13.01.2020 11:34
for all
153 views
    
rating 5 | 3 usr.
 © Арсеній Троян

Свєточка-окупант

Даремно иноді, не завжди, але все ж в українській армії дискрімінують жінок під егидою, либонь, "війна то справа суто мужська". Насправді-м жінки та жінкині якнайкраще підходять для служби ув військових силах, бо в них, безсумнівно, з народження, прямо у крів закладено започатки військових стратегії, тактики (навіть якщо це одне і те саме). Жінки вміють воювати, захоплювати, віджимати, повертати свої території і доточувати чужі, роблять це грамотно, продумано, цілеспрямовано.


Припинимо знущатись над новим правописом і перейдемо до суті. Офісна розвідка давно стежить за переміщенням сил під командуванням "Свєточки" (такий позивний вона вибрала сама). Згідно з регулярними доповідями, "Свєточка", хоча і працює в офісі Лопанської дежавної академії культури і танцю (незрозуміло, правда, ким), одначе виявляє доволі високі тактичні навички. Розвідка доповідає, що "Свєточка" часто застосовує військову хитрість під час операції, водночас на початковій фазі задіюючи переважаючі сили противника на свою користь. Так, 16.01.2019 "Свєточка" звернулась за допомогою до "Артурчика", який на той уже був завербований Академією і ніс службу на посаді "Оператор-навідник ЕОМ". "Артурчику" було запропоновано перенести з сусідньої порожньої кімнати шафу з метою подальшого її задіювання для благ усього штатного підрозділу. "Артурчик", будучи ще, по суті, "духом", проковтнув наживку і о 10 годині, 17.01.2019 розпочав переміщення шафи з приміщення в приміщення, "Свєточка" ж "допомагала", лівою рукою притримуючи двері і даючи команди по типу "Астарожнєй".

Перший етап операції було завершено. Далі треба було діяти швидко. Поки "Артурчік" приводив у лад спорядження і читав редакційні матеріали, "Свєточка" заставила шафу своїми книгами, а на пропозицію покласти на одну із полиць документи відділу рішуче відмовила. Шафу окуповано і понині: окрім книг "Свєточки", там тепер уже третій тиждень стоїть чашка, на які росте огидний грибок.


Вище ми привели лише один із прикладів тактичної операції, яку розробила і реалізувала "Свєточка", що поєднує в собі маскувальний етап, використання сил противника, обман і швидке завершення. Розвідка також доповідає, що "Свєточка" - доволі грамотний тактик і її цілі глобальні, бо вона має намір, згідно з даними, захопити весь офіс. Для цього вона часто використовує підручні засоби, загалом квіти, які розміщені в бойових порядках на підвіконнику та в порожньому підсобному приміщенні. Окупації зазнав і офісний холодильник, де застосовано вже згадану і доволі ефективну тактику підручних засобів. Квіти в холодильник поставити, звісно, не можна, "Свєточка" помістила в морозильну камеру свої продукти, як і на полицях. Усе це видає відлякуючий запах, який не пускає ворога зайняти позиції своїми бутербродами, тому мити холодильник "Свєточка" не хоче.


Наша розвідка уважно спостерігає за переміщеннями противника і доповідає кожен його, тобто її рух. Аналітики дають невтішний прогноз - офіс найближчим часом буде остаточно захоплено і переможний прапор чи вазон з квітами буде встановлено прямо на голові в "Артурчика".

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись
 14.01.2020 10:03  Каранда Галина => Шепітко Олександр 

Так давайте публікацію!)
З жінкинями, индиками і иншими штуками)
Що мені подобається в новому правописі, це звільнення від пів- напів-))). 

 14.01.2020 09:36  Шепітко Олександр => Каранда Галина 

я спочатку на це клюнув, виглянув у вікно (хмарно, але дощу наче не повинно бути), розкатав губу, сподіваючись почути ще щось накшталт жінкині, аж тут...

мало, хочу ще знущань (у автора виходить і мені подобається))

 14.01.2020 09:31  Каранда Галина => Шепітко Олександр 

А чо?) Є мисткині, то є й жінкині!) Автор сам вже в другому абзаці запропонував перестати знущатися з нового правопису) 

 14.01.2020 09:27  Шепітко Олександр => © 

мало!

вимагаю продовження!!

П.С. Що таке жінкині? Може жінчині (труси там, чи сорочки)?

 13.01.2020 21:57  Каранда Галина => © 

:) "жінки та жінкині" - це шедевр)))
а просто сказати Свєточці, що вона не зовсім права, Артурчику слабо? Тоді хай терпить!)