17.02.2019 14:59
for all
78 views
    
rating 5 | 1 usr.
 © Арсеній Троян

Оказія на Слобожанщині

Таке нечасто буває, але Міха (вахтовик) та Артурчік (студент) того вечора переплутали свої торби. Справа в тім, що в автобусі було темно, тісно та ще й кидало у різні сторони, бо дорога, як це годиться наприкінці зими, нагадувала марсіанську поверхню чи зону бойових дій, оскільки була рясно вкрита воронками-ямами, які водієві довелось об`їжджати. Мабуть, після одного з численних різких смикань чи то торба Артурчіка впала на підлогу, чи то Міха не те намацав у темряві, але факт є факт - торби були переплутані.

Далі події розгортались прогнозовано. Міха, причвалавши додому, відкрив торбу і вийняв звідти: три шкарпетки, дві банки, одну майже допиту пляшку пива, п`ять чеків різної давнини, запасні підштаники, трошки порвану футболку "Адідас". Побачивши це, Міха не став бити на сполох, бо ... то були його речі.

Виходить, що десь там, за десять кілометрів, у сусідньому селі Артурчік бігає по хаті, шукає номер водія і всіма силами бажає повернути свою торбу зі своїми речами. Однак замість цього він спокійно сидів за столом з вимитою головою, а бабуся ставила на стіл борщ, та ще і зі сметаною. Торбу він розібрав десять хвилин тому, діставши звідти три шкарпетки, дві банки, одну майже допиту пляшку пива, п`ять чеків, запасні підштаники, трошки порвану футболку "Адідас"... Так, так, це були його речі, такі самі, як і в торбі Міхи.

Якби хтось дізнався про цю оказію і здійснив би порівняльну експертизу вмісту обох торб, то, мабуть, від результату кусав би себе за всі місця, до яких би міг дістатись, бо торби і речі були абсолютно ідентичними. Як дві краплі. Шкарпетки були чорними і сірими (дві чорних і одна сіра) (в обох торбах), банки з-під лечо "Господарочка" і обидві мали невеличкі щербинки на тому місці, де закручується кришки, розміром в два міліметри і при детальнішому розгляді нагадували непропорційний трикутник (в обох пляшках). Вміст (пиво 0, 5 темне, "Веселий хміль") пляшки (пляшок, хоча тепер складно говорити в множині) сягав етикетки (в обох торбах). Підштаники - сірі, без малюнка, трошки більші 

розміру, заявленого на етикетці, за 2, 1 см в довжину, мабуть, від тривалого користування (в обох торбах). Всі речі мали абсолютно подібний вигляд. Хоча це якось можна пояснити. Але як пояснити те, що збігались чеки (чотири з АТБ, за 1.02.2015, 5.04.2015, 20.10.2016, 1.02.2017, один з "Дігми" (16.01.2018). Знову-таки, якби той хтось, невідомий нам експерт, любитель звіряти вміст чужих торб, звірив би і чеки, то список товарів би теж збігався. У першому чеку - "Ковбаса", класична варена 37, 40 грн., "Хліб", білий, нарізаний 13, 50 грн., "Чіпси", "Жар-птиця", золотисті картопляні зі смаком сиру 8, 00 грн., пиво "Арсенальне", міцне світле 25, 30 грн.; другий - "Картопля", 10 грн/кг, "Масло" від "Смачна ферма" 22, 50 грн., "Хліб", "Бородинський", нарізаний 13, 20 кг., пиво "Веселий хміль" 27, 20 грн., третій - цукерки "Повернись в Соренто", Порошен, 80, 40 грн./коробка, вино "Борде де мерд", рожеве, сухе 79, 90 грн/пляшка, презервативи "Козацькі делюкс" 47 грн., пиво "Ладозьке" № 6 55, 99 грн./4 банки по 0, 5 л., і четвертий чек - "Пельмені", заморожені від "Дешевий вибір", 49, 80 грн/0, 5 кг та аспірин 38 грн (в обох торбах). 

Однак факт переплутання все ж відбувся. Здогад про те, що кожен взяв чуже, ледь чутно теленькнув у кожного з наших героїв, однак він був настільки слабким, та і зміна обстановки з метушливого Харкова та спокійні Сиру Балку і Глибокий Яр (відповідно) розслабили, відволікли та заглушили той мілісекундний здогад про те, що тут "щось не так". 

Надалі обоє героїв займались своїми справами, описувати які не вважаємо за доцільне, однак скажемо, що речами з торби, та і самими торбами, вони користувались, причому доволі активно. Вони навряд чи щось запідозрять, однак речі, хоча і були ідентичними, все ж були чужими. Це був гарний жарт долі, гадаємо, вона добряче посміялась.

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 18.02.2019 22:19  Каранда Галина => © 

клас!

А й правда!))))