне пригощання! (А геть не так, як було останні разів п’ять: запрошували Грудня, він приходив, а снігу не було – хтось підчищав запаси, здавалося, ще до початку свята.)


Ні, це абсолютно не «хало» - такий стан справ. І Грудень наважився на злочин. Він вирішив поцупити мішок морозу і приготувати сніг удома. Спроектував простеньку установку: насос, редуктор, розприскувач на вентилятор, трохи дротів і кнопок. На вентилятор подаватиме мороз і крапельки води чи пари, які взаємодіючи, утворювали б сніг. А сніг збирати у відро. На Грудня вистачити б мало, а як лишиться – то ще продати. А може вийде вкрасти ще морозу згодом, чи напряму домовитись із охороною, й спокійно бадяжити собі сніжок до самого тепла.


Грудень пішов на справу. Натяг старий і сірий маскхалат, узяв мотузку, щоб перелізти через огорожу хладокомбінату, за пояс затнув мішок. Приїхав на локацію за місто і роззирнувся: все спокійно. Осьо великий майданчик для паркування вантажівок, за ним – паркан колишнього заводу, на якому колись морозиво робили, навпроти – заросла вщент посадка, там кажуть роки два як завелись ведмеді, повсюди купи лайна, сміття, обламаних гілок і гори пустих пляшок із пластику. Святково вбрані дерева у обривки целофану. Притрасові снігуроньки спокійно смочуть льодяники у водіїв великих фур, що були вкриті згори снігом. Неквапливо поліція патрулювала трасу.


Грудень проліз через посадку, дістався до забору, закинув петлю мотузки нагору стовпчика й тихенечко, поволі почав долати стінку. Вибрався і зоглянувся – все чисто, немає охорони. Йому потрібно до цеху виробництва надмалих температур – за ним є склад морозу. Спустився обережно, попхнув асфальтовою стежкою, озираючись і прислухаючись постійно. Все тихо, нема нікого – на дворі глупа ніч, один ліхтар висить на прохідній – туди далеко, а тут лише підсвічує дорогу місяць, що час від часу ховається у хмарах, з яких накрапує докучливий й дрібний зимовий дощ.


Дістався до цеху, обходить його. Аж тут на зустріч йому патруль. Грудень – в кущі. Вони наче почули, подивились, один сказав «Та ну все в сраку, я манав! Щось берегти за цю зарплату? Давайте швидше в караулку – там тепло і безпечно. А в цього крадія і зброя ж може бути». Усі погодились й пішли. Полегшено зітхнувши, Грудень вибрався з кущів й продовжив шлях. Ось край будівлі цеху, за ним – сітчаста огорожа складу із морозом. Від щастя Грудню розколотилось серце, схвильований він кинувся долати сітку, переліз, дістав мішок, нагріб морозу – ось, ось воно щастя й дивіденди майбутнього наркоділка!


Важкий мішок звалив собі на плечі, тихенько вийшов, знову переліз через паркан, перетягнув мішок, мішечка підхопив й побрів додому. Снігуроньки у траси його кликали до себе – відчували, що клієнт серйозний, але він не повівся – все для справи, ні граму цінної сировини не проїбав!


І ледве-ледве він притяг мішок додому, відразу морозу завантажив в установку, воду підключив, натиснув кнопку – а не працює: електрики нема. За неуплату відімкнув енергонагляд його квартиру.


На тому бізнес скис, мороз розвіявся, а Грудень ліг – чекати й сподіватися на Новий рік. Бо кажуть (хоч і знають, що то неправда), що Новий рік з собою завжди приносить сніг. ;)Чарівне місто Zp грудень, 2018
Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 18.12.2018 14:34  © ... => Тетяна Ільніцька 

:) та нема там ніякої антиномії, якщо з контексту судити. Просто розписувати не хотілося в черговий раз про постачання чого саме йде мова - сбу за таке сайти бере на контроль.

до речі, прикол: вчора бачив надпис на стіні "спайс, солі @sbu.speis.ua" теж мабуть на написання тексту підштовхнуло. 

 18.12.2018 14:23  Тетяна Ільніцька => © 

))))))))) 

 18.12.2018 14:19  © ... => Тетяна Ільніцька 

Дякую за комплімент, поліз у гугл читати значення окремих слів. :)

 18.12.2018 14:17  Тетяна Ільніцька => © 

Постачання і нестача - яка тонка гра слів, базована по суті на антиномії))))) 

 18.12.2018 14:14  © ... => Тетяна Ільніцька 

Переживе. З таким постачанням і нестачею грошей передозняк не загрожує. ;) 

 18.12.2018 14:08  Тетяна Ільніцька => © 

От нещастя в чарівному місті Zp... Чи може йому снігу позичити?
У Грудні впізнаю типового ділка-невдаху((( Не знаю, чи й переживе черговий підступ долі? 

Публікації автора Роман-Мтт

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо