31.03.2019 23:49
18+
29 views
rating 5 | 1 users
 © Світлана Нестерівська

Вибери

Позитивний скітч

Я ПРОТИ образ в соцмережах. Я взагалі проти образ. Я за любов у нашому народі.

Я висловлюсь про тих 30 % НАС - так, в тих 30-ти відсотках ж частинка кожного українця та справжньої України.

Наперед скажу, не варто нікому святкувати перемогу чи плакати від поразки. Все йде за Планом. Господнім. А не когось зі смертних.

Нація формується. Погляньте на статистику голосувань. Як і завжди, одних, проєвропейських, умовно кажучи, кандидатів підтримував Центр і Захід, інших, ще проросійських, Південь та Схід. Кажу ж, все як завжди - ті самі ідеї, ті самі, вже зістарені мор... пи..., ну обличчя. Все, як завжди. У нас. Таких диванних політологів та філософів.

Але щось сталося.

Я про нового кандидата і 30 % його виборців.

І байдуже, хто цей кандидат. Кажуть, вчився на трійки - чи це не обличчя нашої шкільної, ще радянської, нереформованої освіти із вчителями- невігласами? Без вищої освіти?-Ну ок, а хіба життя в Україні не показує, що саме ті, хто не вчився в школі, досягнув у матеріальній сфері більше, ніж відмінники з двома вищими освітами; що серед молоді по закінченні школи вже давно у пріоритеті є заробітки, а не вища освіта??? Я вже не пишу про вплив віртуального світу і в деякій мірі заміна ним реального, звідси й маніпуляція на образі ідеального президента, гуртування у виборці прихильників численних комікшоу.

Та кандидат не має істотного значення. Головне, він - не обридла всім людина з політики. І тому щось нове. А всім хочеться змін. І байдуже, хто той Іван, головне - він там ще не був.

Зараз найпозитивніше. За нового кандидата, згідно з попередньою статистикою, майже однаково проголосувала Центральна, Західна, Південна, Північна та Східна Україна!

Це сталося.

Нація сформована на 30%.Подобається вона нам такою чи ні - історії байдуже. Але це краще, ніж постійно чубитися, висувати дурнуваті, нереальні передвиборчі програми, красти та штовхати кулаками одне одного.

Є ще серйозні речі: незакінчена війна, кров тих, хто загинув за Україну, їхні рідні. Є купа невирішених проблем. І будуть нові.

Можливо, попереду ще один тур виборів і переможе таки менше горе з двох.

Та я не про те. Я про націю. Яка росте. І про те, що через п`ять років це вже буде 50%, а то й більше. І про того, кого породить ця нація своїм кандидатом на наступні вибори.

Все добре.

Неможливе в людей - можливе в Бога.

Не піддавайтесь смутку і відчаю.

Любіть одні одних і намагайтесь зрозуміти та підтримати.

Солодких снів.


Світлана Нестерівська цікавиться

  • Хочете залишити відгук про прочитане?
  • Відгук

Публікації: Світлана Нестерівська

Авторські твори, вірші, проза, публіцистика, освіта та інше

Сторінка: 1 з 12 | Знайдено: 68
Автор: Світлана Нестерівська
АВТОРСЬКІ ЗБІРКИ: All is possible...;
Сортування за: Дата/час опублікування з спад.;

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 01.04.2019 01:44  © ... => Суворий 

Я про те ж - ця більшість проти системи. А от чи була вона ситуативною - покаже час.

Щодо цінностей - може, вони є. Хтозна. Ці цінності можуть відрізнятися від наших. Все змінюється. Можливо, інший час - інгі цінності. Це складно все.  

 01.04.2019 01:27  Суворий => © 

Людей об`єднують в націю спільні цінності, а не спільна ненависть до чогось чи когось. У Нового кандидата на даний момент практично відсутні прихильники і він це знає. Ці 30% - це ситуативна більшість, що проголосувала проти системи. За прихильність ще доведеться поборотися...

 01.04.2019 00:47  Каранда Галина => © 

50 % вже було. В 2014. Навіть 54,70 %
Тому оптимізму щодо єдності нації не поділяю...