16.05.2019 23:54
Без обмежень
38 views
Rating 5 | 5 users
 © Роман-Мтт

Гармонія простору, поміж багатоповерховими хатами...

Простір поміж п`ятиповерховими і дев`ятиповерховими хатами розрізають вдень ластівки. Вони полюють різні комахи і носяться на рівні верхівок старих в`язів, з яких стікає смола. Ластівки голосно верещать і наїдаються. Комахи їх бояться і тікають хто де: під листочек, у шпарину в корі, за краплину смоли, що стікає стовбуром старого в`яза.


Ввечері ластівок змінюють патрулі кажанів, що літають парами. Вони не ловлять комах: в темних силуетах на тлі хмар, ледве підсвічених з-за обрію сонцем, вони ловлять собі коханців. В`язи в цей час вже сплять - на них застигає янтар, в якому ховаються перелякані ластівками мурахи. Але кажани голосно тріпочуть крилами і лякають останніх мурах, які ховаються де доведеться.


Минуть мільони років. Хтось віднайде янтар. Відриє крапельки застиглого минулого з під перекришених у пилюку цегли, бетону, кальцію з кістяків ластівок і кажанів, і буде безумно радіти мурасі чи мушці, що застили у смолі і зберіглися лише за рахунок своєї безглуздої втечі. Вуглець з кори в`яза, що випадково лишився на янтарі, за результатом аналізу покаже, що вік того каменю мільони років.


Комашка, закоркована у жовтаву смолу, буде з цікавістю розглядати новий світ. Її оживлять - відновлять за відбитком днк, навчать говорити, і тоді вона розповість, як героїчно рятувалася від ластівок та кажанів, що спіткали її під час дослідження витоків магми з безкраїх просторів кори старезного в`яза. За її описом відтворять в`яза, кажана і ластівку. Але ненадовго: ресурси для наступного експерименту не можна взяти деінде, окрім як з існуючої системи. Лишаться тільки записи відео і звуку: ластівки кричать, кажани хлопають крилами, тягуча смола розриває кору...


Гармонія простору, поміж багатоповерховими хатами...


Рекомендуємо також:

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

Ваше ім`я, псевдо або @: 
Закріплений коментар
Коментар відвідувача стає доступним для ознайомлення лише з дозволу Редактора
 17.05.2019 20:12  © ... => Лана 

Дякую за відгук! 

 17.05.2019 18:00  Лана => © 

Насолода, а не твір! Бо дарує надію ) 

 17.05.2019 11:15  © ... => Тетяна Ільніцька 

дякую! 

 17.05.2019 08:42  Тетяна Ільніцька => © 

Лірика бурштинових краплинок, або Кілька слів про історію і міфотворення))) Красиво вийшло! От умієте Ви, Романе, за душу взяти, коли хочете. Респект! 

Публікації автора Роман-Мтт

Літературні авторські твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя тощо