19.08.2020 10:32
for all
72 views
    
rating 5 | 2 usr.
 © Арсеній Троян

Розмова з експертом з Яблунівки

Ж. (журналіст): В ефірі "Яблунівське телебачення" - перший і єдиний сільський канал з новинами, спортом та передачами про пасіку. Це аналітична програма "І шо?", і з вами я, її ведучий, Володька Калиберда, ну отой, батько якого в тому году "Жигулі" купив. У нашій студії гість - найкращий експерт з політики на всій Квітковій вулиці, агроном, постійний читач газети "Вісті Слобожанщини", у якого криша під черепицею, Іван Доля. Дядь Вань, драстє!

Дядя Ваня (Д. В.): О, здоров, а ти шо не в Харькові щас?

Ж.: ... Хотілось би з вами обговорити актуальні події. Дядь Вань, як ви, як експерт, можете прокоментувати останню заяву Зеленського про підвищення мінімальної заробітної платні?

Д.В.: Оооо, та ну його того Зеленського в сраку! І Порошенка, і Ющенка! Всіх в сраку! Я так счітаю. Кинуть кістку і живи собі, я в самих мерседеси і яхти. Я от в тому году тільки 30 відер картошки зібрав! 30! З двох огородів! У цьому году так воопщє, он яка засуха була, не знаю, шо і буде! А вони острови купують! У мене картошка не вродила, а вони острови! Правильно мій брат каже: "В сраку їх всіх!". І я з ним согласєн.

Ж.: Дякую за експертну думку. Тобто ви проти підвищення мінімалки? Чи за?

Д. В.: Га? Володь, ти кажи голосніше, дід уже глухий зовсім став!

Ж.: Я питаю, ви проти підвищення мінімалки чи за?

Д.В.: Тьфу на тебе, що ти таке мелеш? Канєшно, за. А як там дід Микола поживає? Не вмер ще?

Ж.: Ні, поки ні, привєт вам передавав. Дякую за відповідь. Наступне питання: який ваш прогноз завершення коронавірусу? Коли хоча б послаблять масковий режим?

Д. В.: А, той ваш коровавірус - повна бєліберда. Американці придумали, аби не работать. Я от 80 год прожив і здоровий, як бик, хоч зараз до дівок. Ви всі хвораєте, бо цілий день за компуктерами сидите. І мед треба їсти. Встав з утра, ложечку меду тяпнув і не будеш хворать вообщє. 

Ж.: У Білорусі почались масові протести після фальсифікацій на виборах. Як ви гадаєте - щоб буде з Лукашенком? Він складе повноваження чи протести згаснуть і президент продовжить своє правління?

Д.В.: Білорусь... Да, служив я там в 71. Чи 68-му. Коли Брєжнєв правив? Чи це не при Брєжнєві було? Слухай, Володь, тобі яблук не треба? Приходь, якщо що, бо валяються, нікому збирати. Внучка у нас груші їсть, а я яблука вже не вгризу...

Ж.: Так а щодо протестів...

Д. В.: Тести? Як тести? Кажи голосніше! Ну ладно, піду я, мені ще козу напувати. А ти заходь! Посидимо, вип`ємо, аби тільки стара не бачила. А то стоїмо на остановкі як два дурака. Я понімаю, тобі тренуватись треба, ти ж на журналіста вчишся, от і приходь!

Обговорення

Візьміть участь в обговоренні

  • Поскаржитись