01.05.2019 11:40
Для дорослих (18+)18+
14 views
Rating 5 | 5 users
 © Роман-Мтт

Велика інтелектуальна система піклується про вас…

(18+ і все таке, бо може викликати огиду і блювання у статево і інтелектуально недозрілих людей)


«Велика інтелектуальна система вітає вас з новим днем. Ми створені, щоб вам жилося комфортно. Скоро настане час підніматися з ліжка. Ми завантажили вам всю необхідну інформацію, що буде необхідна на цю добу життя. Прокидайтеся!»


Так, ми знатимемо розклад дня, кількість потрібних до спалення чи споживання калорій, необхідність відвідати лікаря, щоб запустити процес регенерації лівої нирки чи легень, про вимогу власного віртуального іміджмейкера змінити раціон для посилення росту волоссячка на щиколотках (так, це буде в моді – нарощувати волосся на тих ділянках тіла, де воно не росте, і формувати пасма якимись геометричними фігурами, наприклад, хвилями). Ми будемо не просто татуйовані, як нині – в спеціальних салонах буде запроваджено процедуру зміну кольору шкіри.


«Якщо в липні ваша «зебра» ще і була популярна, то в серпні таке відставання від моди буде неприпустимим – поєднання малинового з зеленим набагато актуальніше» – вимовить з манірним знущанням ваш віртуальний іміджмейкер і повідомить, що ви вже записані на процедуру зміни іміджу, яка вартуватиме вам дві години життя і чотириста годин суспільно-корисної праці.

Не переймайтеся, ви не будете мести вулиці – рОботи то зроблять за вас і швидше, і якісніше, бо давно відомо, що людина непридатна до фізичної праці, не розуміє її, не може розібратися як то робиться в принципі (на тому тижні пам’ятаєте, у новинах показували якогось недолугого, що намагався орудувати мітлою перед власною хатою – сміху було на весь білий світ!).


Години суспільного-корисної праці замінять гроші і в них вимірюватиметься ваша зарплата. Чотириста годин за зміну кольору шкіру для вас звісно дорого, зважаючи що це п’ята частина вашого щотижневого бюджету, але заради суспільної оцінки привабливості – то можна собі дозволити, бо у вас вподобайки «просіли» майже на сім відсотків. Тільки уявіть, як віртуальний помічник сповіщає: «…ще трохи – і вас впізнавати почнуть на вулицях, так ви давно не змінювали зовнішній вигляд, а так і у новини недовго потрапити.»


За три місяці у вас заміна шлунку – під час медичного огляду два місяці назад, було виявлено виразкові утворення. З того часу автоматизована система бюджетування відкладає з вашої зарплатні щотижня по п`ятсот годин, ви щотижня відвідуєте лікарню, де за вами спостерігають, як у вас наростає новий шлунок. Він трохи випирає з під шкіри – старий ще же не видалили. За наступні три місяці новий шлунок остаточно сформується, і лікарям лише доведеться «перепідв’язати» новий орган до стравоходу і кішківника, а старий – витягти з вас і пустити на переробку для фабрики добрив. Органічні добрива рослини дуже полюбляють. В залежності від стану старого шлунку і його ваги, система автоматизованого бюджетування нарахує вам бонуси від семи до шістнадцяти годин. Мало звісно, вважайте – сльози, але теж приємно, бо за попередній шлунок було нараховано лише чотири години, а за позаминулий – взагалі стягнули мінус п’ять години, бо його утилізація коштувала дорожче ніж він сам.


Віртуальний помічник-наглядач продовжує з вами спілкуватися:


«У цьому місяці ви перебрали з наркотиками і розвагами. Лише на два десятки годин. Але це не виправдовує вас – вам нараховано штрафні санкції на півроку вперед. Ви позбавлені права розважатися у відкритих соціальних центрах (вдома дозволяються всі види розваг, ви лише обмежені у праві приймати гостей), а дозу наркотиків зменшено на третину, постачальника вам визначить Держава. Це може бути дорожче, ніж в загальних мережах. При цьому ви зобов`язані пам’ятати, що Держава гуманна до вас, бо зважаючи на вашу невідповідальну поведінку ми могли б зменшити дозу наркотичних речовин в два, а то і три рази, реалізуючи її під контролем відповідних органів, що збільшило б вартість послуги принаймні в тричі. Будьте наступного місяці відповідальним у розвагах – і вам дозволять користуватися усіма соціальними сервісами без обмежень.


Ваш кіт виглядає задоволеним, фізичний стан – добрий. Вам нараховано за догляд за твариною додаткових п’ятдесят годин.


У соціальних мережах протягом останнього місяця ви провели достатньо часу, але недостатньо гарно і ввічливо себе там поводили: демонстрація статевих органів і ануса зафіксовані і доведені в чотирьох випадках з шести, лайливі і образливі слова зафіксовані і доведені в семистах двох випадках з тисячі трьохсот, всі інші висловлювання оцінені як адекватні ситуації чи спровоковані опонентом. Ваші покупки в мережі становили менше норми, і за зекономлені кошти вам нараховано бонус у розмірі 580 годин, ви проявили себе як відповідальний покупець.


Комунальні послуги ви використали згідно з нормою, зекономили Державі 600 літрів води. Але на ваш запах прийшло дванадцять скарг з різних установ. Тому вам встановлюється автоматичний санітарний контролер, який скануватиме якість вашого миття. 

Ваша робота за минулий місяць загалом оцінена в 8800 годин суспільно-корисного часу плюс бонус в 630 годин. Ви отримуєте ці кошти на витрати з цієї доби. Споживайте відповідально і розраховуйтеся вчасно. Велика інтелектуальна система вітає вас з новим днем. Ми створені, щоб вам жилося комфортно.»


А, цеєчки, ще одне питання: а ким ви працюєте в цей час і за що отримуєте години в якості винагороди? Думаю, ви працюєте – інкубатором для нирок! Нирки в цей час дуже популярні, особливо для старих людей, в яких вже не можна вирощувати органи для власного використання і для інших. Ці нирки у вас вирощують на спині, відразу чотири, в спеціальних шкіряних мішках. І ще одну – в голові, замість лівої півкулі мозку, ну ту, яку видаляють всім при народженні, бо для людини дві півкулі – то забагато, для життя вистачає і одної. Та ви про це і не знаєте навіть – Велика інтелектуальна система піклується про вас, навіть не сумнівайтеся! ;)


 

Близькі за тематикою матеріали читати в розділі:

Пропонуємо ознайомитися з наступною публікацією автора «Гармонія простору, поміж багатоповерховими хатами... / Мініатюра | роман-мтт». Якщо Ви пропустили, до Вашої уваги попередня публікація «Перед Великднем / Мініатюра | роман-мтт 18+».


Сподобалось? Чудово? Класно? Корисно? Нецікаво та посередньо?Можливо Вас зацікавить:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 02.05.2019 22:43  © ... => Тетяна Ільніцька 

Ого, це я такий посил зробив в цьому тексті? Круто! Дякую!!! 

 02.05.2019 08:25  Тетяна Ільніцька => © 

Романе, Ваша іронія зрозуміла, хоча дещо шокує. Іронічний текст до травневого свята Праці. Ким працюєш? - питає автор раз у раз, натякаючи, очевидно, що "труд", який "зробив людину людиною", перетворився на абсурд. Що далі буде з людиною, якщо вона продовжуватиме трудитися? Авторський посил промовистий... Тримаймося і працюймо на двох-трьох роботах, у кого на яких вийде ;)

 01.05.2019 17:24  © ... => КАЛЛИСТРАТ 

дякую за відгук. це ще не все - лише пробний уривок. ;) 

 01.05.2019 12:56  КАЛЛИСТРАТ => © 

+++ )))
Да, а шо такого? ))) Ведь были же когда-то кентавры и, если бы не древние кибуцы , так они, может быть, сейчас бы и таксистами работали )))
А что - красиво ))) 

 01.05.2019 12:53  © ... => Каранда Галина 

;) 

 01.05.2019 12:14  Каранда Галина => © 

)))) після епіграфу боялася читати! Раптом я дійсно недозріла - ще й знудить на додачу!))))
Аж ні - навіть посміхало місцями))
Загалом - дуже реалістично! Мій улюблений жанр нефантастичної фантастики... сподобалося! 

Публікації автора Роман-Мтт

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо