18.04.2019 22:28
Для дорослих (18+)18+
35 views
Rating 5 | 6 users
 © Роман-Мтт

Перед Великднем

Суворо 18+

Слабке світло від свічки. Мерехтить. Світло відбивається в начищеній до блиску каструлі. За вікном - гавкають і скавучать два собаки. Чуються якісь не гучні голоси з надвору. Вовка не зважає на звуки. Він ледве веде очима за тінню від краплі стікаючого воску, що випливає з під самого кореня фітеля, перевалює за м`який край і спочатку швидко, а потім повільно сповза до долу. Там вона застигне.


Вовкіне підборіддя упирається в стіл. Він не ворушить жодним м`язом на обличчі. Крапля тече донизу білим стовбуром парафінового дрючка - з близької відстані свічка здається просто величезною. Запах підігрітого стеарину і кіптяви потрапляє до носа - трохи свербить. Але він не ворушить головою - не зважає, наче загіпнотизований. І дихання не чути - таке враження, що голова сама по собі заклякла на столі. Очі вперто дивляться на стікаючий віск. Собаки скавучать і гавкають голосніше.


Прочиняються двері і заходять ті, чиї голоси він чув за вікном.

- Прибери це звідси, - каже Петро.

- Добре, - відповідає Ігарь і скидає голову Вовки до каструлі, – собакам винесу, хай погризуть, щоб не гавкали. Хоч на Великдень хай наїдяться.


Вони обидва посміхаються.


Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 19.04.2019 14:33  Борис Костинський => © 
 19.04.2019 14:17  © ... => Каранда Галина 

мені здається, що він сам її собі відкрутить. Вже наче як почав... 

 19.04.2019 13:59  © ... => Борис Костинський 

просто він ще не знає, що він - лише голова. 

 19.04.2019 13:58  © ... => Тетяна Ільніцька 

;) я не хочу згадувати. я планую і далі при ньому жити ;) 

 19.04.2019 07:14  КАЛЛИСТРАТ => Борис Костинський 

Если Вы полагаете, что два украинца съели москаля, то оно конешно. Но дело в том, что во время Голодомора в столице Украины Харькове на рынках частенько продавали котлеты из человечины, а уж из кого они были из москалей или евреев, это уже каждый определял на свой вкус.
Справка: как говорил историк Юрий Шаповал известному Виталию Портникову: "На той час в наших містах жили переважно росіяни і евреї" так что всё возможно. 

 19.04.2019 06:59  Тетяна Ільніцька => © 

Романе, Ви ж учора це бачили? Усі бачили... Смішно до сліз. "Я вам не что было как, а как было что!!!" Казали, що то в нього українською не виходить, але російською також "нє очень". В Італії також перемогли коміки, у Словенії - блазні. Ми не перші, ми, як завжди, у тренді. Будемо згадувати колись, що жили при Петрі... 

 19.04.2019 02:20  Борис Костинський => © 

Га-га-га! :-))) А що, може і викинуть Вовкину голову собакам! Особисто я - ЗА! Щоби урок усім українофобам був на віки! 

 19.04.2019 00:17  Каранда Галина => © 

Не голів. Відривателів бояться. 

 18.04.2019 23:56  © ... => Каранда Галина 

Відірвана чи відрізана голова - не новина для людства. Про це ще в Біблії писано, а свіжих прикладів - хоч греблю гати. Але все одно - бояться їх чогось... Голів, від тіла відділених... 

 18.04.2019 23:21  Каранда Галина => © 

Капець. ..
Сьогодні повідомили про затримання "хлопця з іклами та чорними білками очей", який убив дівчину. На її шиї сліди укусів. Певно, саги про вампірів не для кожної психіки підходять...
Ви впевнені, що обмеження 18+ достатньо, і ніхто, начитавшись подібного, не покладе на стіл перед свічкою чиюсь відрізану голову??? 

Публікації автора Роман-Мтт

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо