04.02.2019 20:20
Без обмежень
16 views
Rating 5 | 1 users
 © Роман-Мтт

Дивний Лютий

Ще тиждень якщо буде тепло, як зараз, то гриби-трутовики зацвітуть і викинут малинові бутони. Суворі вилізуть із-під землі двірники і браві сміттярі, щоб позбирати лом голок і пластик з шприців. Погода остаточно налагодиться. І навіть як вдарять морози - то не надовго. І цей холод не зашкодить вже набундюченим брунькам на гілках кущів, що звуть всі вовча ягода, та іншим плодовим культурам ті морози не зашкодять. Весна буде ласкавою до нас і спуститься крізь хмари заводських димів дощами теплими, вітрами лагідними та температурою середньодобовою вище плюс п`ять. 


Табло із графіком автобусів - працює, пес бронзовий у парку в ногах скульптури з дідом й бабою - нагрівся, сніг на дорогах, тротуарах і зупинках - розтав. Неначе лютий Лютий поміняв орієнтацію на імідж якогось красівого і непередбачуваного місяця весни. Таке враження, що він купив тепла в якомусь обл-тепло-коммун-постач-енерго чи виміняв його по бартеру десь в Африці й завіз за мега-хабарі через Одеську митницю, а розвантаження для конспірації замовив у Херсоні, а звідти фурами розвозить через Миколаїв, Запоріжжя і Дніпро. І так подобається Лютому той процес, що він не може зупинитися - так огорнути теплом йому кортить усю країну, наче з роду він його не бачив. Чого? 


Лютий - боєць, кремінь, сталева рельса, яка не гнеться ні в мороз, ні в спеку! А тут розкис... Чи ні? 


Дічата селфі побігли робити біля йолок, аж поскидали куртки молоді наївні кури. Такі смішні: стоять навівоголені під йолками у майках, сміються, дивують і лякають людей у шапках. Стоп! А може Лютий ніколи не бачив оголених дівчат? Для того за скажені гроші десь дістав тепла, розпорошив, щоб саме їх побачити? Бо Січень, насмішник лютий, хваливсь, що бачив на водохреща купу голих баб і навіть купався з ними в прорубах, ходив по банях-саунах-японських лазнях, де їх багато під час свят. І може Лютий теж захтів побачити красу і так вчудив? Бо всім відомо, що жіночки люблять тепло.  


Мабуть він був правий: ноги, узуті у взуття на сірникових надтонких підборах, обтягнуті нейлоном, спідницями прикриті у районі стегон дефілюють... За ними видно чергові, що вдягнуті за схемою цією, за ними - ще одні, і ще, і ще, і ще. Парадом з хаотичним строєм із оголених колін жіночих, звільнених від ненависних шапок зачісок і посмішок жіночих, Лютий святкує свої перші дні. 


Дивний теплий лютий ;) 


Рекомендуємо також:Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 06.02.2019 09:13  Тетяна Ільніцька => © 

Відлига, кажете? Не знаємо... Не бачили й не чули! 

 06.02.2019 08:57  Тетяна Ільніцька => © 

Сором`язливі чоловіки трапляються вкрай рідко. Надто в наш час)))) 

 05.02.2019 09:37  © ... => Тетяна Ільніцька 

Це нежурбинка - це така скульптура :) просто дівах, які попід ялинки селфелись постіснявся зазнімкувати :) 

 05.02.2019 09:16  Тетяна Ільніцька => © 

Романе... Не можу повірити... Пес??? Не ніжки? Таки еротика - то не Ваше. Парові двигуни, пси, трафік наркотиків - справді, на ніжки нема коли заглядатися. Це я розумію. Але щоб ще й написати "ноги бабці"??? Романе... Це вже журбинка((( Ридаю...

 05.02.2019 00:09  © ... => Тетяна Ільніцька 

Це ноги бабці, біля яких гріється бронзовий пес. Акцент був на пса.

Може і бачили читали. Але у нас не весна - у нас теплий лютий, +12, червоні таракани вилізли із пнів погрітися зимою... Після зими...

;) дякую 

 04.02.2019 21:58  Тетяна Ільніцька => © 

Не знаю, не знаю, Романе, щось Ви явно додаєте до Вашого тексту (у комплекті - на додачу), від чого читач (тут ще суфікс "ка") преться ну просто відразу - із місця в кар`єр.

Знаєте, Романе, десь я це вже читала-чула-бачила: "приїздіть до нас весною, бо весною у нас дівчата роздягаються". Ось такий центон - бородатий-бородатий)))) Попри те дуже симпатично вийшло)))) Ще один "патрет" до Ваших "12 місяців" ;)

Ну і чекаємо Вас, звісно, обкашляти стімпанк чи якусь візуалку)))

ПС: А Ви, Романе, естет... Бронзові ніжки не всіх поетів приваблюють, що вже казати про прозаїків? 

Публікації автора Роман-Мтт

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо